Jump to content

Hiljadu pitanja bez odgovora


TimeIsMoney

Recommended Posts

On 11/30/2016 at 10:17 PM, SavKe said:

@TimeIsMoney

 Ne razumem šta tu da se kaže više jer je ponovljeno u krug više puta. Asus je ispalio za nagrade, i moglo je da bude ili ništa osim novca, ili da se da ovo što se ima.

@Marko Vezmar

Da potvrdim i ovde, totalno netačno, i ne širite neistine više! Nagrade koje su definisane, po modelu i količinama RUR je dobio. I to poprilično ozbiljnih pet setova, slušalica, miševa, tastatura, podloga za miševe, za turnir koji je dogovoren. Dota, još jednom, Dota nije bila dogovorena, jer da jeste (budimo realni, a ne deca) znalo bi se i pre samog turnira koji su nagradni modeli u pitanju, i u kojim količinama. Shodno tome, još jednom, propust je načinjen, ali ne od strane ASUS-a.

 

Edited by Marko Vezmar
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

On 12/3/2016 at 2:59 PM, 99Dre said:

ne mogu da citam sva ova sranja jer cu samo da se iznerviram :) ali ipak bih da se nadovezem na konverzaciju!

dajte mi jedan jedini razlog da napravim ESL ligu na Balkanu sledece godine i to cu i uraditi. 

3 meseca liga -> LAN turnir. i tako 4x. u Beogradu Novom Sadu ili gde god. smislicemo nesto. nacicu sve sto mi treba, i nagrade i admine i celu logistiku. ez. ali hocu ozbiljnost i posvecenost.

sta hocu ovime da kazem? koliko timova uopste ima koji su ostali da igraju zajedno posle ovog turnira? koliko uopste ima ekipa? koliko vas se uopste trudi da napreduje svakog dana u timu zajedno kao jedan i koliko uopste ima zelju da uspe u ovoj igri? citam random postove nekog lika koji ima 73 posta ukupno kako pljuje po ruru koji postoji duze od njegovog zivota i kako ce da predje na LoL jer mu je 'neko zgadio dotu'.

ljudi se zale na nagrade? budite srecni sto ih ima. makar bile i NBA koji mozete da prodate za 2.5k dinara ili sta god. evo ja cu da kupim nekoliko ako vam je to problem. 

nece biti normalnih turnira jer nema ni vase ozbiljnosti. lako je traziti krivca u drugome - zato su se sve nase ekipe i raspale koje su iole vredile nesto. zasto se samo zalite? zasto niste osvojili vodene pistolje? i jel su nagrade ono sto vas pokrece ili strast prema igri i osvajanje prvog mesta - da budemo najbolji u srbiji? kako uopste mislite da napredujete ako samo gledate nagrade i novac? slazem se, tesko je, nema podrske. pa sta? jel vas to ogranicava za uspeh? zasto nemamo ni jednu ekipu koja je na majoru - grci imaju. jel su bolji od nas? ne, samo se sure ko jebeni retardi po ceo jebeni dan. da i dalje igram sa visaTM timom boleo bi me kurac za pistolje i bilo kakve nagrade - osvojio bih prvo mesto i zagrlio Somija i otiso srecan u krevet ne razmisljajuci o nagradama. zato sto mi je stalo da budem jebeno najbolji a ne da osvojim budjavi gear koji ce svakako doci sutra kada budem igrao za fnatic. nije mi problem da igram na misu s kuglicom dotle. imam viziju i ne interesuje me nista, osvojicu turnir dok sedim u plastu sena u stali - ali cu ga osvojiti. nismo imali jebene stolove kada smo se takmicili opiljci su mi se zabijali u ruku. isli smo sa 70e na nedeju dana u pariz nas nekoliko. sta ja treba da kazem? ne brate - osvojili smo trece mesto uprkos svim problemima, a spavali smo nas 7 u 5 kvadrata sa jednim wcom. dosli bismo u sobu i polegali na krevete i tako blejali satima pricajuci o tome sta cemo sutra da igramo protiv EHOME-a, jer nismo mogli ni da sednemo i gledamo jedan drugog dok razgovaramo o doti. ali nismo se zalili jer smo imali cilj. koji vi ocigledno nemate, zapitajte se malo.

turnir koji je 'lose organizovan' je najmanji problem danas. razmislite malo o sebi i drugim ekipama. hocete blago a necete da kopate.

promenite malo pristup igri, pristup timu, napredujte na licnom planu u samoj igri - individualno i kao tim. pokazite jedni drugima da imate dovoljno kvaliteta. i imacete profesionalni turnir, ne amaterski. to vam garantujem ja licno.

