Jump to content

Dota 2 - 7.00


mohr

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne ides kao robot jedno te isto uvijek ali manje vise se sve zna kome sta u vecini slucajeva, ovi talenti mogu da diktiraju metu na milion nacina, to mi se svidja samo sto ce biti potrebno bruka tweakovanja, ovi profici ce u prvih 15 dana da nadju jedno 20 nacina da se abjuzuju talente

Link to comment
Share on other sites

Rangiraju talenti od "izaberi gloves of haste ili chainmail besplatno" do "hej ne mozemo da sredimo ovog heroja ili jedan aspekt njegovog gejmpleja i evo mu 300gpma".

Takodje neki su apsolutna komedija, uzmite to od nekoga ko je igrao 10/10 wow klasa in detail svaki build svaki spec sve do Cataclysma, tako da je to kroz 3(?) kompletna talent tree reworka, i tone theorycraftinga da se min maxuje neki aspekt igrice. Npr beastmasterovih 12strengta protiv -25sec ress timera, iz glave govorim., mislim da mu je to lvl 15 talent. Ili da ima na 25om lvlu neku nebulozu biranja izmedju direktnog dmga na heroju ili wild axes buffa koji je komedija. U oba slucaja izbor nije cak ni izbor zaista, jer ako na lvl 15 ne udaras protivniku drugi lejn da ga otvoris i ne vodis 20k networtha razlike sa skorom x-0-x ne postoji nijedan razlog da uzmes 1000golda u strenghtu.

 

Takodje, neko je prokomentarisao da ce suppovi lakse da leveluju, ne znam  bas, ekvilibrijum da je #1/2 cesto duplo lvl #5 oko minute 18-20 ce tesko da se poremeti ako su oni imali iole dobar lejn. A treba da se zapitamo kako ce da se provode supportovi kad midlaneri pocnu da imaju drugi nivo  talent tree-a pre nego sto suppovi imaju prvi nivo tj koliko ce jos dodatno da bude razlika u xpu.

 

Gledao sam malo streamere, ima tonu reworka i balance promena da se radi. I neki talenti su kriminalno glupi i neinventivni.

...

Link to comment
Share on other sites

Eheheheh redjao sam 10+ winstreakove sa treantom i pre buffova, ovo sad je odvratno, 9 likova koji sede i nemaju sta da rade, saigraci jer mogu samo da push, protivnici jer ne mogu da izadju iz baze, ult na 42 sec, refresher na tipa 100, shield na 8 sa 12 chargeva, perma stealthovan si, hiljade ubijenih kripova, desetine i stotine hiljada dmg, jednostavno gejm ruining za 9 ljudi :D :D :D

...

Link to comment
Share on other sites

Preko custom hotkeya nece uopste, ja sam koristio tildu do sad, ali ne postoji lvl up svih 25 nivoa vise. Sad je standardno ctrl+bind.

Minimapa na max velicini, ok, ali nervira me sto nemam korisne informacije na ekranu po defaultu vidljive kao str/agi/int, kao stat to dmg %, kao lh/deny/kda, itd, mnogo je sve kao ispeglano i ocisceno. U stvari moram da drndam alt svakih x vremena da dobijem koristan podatak.

Edited by shpanac

...

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, shpanac said:

Preko custom hotkeya nece uopste, ja sam koristio tildu do sad, ali ne postoji lvl up svih 25 nivoa vise. Sad je standardno ctrl+bind.

Minimapa na max velicini, ok, ali nervira me sto nemam korisne informacije na ekranu po defaultu vidljive kao str/agi/int, kao stat to dmg %, kao lh/deny/kda, itd, mnogo je sve kao ispeglano i ocisceno. U stvari moram da drndam alt svakih x vremena da dobijem koristan podatak.

i mene ovo ubija, kao i sto mi nije jasno ko je umro i sta se desilo, potpuno mi je neprirodno da je sa desne gornje strane, jos onako napisano

ali navicicu se svakako

 

Link to comment
Share on other sites

Uzmes da gledas stream ili npr odgledao sam Elements Alliance isecke na youtubeu, ne vidis nijedan koristan stat dok togluju od heroja do heroja, tj ako ti streamer ili komentator meca ne pokazu, ne vidis niciji farm niti skor. Posto su vec komentatori lenji idioti koji pokazuju samo networth i buyback status ocajno je i ne znam da li mogu ovo da srede bez neke promene, ili observer modea.

Glyph dugme je od zlatnog velikog super vidljivog dugmeta postalo super maleno nevidljivo govance i to je jednostavno bezobrazno.

Sve je kao lepo i ispeglano i ocisceno vizuelno a u stvari nije funkcionalno.

...

Link to comment
Share on other sites

kapiram da hoce, i kapiram da ovo sve nije nuzno lose nego sto 4 godine igram jedno i sigurno da treba vremena da se covek navikne, par puta mi se desi da mi neko dodje sa ledja i da apsolutno nista ne izvalim, a inace naravno uvek izvalim

ne mogu samo da skapiram da li mi smeta minimapa samo ili nesto drugo

Link to comment
Share on other sites

Posto ja nikad nisam bio nesto jak na kozmetiku i estetiku igre i ogroman sam utilista, meni je neshvatljivo da su uopste menjali interfejs ali nemoj brate da nas peglas sa tom pricom, imamo pravo da kukamo ako nesto nije ok atm, a da se razumemo svi cemo mi to podneti i jos 5 puta gore. Ja samo mogu da podvucem da su me negativne promene od wowa oterale a dota ide istom putanjom vec duze od 2 godine.

Svidja mi se inicijativa da se satanic vrati u inventare, jedan od mojih omiljenijih itema i item silno potcenjen usled manije wannabe igraca kao miracle koji mogu da nadigravaju ljude sa 0 stat inventarima i onda lowbie shitteri zaboravljaju da nekad moras jednostavno da brute forceujes ljude u smrt. Jos sa skadijem u funkciji mmmm bejbe cak i jugger moze biti frontlajning dziber.

Igrao sam CM i dosta je jaca, bas joj prija mnogo stvari u gejmu. Pogotovo novi HoDominator i drums.

Igrao sam abaddona kog igram samo na #5 i dosta je okretljiviji i bilo je lakse boriti se sa dosta situacija ingame sa super brzim mist coilom itd. Lagano prebacio heal rekord dosadasnji danas, mada sistem ingame ima buggove pri belezenju healova ingame no dobro, mnogo je korisniji spell sa manjim cast timeom i 15% cd reducea je super.

Igrao sam pugnu #5 i offlaner je hteo da place jer imam HoDominator, instamjut sam ga, nastakovao mom anti mejdzu anciente i sa novim kripom sa 50% dmg reducea AM dobija batine od quad stacka sa BF/pt/manta inventarom :D

Zaboravio sam par puta da lvlujem talent tree na lvl 10 ali uglavnom nije gejm brejking.

Treant je apsolutni retard, kurir snajpovi, skidanje salveova i claritija, gank, escape u early game, super jak late game, pokretljivost, nema mana probleme, jednostavno retard.

Alchea je igrao drugar u partiju 2 puta danas i mana mu je bas bas bas problem kad igras agresivno sa novim octarineom.

Jugg lvl 25 bladefury talent je mnogo sexy i mnogo mi se svidja promena, korak blize resavanju lejt gejm problema heroja, samo da ga tweakuju za jedno -20% dmg dole i bice super!

 

Edited by shpanac
typos n shit

...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...