Jump to content

Koje su neke igre kojima se stalno vraćate?


Recommended Posts

Primetio sam da ima nekolicina igara kojima se stalno vraćam i igram pogotovo kad se nahajpujem za neki novi release i onda skontam da opet igram jednu te istu par godina staru indie igru jer je sve novo realno razočaranje...

Neke od tih igara uključuju:

Binding of Isaac

Defenders Quest

Dungeon of the Endless

Nuclear Throne

....

Koje su vaše go to igre?

Link to comment
Share on other sites

Starkraft dvojka
Skyrimjob
Heroes of the Storm
South Park The Stick of Truth
GTA V
Portal 1/2
WoW
Doom 1/2
Quake 2

i verovatno ću se vraćati Mortal Kombatu X, odličan je

Pre pet i više godina sam minimum jednom godišnje igrao NWN kec, HoMM3, Kotor 1 i 2, Warcraft 3, Quake 3, Mass Effect i Vampire Bloodlines, ali teško da ću ponovo u dogledno vreme...

Link to comment
Share on other sites

@voodoo : brate hots je nova igra kako to "stalno joj se vracas" :D

Deus ex
Black tiger (mame) - since 1989 :D
Dota sa botovima
SC, Wc3

I svakih par godina :
Alice, Unduying

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Colin McRae Rally 2, 4 i 5 (member CMR02?)
Need For Speed - Porsche Unleashed
NFS Most Wanted iz 2005. Mislim da sam se ovoj vožnji njaviše vraćao, uz CMR2. Bar tri puta prešao "kampanju", i takmičio se sa ortacima na vreme, sad ne znam jesmo li se i umrežavali.


Neverwinter Nights 2 (znam i slažem se da je kec bolji. I knjiga verovatno, Cenim da je više opcija za multiklasovanje i fine tjuning lika, i luda priča MotB, kao i odsustvo "grindfest" osećaja u odnosu na keca ono što me uvek pre vraćalo dvojci)
Morrowind i Gothic 2 - stavljam ih zajedno, jer nikad nisam prelomio sviđa li mi se više Morrowind pristup open worldu - veće, ali praznije, kako bi verovatno to i realno bilo, ili Gothic kao manji, ali kompaktniji i nabijeniji zanimljivostima na skoro svakom koraku.
Mass Effectima sam se vraćao dosta, stvarno je nešto posebno. Kec dva puta, dvojka mislim tri, pojava nove Normandije na početku najjača scena ikad, i trojka dva puta.
 

Thief erijal, keca dvojku i trojku po dva puta, ovaj novi nisam i neću igrati.

Warcraft 3
Heroji 3

PES sa ortacima, nekad pomalo i solo, 2015 nadalje isključivo u društvu. 2011 mi ostao u njaboljem sećanju, ne mogu da prežalim koliko su neke stvari u njemu valjale, a posle sjebane.
 

Ipak, Dark Souls je nadjačao sve ovo, bukvalno mi je došao godinu, godinu i pošto sam se "penzionisao" od gejminga i rekao nikad ništa neće biti bolje od ovoga starog. Mind blown. Kec neprejebivo iskustvno kom se uvek  mogu vratiti, dvojak solidna, trojku sam jednom sredio lordove i došao u castle, pa crkla grafa, sad ponovo krećem, i istrajaću. Patnja što verovatno nikad neću igrati Demonske duše i Bloodborne.
 


 

Edited by millancche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Ovaj topik mi je skrenuo pažnju da se baš i ne vraćam starim igrama zadnjih godina. Jedva vremena i za nove.
Witcher 3 me izdominirao.

Od nostalgije mi osta samo soundtracks što slušam u kolima, GTA Vice city i San Andreas, Deus Ex, Witcher kec, Starcraft Brood war i Heroji dvojka.

Nekad mi dovoljno jedan trek da odslusam pa me puknu fleshevi.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Rome: Total War - Europa Barbarorum mod, hiperrealistican mod gde se vecinu partija krvari iz bulje za opstanak, zavisno od frakcije.