Sprdnja lice sprdnja nikog ja nisam uvredio vec je turnir bio djubre daj mi 1 post de sam ja naveo da je klan rur sranje ili da sam prozivao a to za lol ima  istine 2k evra za pokemone ok.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marko Vezmar said:

Da potvrdim i ovde, totalno netačno, i ne širite neistine više! Nagrade koje su definisane, po modelu i količinama RUR je dobio. I to poprilično ozbiljnih pet setova, slušalica, miševa, tastatura, podloga za miševe, za turnir koji je dogovoren. Dota, još jednom, Dota nije bila dogovorena, jer da jeste (budimo realni, a ne deca) znalo bi se i pre samog turnira koji su nagradni modeli u pitanju, i u kojim količinama. Shodno tome, još jednom, propust je načinjen, ali ne od strane ASUS-a.

Jedno pitanje samo.

Zar ne bi bilo bolje, kako za celu situaciju tako i za marketing asus-a u srbiji, da se asus u ovoj situaciji pojavi kao neko ko bi situaciju resio na odredjeni nacin, nego da ljudi citaju misljenje asus-a ko je kriv i slusaju opravdanja zbog cega?

u mom svetu, u ovakvim situacijama, kompanija kao sto je asus ovaj propust koji su 'partneri napravili', ako je to situacija a verujemo svi da jeste, treba da resi tako sto ce uleteti s 5 setova podloga za pobednike i nadje nacin da pomogne i partneru i sceni, a ne da svaljuje krivicu na saradnike. mozda gresim ali ja bih tako nesto ocekivao od jedne od vodecih kompanija na sceni sto se gaming opreme tice. 

evo i primera kako se to u svetu radi, cisto da bismo svi naucili ponesto:

na turniru u Kini nestao je gear skoro svim timovima vise moze da se procita na sledecem linku - http://steamed.kotaku.com/disastrous-dota-2-tournament-ends-with-missing-gear-pi-1763412162

razer steelseries i ostale kompanije tog tipa poslale su igracima instant svoje proizvode - cak i timovima koje sponzorisu kompetitori. 

zar nije to logicnije, bolje i produktivnije resenje od pravljenja akaunta radi jednog posta gde treba da se zastiti asus-ovo 'dupe' u ovoj situaciji, i nesto sto bi podiglo svest i misljenje o vasem brendu, vise nego 'nisam ja kriv on je kriv a ja radim turnir sa njim i radicu i u buducnosti ali eto nismo mi krivi ne sirite neistinu' post?

meni bi, ovako mi malo kiselo.

 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, 99Dre said:

Jedno pitanje samo.

Zar ne bi bilo bolje, kako za celu situaciju tako i za marketing asus-a u srbiji, da se asus u ovoj situaciji pojavi kao neko ko bi situaciju resio na odredjeni nacin, nego da ljudi citaju misljenje asus-a ko je kriv i slusaju opravdanja zbog cega?

u mom svetu, u ovakvim situacijama, kompanija kao sto je asus ovaj propust koji su 'partneri napravili', ako je to situacija a verujemo svi da jeste, treba da resi tako sto ce uleteti s 5 setova podloga za pobednike i nadje nacin da pomogne i partneru i sceni, a ne da svaljuje krivicu na saradnike. mozda gresim ali ja bih tako nesto ocekivao od jedne od vodecih kompanija na sceni sto se gaming opreme tice. 

evo i primera kako se to u svetu radi, cisto da bismo svi naucili ponesto:

na turniru u Kini nestao je gear skoro svim timovima vise moze da se procita na sledecem linku - http://steamed.kotaku.com/disastrous-dota-2-tournament-ends-with-missing-gear-pi-1763412162

razer steelseries i ostale kompanije tog tipa poslale su igracima instant svoje proizvode - cak i timovima koje sponzorisu kompetitori. 

zar nije to logicnije, bolje i produktivnije resenje od pravljenja akaunta radi jednog posta gde treba da se zastiti asus-ovo 'dupe' u ovoj situaciji, i nesto sto bi podiglo svest i misljenje o vasem brendu, vise nego 'nisam ja kriv on je kriv a ja radim turnir sa njim i radicu i u buducnosti ali eto nismo mi krivi ne sirite neistinu' post?

meni bi, ovako mi malo kiselo.

