Jump to content

Recommended Posts

:=)

grok

tesko da ce neko ponuditi neku razumnu cenu al reko da zabacim udicu anyway

btw tek sam sada video da si pitao za tigra i pz IV

Repair na 4 lika minimum, kamuflaza je beskorisna i firefighting nije dobar. Uzmi steady aim i smooth drive pored repaira, radio operater pored repair uzmi onaj skil sto povecava view range i recon na komandantu. Perkovi ti ne trebaju osim mozda sixth sense na komandantu ili ako imas neku panzer elite posadu sa 3 i vise sekundarnih skilova :=) onda brothers in arms na sve

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sad sam skapirao sto su svi jurnuli da prodaju WoT naloge, nisam igrao test servere sto oni ocigledno jedu uradili. Igra u trenutnoj iteraciji od 8.0 je nevidjeno govno. Sta im je ovo trebalo, nemam pojma. Najgore od svega su sami zvukovi u igri koji su toliko pomereni od toga sta ljudsko uvo zeli da cuje ka onome sto se stvarno cuje da je to strasno. Da li ja zelim da cujem KLING svaki put kad opalim? Definitivno ne. Koji ce kurac meni KLING!?!? Sto je najgore, cujem to i od onih tenkova koji su do mene pa bude mesano BAM KLING. A tenkovi se krecu realno, svaka cast. Gledam zalecu se likovi ko budale samo da mogu nekog da izbace sa litice ili u vodu da ga gurnu. Jel ima medalja za to? A ako si artiljerija, sto ja igram 70% vremena, pre si ga ispusavao a sad ti ga stavljaju ko da je to zdravo, jebe ko stigne i odakle stigne. Kako pakuju partije, 2 t-50-2 nije retkos vec ucestala boljka a posto SERVERI RADE SAMO PUCAJU NEMA LAGA NIMALO posle jednog minuta stizu i oni posto su odradili slalom, nova fizika, izmedju velikih tenkova i onih manje velikih. Jedino gde sam uspeo da prezivim do kraja je partija gde su moji zergovali njihovu bazu.

IGRA GOLO GOVNO.

  • Downvote (-1) 3

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

To je zato sto je sniper mod govnjavi odradjen u Flesh-u. Sva sreca pa ima modova koji brisu to govno i ostavljaju samo zoom. A sto se tice perfomansi, garant ti je ukljucen V-sinc jer jedino to zakljuca fps na 60. Bez toga gura preko 120. Ali ko sto Zmaj kaze, to su onda oscilacije od 15 do 115 :D

E da, jel jos neko primetio kako granate lete kroz zidove nekim igracima? Znaci stojim i coskarim kao najgora kurva i polako krckam protivnicki tenk kad eto prolece hitac iza mene kroz tipa dve zgrade i ubija doticnog. Ali ono, bas prolazi kroz zgrade, znam ja da su sad pola njih ko francuski sir posebno rusevine ali izgleda kao da je noclip za municiju ubacen.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

mozda neki cheater.Ali mene sad vise nervira to sto su ubacili gold ammo za pare ,tako da bajama koji su i do sada imali premium i koji imaju brdo casha je jos lakse da dodju do gold ammoa.A necu ni da pricam da mi lik probija e 75 spreda pritom na neku foru paleci ga ,a gledao sam da mi nije pogodio nijedan weak spot,nego opusteno kroz ceoni armor.Lepo moj ortak kaze"Gold ammo kad probije armor ,on ti je unutra ko loptica skocica,unistava module i pali ti tenk".

Edited by Nemi Zmaj
Link to comment
Share on other sites

То са проласком кроз зидове је било од почетка присутно, то је неки баг у дисплеју или нешто тог типа, фазон сервер штуцне па нешто заборави да скапира, није чит. Требало би и да не може да се читује у ВоТу, иначе.

Ја сам престао да играм због голд амоа иако сам ја голд баја који има много кеша. Просто, механика игре је таква да се заснива на пенетрацијама, искошењима и викспотовима, кад то сјебеш, мало шта ти остане од игре. Раније је голд амо био само за неколицину која је у том фазону да баца паре на муну, сада СВАКО може да носи бар ''три комада за не дај боже'', што по мени убија поенту играња. Не знам, тенк од 10 000 хелта би ми био малтене нормалнији за паре него голд амо...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

То са проласком кроз зидове је било од почетка присутно, то је неки баг у дисплеју или нешто тог типа, фазон сервер штуцне па нешто заборави да скапира, није чит. Требало би и да не може да се читује у ВоТу, иначе.

Ја сам престао да играм због голд амоа иако сам ја голд баја који има много кеша. Просто, механика игре је таква да се заснива на пенетрацијама, искошењима и викспотовима, кад то сјебеш, мало шта ти остане од игре. Раније је голд амо био само за неколицину која је у том фазону да баца паре на муну, сада СВАКО може да носи бар ''три комада за не дај боже'', што по мени убија поенту играња. Не знам, тенк од 10 000 хелта би ми био малтене нормалнији за паре него голд амо...

slazem se

APCR i HEAT su od pocetka trebali da budu lepo jednaki sa HE i AP po snazi samo da dodaju drugi flavor i da budu tipa situational ammo.

