Get Adobe Flash player

Recommended Posts

pisheas   

Kako da sredim FPS pre svih ovih novih updejta imao sam zakucan fps 300 (sve na low), a sada varira 150-220(sve na low), recimo dust2 kroz lower padne i do 120 dok prolazim...

Sa ovim PC sam imao 300 zakucan pre updejtova:

rx 470 4gb (strix, 04g kako vec tako nesto)

i3 6100

8gb rama

Ostalo je nebitno mislim ?

Geno   

probaj win95 
a  inace nista novo posle peceva, a ako imas monitor od 60hz ne treba da se brines dal je 150 ili 300 

Geno   

jesam mnogo pogresio? za neku "stabilnost" okej je imati 300 al 150 ne vidim cemu problem igrati normalno...

brzak   
1 hour ago, Geno said:

jesam mnogo pogresio? za neku "stabilnost" okej je imati 300 al 150 ne vidim cemu problem igrati normalno...

Pa bas i nije tako, slicna situacija kod mene fps nije padao nikad ispod 250 sve do poslednjeg update fps varira izmedju 150-200 nekad i jos nize padne. Secka igrica svakako, nije toliko "smooth" kao dok sam imao 250+ fps..

Imas masu uputstava kako da povecas fps, pocevisi od podesavanja windowsa pa do podesavanja u igri, meni su dosta pomogla, al sad mi je sve sto gledam na kompu poprilicno ruzno, text i slicno... Sa srecom :)

Da li mozda kucas u konzolu fps_max 0 i fps_max_menu 0 ? Igra sama po sebi ti zakljucava FPS na 120. Ja stalno to kucam kad ulazim u igru mada mislim da nekako mozes da sredis u configu da jednom kad ukucas da ti radi kako sve treba.

primo   
On 12/29/2016 at 2:11 PM, Geno said:

to je engine fps, a ne video fps, tako da jesi pogresio.