 

Kakve veze ASUS ima sa ovim problemom, i zašto bi ga rešavao? Znači svako ko danas spomene ASUS kao sponzora, a da sponzorstvo ne dogovori, treba juriti ASUS da to rešava ukoliko organizator "zataji". Mislim gde je zdrav razum? Da li si realan sa stavovima koje imaš? Postoje principi! Javio sam se ovde iz razloga da se i zvanično, po drugi put da do znanja, da ASUS nema nikakve veze sa ovim turnirom, još jedom, ama baš nikakve!I Te ako hoćete da trazite pravdu, tražite je kod organizatora! Odjava!

Edited by Marko Vezmar
Link to comment
Share on other sites

Možda Zola da vidi sa nekim iz centrale da u beogradski ofis pošalje nekog ko zna da se bavi PR-om ili makar da uvedu zabranu za net.

Boli me uvo za celu ovu priču oko turnira, ali ovaj lik stvarno piše u ime kompanije ovakve postove sa sve "da li si realan", "zvanično" i znacima uzvika.

Pravi korporativni lingo :)))))))))

umirem, samo u sorabiji!!!!

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Meni ovde neke stvari nisu jasne,

Turnir jeste bio lose realizovan ali najverovatnije zbog toga sto se igrao kao poslednji turnir u nedelju uvece, sve je kasnilo zbog neta koji nije radio, ali za to je kriv Sajam - koji je obezbedio net a ne SBB kao sto mnogi misle (oni su samo statirali kao izlagac).

Sto se organizatora (citaj Rur) i nagrada tice ja vidim samo jedan propust a to je sto na jednom mestu (pozivu za turnir) stoji navedeno da su sponzori asus i monitor, a posle kroz sve postove u nastavku i prijave, navodi se da se robne nagrade jos uvek neznaju jer je ocito da se niko nije prihvatio da sponzorise taj turnir. 

E sad dolazi ono sto meni nije jasno, vec u ponedeljak ujutro (znaci 12h posle zavrsetka turnira) pojavljuje se post na FB pun kuknjave da su pokradeni, da Rur nije dao novcane nagrade, da su dobili pistoljcice,.itd.... suze. Sledeci korak u sredu izlazi video na YT u kojem se prozivaju svi izlagaci redom i pravi se atmosfera nezadovoljstva. U petak Rur isplacuje novcane nagrade, sto je ultra brzo za nase uslove - BRAVO za Rur. Sada dolazimo do interesantne situacije da je  Rur dao robne nagrade (koje su daleko od bezvrednih) + novcane nagrade (verovatno mnogo pre obavezujuceg roka)  = Rur je sve realizovao. 

Zasto se atmosfera podgreva i dalje ? osim ako nije ono iz mog prethodnog posta da se pokusava da se izvuce nesto vise.

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, 99Dre said:

u trenutnom svetu dote - lan turniri u srbiji treba da vam budu pickin dim koji posecujete iz razonode, drugarstva i eto da kazem lan iskustva.

toliko online turnira ima da mozete da se userete u gace i da zaradite veci kes nego da se takmicite na 4 godisnja lan turnira u srbiji. nema izgovora.

opet kazem - pokazite mi ozbiljnost. imam ceo plan za ligu godisnju na balkanu u doti s nagradama od sponzora i kesom u saradnji s eslom. zasto da pokrenem pricu? nadji mi 5 igraca vrednih bilo kakvog ulaganja imacete kompove u gamepubu kgbu 3du - kao sto smo mi nekada kada smo igrali warcraft. nemaju motivaciju? pa zar nije mogucnost da ucestvujes na online turnirima sa strancima svaki dan dovoljna motivacija? mi kao visatm nismo pracovali sa ekipama iz srbije uopste - zato smo i napredovali. 

sami sebe ogranicavate ljudi shvatite to. ne treba vam niko i nista za uspeh - sami treba da ga postignete. i mozete. ali to zahteva viziju tima i uspeha za koju si sam rekao da ljudi nemaju sto je tuzno. 