Sto se balansa tice APCR je samo trebao da bude dobar do 100metara posle toga da bude losiji od AP da mu je cena ista ko AP i to je to a da se igra balansira oko te tri cetiri municije a ne ovako da gold ammo bude specijalna sorta.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ват

брате, могу да ставим САМО голд амо у сваки тенк и да играм најнормалније и неће ми нестати пара, имам два премијума т8 и милионе. Не ради се о томе. Просто, ово није твиковање, ово је концепција игре, да су ставили да тенкови лете, не би било оволико драстично. То што овако на први поглед не делује да је тако, не значи да заиста није.

Једини разлог због кога се ово не перципира као гејм брејкинг елемент је тај што су узели постојећи елемент (муницију) и нешто га чачкали, па овако на прву лопту то делује као ''пхе, трте мрте''. А да су убацили пристове који лече тенкове, наноботе, летеће тенкове и дугме за авијацију, мањи би био трип, а деловало би да је већи.

Мислим, није ово никакав емо рејџ фазон, него просто, тако је. ОСНОВНА идеја игре је поништена. ''е, печовали смо пекмена, пекмен сад иде кроз зидове, а и не јуре га они ликови''.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Igra nije kao sto je bila, dosta je izgubila na zabavi. Herpa Derpa trenuci sa KV-2 su mitske price oko logorske vatre. I picketine raspale, kad je T34 postao premium svi koji su ga imali su ostali sa njim a sad kad je PzrKf IV sa sturmom i dugom 75mm pucom postao premijum sipak? Jebite se ruski govnari, puklo vam crevo za plin dao bog i sve vas pogusio.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Хм, не бих се баш сложио, то су бабе и жабе. Т34 је избачен из регуларне игре и зато је остао ликовима који су га имали, п4 је технички остао у игри, нема зашто да га мењаш. Јесте гори, наравно, али причамо технички. Бесмислено би било дати п4, онда би власници имали два комада. Друго, ако одемо ''ван техничкости'', на помен премијумизације п4, свако би га изграјндово сто четрдесет пута за два дана, са т34 је већ нека друга прича. Ја нисам имао живаца да грајндујем за т34 иако сам могао три пута да га изграјндујем и то нормалном игром. Нека им, заслужили су:)

Ако буде, не знам, тигар двојка ишао у премијуме (што се неће десити, ал добро) и склањао се са листе регуларних тенкова и ако не буду дали власницима да га задрже као премијума, онда да, то би био исти трип.

Што се тиче дерповања, престао сам да играм пре неких метар дана, али рецимо да сам последњи пут када сам упалио кв-2, откинуо 800 хелта несрећном тајпу који ме није видео:)

Што се тиче руског трипа, немојте се триповати:)

Био сам на руским форумима и тамо све врви од топика како ВГ намерно нрфује руске тенкове јер оће да се допадну западном тржишту и како су амерички и немачки тенкови јачи. Мајке ми. Подсећа на рашн бајас причу са ЕУ и амерских сервера? Игзекли:)

Фора је у томе колико људи игра које тенкове. Што више људи игра неку нацију, та нација је мање ''ниша'' нација и просек ВР је гори. И тако, на европском серверу, највише се играју немачки тенкови. Самим тим, имају најгору статистику. И тако је за све сервере. Можете да проверите ако оћете. На руском серверу најгоре статистике имају руски тенкови и све је пуно топика о вајновању и небалансу који су идентични онима са ЕУ форума, само што замениш ''ОП ИС'' са ''ОП Т110''

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ват

брате, могу да ставим САМО голд амо у сваки тенк и да играм најнормалније и неће ми нестати пара, имам два премијума т8 и милионе. Не ради се о томе. Просто, ово није твиковање, ово је концепција игре, да су ставили да тенкови лете, не би било оволико драстично. То што овако на први поглед не делује да је тако, не значи да заиста није.

Једини разлог због кога се ово не перципира као гејм брејкинг елемент је тај што су узели постојећи елемент (муницију) и нешто га чачкали, па овако на прву лопту то делује као ''пхе, трте мрте''. А да су убацили пристове који лече тенкове, наноботе, летеће тенкове и дугме за авијацију, мањи би био трип, а деловало би да је већи.

Мислим, није ово никакав емо рејџ фазон, него просто, тако је. ОСНОВНА идеја игре је поништена. ''е, печовали смо пекмена, пекмен сад иде кроз зидове, а и не јуре га они ликови''.

Dule, sama ideja apcr municije je p2w kurac, jeste da je malo ljudi imalo pare za to a sada ima svaki ozbiljan igrač, to je jedina razlika. Samo je proširen krug siledžija sa vrha i ništa više. :/

P.S. Oko čega vajnuju Rusi, šta kažu zašto su ruski tenkovi slabiji?