Hearts of Iron 3, TFH

CnC: Generals ali samo kad se skontamo par ortaka za multiplayer

 

Zanimljivo mi je kako sam od svih ostalih starih igara uspeo da se odlepim, izmedju ostalog WoW-a, AoM-a, heroja 3, Lionhearta, warcrafta i svega ostalog, ali ove 3 gore navedene opstaju.

...

Link to comment
Share on other sites

generals
cezar 3
nfs most wanted
quake 3, sad qlive, obožavam da opikam
hitman silent assasin
i majka svih matorih igara za mene cs 1.6, imao sam periode kad sam ga igrao kao pljugu da pušim, odigram 5 min kad mi dosadno i tako 5 puta dnevno

zapravo sad kad pogledam, samo matore igre i igram, ne pamtim kad sam odigrao nešto novo tek izašlo da isprobam kakvo je, nejviše jer nemam vremena da se posvetim kao čovek a nemam ni nešto volje

Link to comment
Share on other sites

Call of Duty 2 SP/MP - sto se mene tice najjaci MP COD ikad napravljen, nostalgija ubi - MP LAN, nekad zaigram MP online.

Need for Speed Carbon  - sto se tice auta i NFSa, carbon na prvom mestu

Assassin's Creed 2 - znam nekad zaigrati i AC 2, kad mi se igra SP

PES 2006 - jbg, najbolji pes, inter i adriano i kidanje

Pak'o brate.

Guccimist.

Link to comment
Share on other sites

Warcraft 3

StarCraft 2

Arcanum

Divine Divinity

Hearthstone nikad nisam ni prestao :D

Od novijih, Alien Isolation i Life is Strange su naslovi koje planiram u budućnosti još solidan broj puta da odigram (i naravno svaka preporuka za obe)

 

Ima i gomila igara koje sam ili igrao dugo (ako su multi) ili sam ih prešao više puta, ali ništa nije kao ove, kojima se zapravo uvek vraćam :D

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Imam direktorijum koji kopiram sa svakim apgrejdom, to mi je (uz Tetris) i dir za doomsday flash - SimCity 2000, Tyrian, Doom, Homm 2 i 3, SWOS i JA2 1.13 i CPS emulator sa SF3.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

jbt uopste se ne igram :(

Jedino sto radim obrcem hotline miami i limbo do iznemoglosti

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Kod mene je ceo backup folder tu na dohvat ruke, pa samim tim i brda igara od 90te pa na ovamo.
Pored cele DOOM fransize sa svim dodatnim pakovima poceo sam da cepam DOOM modove, kojim ima
brda i zaista ima prebrutalnih (Aliens Space Marines ili Aliens TC  npr...), ovi modovi pruzaju endless fun
a neki od njih dizu stari DOOM engine u nove visine u tehnickom smislu (Total Chaos mod koji izgleda omg).

Takodje, tu je i nezaobilazni Quake 1, za koji je izasla i special cela epizoda nova nedavno zbog obelezavanja
godisnjice izlaska ove igre (odlicna!).  I da ne zaboravim Heretic i Hexen, za koje tajno prizeljkujem da ih ponovo
vidim u novom ruhu/nastavku novog doom endzina npr. (wet dreams).
Half Life je nezaobilazan, evo upravo sada igram svako veche na strimu Black Mesa iznova, nakon cega cu da
obrnem dvojku i Ep.1 i EP.2 i to ovaj Cinematic MOD pack koji izuva!  :)

Osim toga, volim u DosBox-u da poteram i obrnem do kraja s vremena na vreme jos po nesto iz "zlatne ere",
nedavno sam kod mene na kanalu u Live streamu igrao cuveni Moonstone koji je i danas pregotivan, a tu su
i Sid Meier`s Pirates GOLD, Another World (imate remastered edition za Win), Discworld, Monkey Island,
Chaos Engine, Syndicate itd itd...  Takodje, izvalio sam da ljudi koji me gledaju na kanalu bas vole kad presecem
izmedju dva FPS AAA naslova sa ovako nekom starudijom, kako starija tako i mladja publika.

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...