uvek sam srecan da pomognem i poguram stvari, i svaki put kada sam radio turnire radio sam tako da igraci maksimalno budu ispostovani u svakom trenutku jer sam i sam bio jedan. i znam sta radim i video sam kako je preko i znam sta se zahteva. ali ne ogranicavajte se na ovo ovde. cilj treba da vam bude preko. sami sebi odredjujete cenu a onda se bunite za nagrade to je apsurdno!!!

nema opravdanja za budjave nagrade ali ni za neozbiljnost nasih TIMOVA u caps locku jer timovi nisu. sramota me da ih stavim i pod navodnike. ne da nije napredovala dota od doba fnatica nego je nazadovala. kod nas, suprotno u svetu. to je tuzno valjda je ta ekipa trebalo da bude motivacija - a dostigla je neki uspeh u drugim vremenima kada je prize pool za DH bio 5k evra. nemojte da se zajebavamo. 

niko nece da radi za dzabe a ni za 200 evra. niko nece da bude u timu kada se turnir izgubi. prodjite jednom dva puta tri puta kroz fail pa cete nauciti da cenite uspeh. nagrade su sramotne za dota turnir - ali bolje necete dobiti jer nema razloga za to. koliko vas nije osvojilo te sramotne nagrade? jel se igra za budjavih 100e po igracu i robne nagrade ili iz strasti za napretkom i uspehom koji je veci od srbije? zapitajte se malo - i ne ogranicavajte sami sebe. nego se surite svakog dana kao besni, vodite zdrav zivot sa strane i uspecete. nadjite ljude koji misle isto i bicete jedinstveni - kao i ad finem.

sranje su nagrade slazem se. ali ako je gear problem verujte mi da ce vam svi, a pod svi podrazumevam ljude iz rura, pomoci u vidu geara ako ste dovoljno dobri - sto verujte mi i rade tamo gde vredi. pokazite da vredite i imacete i lan i sponzore i sve kako treba na zavidnom nivou u odnosu na trenutno stanje da ne kazem sranje.

ja vam to garantujem.

Ne, ne može. Ne ulaži ništa u ovu zemlju. Nikad neće biti bolje, koliko god se ti trudio da spasiš i ono što je ostalo, govna smo i uvek ćemo govna i biti.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Marko Vezmar said:

Kakve veze ASUS ima sa ovim problemom, i zašto bi ga rešavao? Znači svako ko danas spomene ASUS kao sponzora, a da sponzorstvo ne dogovori, treba juriti ASUS da to rešava ukoliko organizator "zataji". Mislim gde je zdrav razum? Da li si realan sa stavovima koje imaš? Postoje principi! Javio sam se ovde iz razloga da se i zvanično, po drugi put da do znanja, da ASUS nema nikakve veze sa ovim turnirom, još jedom, ama baš nikakve!I Te ako hoćete da trazite pravdu, tražite je kod organizatora! Odjava!

objasnicu moju perspektivu i gde postoji zdrav razum, i objasnicu sta je u mom svetu zdrav razum i kvalitet u poslu i saradnji s partnerima i komjunitijem. 

ajde da prvo rasclanimo situaciju - rur je od vas dobio 5 setova nagrada za turnir(e) koji je(su) dogovoreni, te nagrade su vredne koliko cujem iz prethodnih vasih postova i nimalo nebitne. poznajuci scenu i posao, dakle znamo da postoji saradnja s rurom - mozda ne oko dote ali drugih turnira.

sto se nagrada tice - verujem da postoji sigurno neki deo nebitnih cak i budjavijih nagrada koje su mogle da se dodele dodatno za turnir koji nije planiran, a vas partner ga je izneo. igraci su ocekivali nesto - nisu dobili. spominju asus kao nekoga ko je failovao da iznese to sto je obecano. naravno da je apsolutno retardirano ocekivati da kada bilo ko spomene asus kao sponzora, kompanija treba da ulece i pegla situaciju, ali u ovom scenariju gde vas partner ima nazovi problem - zdrav razum bi me doveo do toga da pokusam da pomognem partneru i iznesem situaciju tako sto cu uleteti i ispasti gospodin time sto cu da im pomognem jer ipak saradjujemo a kako stoje stvari verovatno cemo opet i saradjivati. to su za mene gospoda a ne ljudi koji peru ruke od problema i svaljuju krivicu. pritom pokazuje igracima da je nekome stalo i do igraca i do eventova i do partnera s kojima saradjuju i s kojima ce saradjivati i samog napretka scene i najbolje od svega je sto ce svest i misljenje o asusovom brendu u nasoj zemlji u celoj toj akciji porasti, sto je dobro za vasu kompaniju i samo vasu kompaniju. da li je to uopste bitno i da li iko brine o tome pa i vi sami - to vec ne znam i ne mogu u to da zalazim. mogu samo da kazem sta bi sigurno bilo dobro za vas u ocima gamera kod nas. a desava se suprotno. odatle kiselina.