Edited by abohac
Link to comment
Share on other sites

Управо то је замка у анализи, хватање за ''саму идеју''. Наравно, слажем се са тобом МАТЕМАТИЧКИ, АЛИ, ако је већ идеја ту, нек бар буде контејнована. Оно, ако већ има силоватеља и педофила, јебига, боље да их има што мање - и те како је другачије друштво где 70% ликова иде и силује около и друштво где то ради 2% ликова, иако у оба друштва нешто ''постоји, само у овом другом више''.

Иако, ако погледаш математички, нула и један, било је један, а сад је опет један (било је пре, има је и сад, ''само'' је има већи број људи). Али, немој гледати тако, битна је пракса. Тако да то ''само је проширен круг'' није ''само'' већ ''у пичку материну''.

Друго, није баш тако. Замисли рецимо још непејтувиннији систем, нпр да сви имамо голд амо и да кошта исто ко обичан. Слабе тачке - капут, искошеност - капут, стил игре са медијумима - капут, тактика - капут, пикабу - капут итд итд итд. Опет понављам, ово је врло, врло, ВРЛО, суштинска промена, иако тако не делује (имали смо ентитет икс присутан, а сад је ''само'' још присутнији).

Исто ко и на овим нашим, само обрнуто:) Оно, зашто је бл9 толко рандом јесте ви нормални, немци и амери снајпују ко цареви, јебо вас хул даун код амерских тдова, где ми је армор на т-44, пошто су ми гранате на т-54, квитујем игрицу због немачког биаса према т10 медијумима, више пара добијате од амера и европа, па тако балансирате тенкове, аморековање код ис-7, ево извуко сам ВР статистику са сервера и најбољи су немци, а ви нрфујете т-43 који је најгори итд итд итд.

Наравно, нико нигде не прича да је е-100 ОП, али добро, то су већ јасне ствари. Око ових мутњикавих ствари је углавном оваква прича.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Управо то је замка у анализи, хватање за ''саму идеју''. Наравно, слажем се са тобом МАТЕМАТИЧКИ, АЛИ, ако је већ идеја ту, нек бар буде контејнована. Оно, ако већ има силоватеља и педофила, јебига, боље да их има што мање - и те како је другачије друштво где 70% ликова иде и силује около и друштво где то ради 2% ликова, иако у оба друштва нешто ''постоји, само у овом другом више''.

Иако, ако погледаш математички, нула и један, било је један, а сад је опет један (било је пре, има је и сад, ''само'' је има већи број људи). Али, немој гледати тако, битна је пракса. Тако да то ''само је проширен круг'' није ''само'' већ ''у пичку материну''.

Друго, није баш тако. Замисли рецимо још непејтувиннији систем, нпр да сви имамо голд амо и да кошта исто ко обичан. Слабе тачке - капут, искошеност - капут, стил игре са медијумима - капут, тактика - капут, пикабу - капут итд итд итд. Опет понављам, ово је врло, врло, ВРЛО, суштинска промена, иако тако не делује (имали смо ентитет икс присутан, а сад је ''само'' још присутнији).

Meni nije... Meni to jeste još jedan poraz u ratu koji mi se gadi od samog starta. Debeo minus, ali ne odlučujući. Stvar ličnosti, rekao bih.

Link to comment
Share on other sites

sto se tice is 7 i is 4 nije bas da su nesto tenkovi.Ali sve strane imaju neke flop tenkove .Recimo kakvo je to unapredjenje sa Tigra na Tigar 2,ili recimo onaj nesrecni Pershing ,ili T 43.Problem sa rujama je sto im tier 10 nije tolko dobar u odnosu na druge tier 10 kao sto su recimo st-i i is 8 u odnosi na druge tier 9,pa su onda ljudi razocarani.Recimo sa nemcima si uvek underdog dok ne dodjes do tier 7, a onda tier 8 opet nije nista posebno .I tek kad dodjes do tier 9 tenkova mozes da uzivas u igranju.A i svi se secamo onog duo flopa t1 ht i m6 ,premda su ih malo napucali u zadnjem pechu.

Inace kako vam se svidjaju britanci?Vec su krenule price o tome kao "Ako mislis da WG mrzi nemacke tenkove,probaj britance pa vidi da li je to tacno:) "

A sto kaze abohac ,sa gold ammo dzabe okreces prednji armor,kosis ga i krijes weak spotove i to je ono sto je najgore.

Edited by Nemi Zmaj
Link to comment
Share on other sites

Али, али... то ја кажем омг, зато сам и престо да играм:) инб4 рејџ как, није, баш сам ко господин исконстатовао да су отклонили суштинску механику:)

Видиш, то што си реко за све те тенкове, сад ће да дође Пера и да каже обрнуто, онда ће да дође Мика и да се сложи пола-пола и тако даље. Ево, нпр. ја се већ доста не слажем:) И то је у ствари оно што сам тио рећ:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...