da kazemo da smo zdrav razum rascistili. ajde da pricamo o principima. saradjujem s rurom na turnirima ali cu posle prebaciti krivicu na njih za nesto s cim nemam veze? poslovni principi definitivno na nivou. opet se vracam na pricu - zasto bih svaljivao krivicu na ljude s kojima saradjujem i rekao - resite to s njima? u poslu, meni je normalno da svojim klijentima i partnerima pomognem da iznesu neke problem. to su moji principi. pomocicu im da iznesu situaciju pogotovu ako moja reputacija moze da bude ugrozena a da ne pricam da bih obrnuo situaciju u svoju korist time sto cu da ispadnem gore napomenuti gospodin. doduse pranje mog dupeta u poslu meni licno nikada nije trebalo pa ne znam kako se u tim situacijama reaguje, umem da ga operem u kupatilu i to mi je dosta. ali sam ga vise puta prao u ime svojih klijenata. tako da neka prica o tome da postoje principi, opet, mi je kisela jer vidim da se poslovni ne postuju.

kompletno realan sa stavovima, mozemo da pricamo o njima koliko god hoces i kad god imas vremena. moji stavovi dolaze iz dugogodisnje saradnje s klijentima a sticajem okolnosti upravo pregovaram s asusom na globalnom nivou - cilj unapredjenja njihovog globalnog prisustva na gaming sceni, konkretno u esportsu za koji se svi ovde zalazemo vec 10 godina a nema napretka kod nas. tako da su mi vrlo jasni stavovi vase kompanije i ciljevi za gaming, konkretno esports, a vrlo moguce da cu da uticem na njih sa vec poslatim predlozima sto bih jako voleo jer verujem da mogu ja licno da ih unapredim. i o tome mozemo uvek da porazgovaramo, zdrav razum je nesto sto postujem i cenim a po veoma ozbiljnim principima radim - da ne kazem zivim.

postoji ta kiselina koja se stvara ali i to je ok - zapravo je motiv da se stvari rade kako treba i unaprede i prenesu na neki visi nivo, kako za vas tako i za organizatore a i same igrace na kraju krajeva.

ovo sve me je navelo da pokrenem ponovo pricu s ESLom i napravim online lige i LAN turnire sledece godine tako da eto neke dobre price u svoj ovoj budjavosti.

'odjava!'

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, stojke72 said:

Meni ovde neke stvari nisu jasne,

Turnir jeste bio lose realizovan ali najverovatnije zbog toga sto se igrao kao poslednji turnir u nedelju uvece, sve je kasnilo zbog neta koji nije radio, ali za to je kriv Sajam - koji je obezbedio net a ne SBB kao sto mnogi misle (oni su samo statirali kao izlagac).

Sto se organizatora (citaj Rur) i nagrada tice ja vidim samo jedan propust a to je sto na jednom mestu (pozivu za turnir) stoji navedeno da su sponzori asus i monitor, a posle kroz sve postove u nastavku i prijave, navodi se da se robne nagrade jos uvek neznaju jer je ocito da se niko nije prihvatio da sponzorise taj turnir. 

E sad dolazi ono sto meni nije jasno, vec u ponedeljak ujutro (znaci 12h posle zavrsetka turnira) pojavljuje se post na FB pun kuknjave da su pokradeni, da Rur nije dao novcane nagrade, da su dobili pistoljcice,.itd.... suze. Sledeci korak u sredu izlazi video na YT u kojem se prozivaju svi izlagaci redom i pravi se atmosfera nezadovoljstva. U petak Rur isplacuje novcane nagrade, sto je ultra brzo za nase uslove - BRAVO za Rur. Sada dolazimo do interesantne situacije da je  Rur dao robne nagrade (koje su daleko od bezvrednih) + novcane nagrade (verovatno mnogo pre obavezujuceg roka)  = Rur je sve realizovao. 

Zasto se atmosfera podgreva i dalje ? osim ako nije ono iz mog prethodnog posta da se pokusava da se izvuce nesto vise.

 

Tebi druze ocigledno mnogo toga nije jasno, iz tvojih postova se moze zakljuciti da ne znas ni kad je bio turnir a kamoli nesto vise. Mozes lagano da iskuliras nasu "kuknjavu" i "podgrevanje atmosfere" sa svojim bezvrednim komentarima i zakljuccima

Spoiler

ispadas previse retardiran

 

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, TimeIsMoney said:

Tebi druze ocigledno mnogo toga nije jasno, iz tvojih postova se moze zakljuciti da ne znas ni kad je bio turnir a kamoli nesto vise. Mozes lagano da iskuliras nasu "kuknjavu" i "podgrevanje atmosfere" sa svojim bezvrednim komentarima i zakljuccima

  Hide contents

ispadas previse retardiran

 

A što se zalećeš tako, što? Bolje je bilo ono sa prangijama onog drugog cara, bar se odmah vidi sa kime se ima posla...

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Elem, mislim da tema polako moze da se zatvara, dosli smo do odredjene tacke sa koje mogu uslediti samo komentari poput ovog iznad mene. Sustina je recena, hvala svima bitnima koji su se ukljucili u raspravu i onim manje bitnima koji su svojim komentarima napravili ovaj thread "popularnijim". Poenta ovoga od pocetka nije bila da se ljudi svadjaju oko toga ko je kriv, vec da se zadje u srz problema i delimicno odgovori zbog cega je jedna od najpopularnijih i "novcano najisplativijih" igara na svetu, kod nas na tako niskoj grani u poredjenju sa ostalima koje su u istom tom svetu za 2,3 stepenice ispod nje.

p.s. hvala i vama koji ste se ponudili kao moguca podrska nekoj ekipi u buducnosti, budite sigurni da necu zaboraviti [:)]

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

Just now, TimeIsMoney said:

Elem, mislim da tema polako moze da se zatvara, dosli smo do odredjene tacke sa koje mogu uslediti samo komentari poput ovog iznad mene. Sustina je recena, hvala svima bitnima koji su se ukljucili u raspravu i onim manje bitnima koji su svojim komentarima napravili ovaj thread "popularnijim". Poenta ovoga od pocetka nije bila da se ljudi svadjaju oko toga ko je kriv, vec da se zadje u srz problema i delimicno odgovori zbog cega je jedna od najpopularnijih i "novcano najisplativijih" igara na svetu, kod nas na tako niskoj grani u poredjenju sa ostalima koje su u istom tom svetu za 2,3 stepenice ispod nje.

p.s. hvala i vama koji ste se ponudili kao moguca podrska nekoj ekipi u buducnosti, budite sigurni da necu zaboraviti [:)]

A, shvatio si gde si pogrešio u prethodnom tvom postu. to je ok. Swe pohwale

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

On 12/4/2016 at 3:23 PM, cedica said:

 

@cedica vrhunski komentar cedo sve pohvale :D Samo bih hteo da dodam da igram pa moze se reci skoro svaki lan od 2008 kod nas a i po zagrebu itd, i ako neko ko je confirmovan ne bude napravio sledeci lan (sale.kgb/andre) ja kod nas(u srbiji) 99% necu igrati.Vec cu doci sa nerfgunom da trolujem ljude bacim pogled koliko je sve lose ponovo i odem sa kuci da findujem solo q match.Mecevi na turniru su bili jako teski i svaka ekipa je bila dobra i kada se sve to prezivi i nekako pobedi i dodje do finala osecaj je sjajan i onda kad se dobiju ove nagrade sve pada u vodu na kraju sam shvatio da je bolje da sam digao 100 mmra za ta 2 dana.Necu napraviti treci put istu gresku (international gaming festival novi sad , i sad ovo) mislio sam da se ne mesam ali kada sam video neke komentare morao sam ipak.Sto se tice drugih igara nebi u to ulazio neka barem nekome bude dobro.pozdrav

p.s.ipak niko nece da kupi moju mafiju FeelsBadMan

Edited by RealToxi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...