Jump to content

Hiljadu pitanja bez odgovora


TimeIsMoney

Recommended Posts

44 minutes ago, IGNkimijee said:

druze idi igraj HoTs ne vidim tvoju svrhu na ovom threadu. Jel si jako trigerovan sto smo iznapusavali hots? 

Ma napusavajte slobodno, to i jeste vas maksimalni domet u ovoj temi. Zato vas niko i ne shvata ozbiljno. Kontaju ljudi, kad vec stalno kenjaju, bolje da kenjaju za pistolje na vodu nego da kenjaju kako je 1000 evra po takmicaru malo u odnosu na slicne dogadjaje u svetu :)

44 minutes ago, IGNkimijee said:

 Dok su ovi hots fe*eti dosli isto tako da igraju turnir i ispostovani su 20x bolje od nas? A ko su oni? Ja ne znam ko su jer hots je na skali od 1-10 = -999 popularna igra u srbiji, na balkanu, u evropi, na svetu, u solarnom sistemu. Naravno da cemo onda da se bunimo i izvoljevamo?

Za 6 dana, od najave do pocetka turnira prijavilo se 12 ekipa. Ali na kraju krajeva, kakve veze ima Dota sa HotS-om da ih uopste poredis? Do te mere da ispoljavas zavist (iako toga mozda nisi svestan).

Edited by SerbCommando
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prijavilo se i više ekipa za HotS (3-4 samo morao da odbijem poslednjeg dana), ali to nije toliko bitno za ovu temu.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SerbCommando said:

 

Za 6 dana, od najave do pocetka turnira prijavilo se 12 ekipa. Ali na kraju krajeva, kakve veze ima Dota sa HotS-om da ih uopste poredis? Do te mere da ispoljavas zavist (iako toga mozda nisi svestan).

Tako se isto jedan lik iz fortune pravio pametan na gamesconu pa se posle izvinjavao jedno sat vremena, cudi me sto nisi dosao tako da se pravis pametan uzivo, a da ipak si ti "serbcommando" lmao

Link to comment
Share on other sites

Just now, SerbCommando said:

Reci slobodno na PP. Ti bas pravis problem tamo gde ga nema, samo zato sto si skontao da ne postoji samo tvoje misljenje na ovom forumu.

Volim javno pa ce tako i biti. 

Druze jel te nije sramota da se zoves serbcommando? 

Jel svaki dan kad se ulogujes na hots pises amerikancima "kosovo is serbia"?

koji si vrag ovde da se javljas kad se ovde radi o losoj organizaciji DOTA turnira ne HOTS turnira.?

Ja pricam u tackama? Da si bio na dota turniru video bi da smo se svi zalili na organizaciju. Nego si ti internet tastatura ratnik video si nas sve na turniru ali nisi imao muda da pridjes i da kazes nesto nego si jedva cekao brze bolje da se otvori topik na forumu pa da dodjes da propovedas, Kazes problem? Batice samo ti mozes da imas problem ovde. 

Sad bih te zamolio da odleprsas odavde i da se vratis na svoju mehanicki mrtvu igricu u kojoj prosek partije je 10min. Mozes da se vratis ako imas sugestiju neku za poboljsanje buducih turnira kao sto sam ja napisao. 

 

Link to comment
Share on other sites

 

11 minutes ago, IGNkimijee said:

Ja pricam u tackama? Da si bio na dota turniru video bi da smo se svi zalili na organizaciju. Nego si ti internet tastatura ratnik video si nas sve na turniru ali nisi imao muda da pridjes i da kazes nesto nego si jedva cekao brze bolje da se otvori topik na forumu pa da dodjes da propovedas, Kazes problem? Batice samo ti mozes da imas problem ovde. 

A sta bi to trebalo da ti kazem? Zasto mislis da sam vas video, nisam obratio paznju na vas zaista, niste vi nikakve zvezde bili tamo. Nego vidim pricas ovde na forumu o nekim stvarima u koje se ne razumes, a vezane su za HotS pa sam u jednom postu ostavio moje misljenje koje te je ocigledno ispizdelo da sada djipas ovde, prozivas mi nik i sta sve ne. Ja bih se pre sramotio tvojih postova nego mog nika, ali ti da si svestan toga, ne bi sve to ni pisao. ;)

Internet-tastatura ratnik nisam, ti se preko tastature razbacujes "mudima". Misli o tome.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, IGNkimijee said:

e kad nisi super daj da se nadjemo da ti objasnim ja polemiku hotsa i dote2.

 

Sigurno si video 2 lika jednog 2m i 120 kila u beloj majci i jednog u plavoj jakni isto od 2m i 80kila. 

a sta ako komandos_srpski izvadi prangiju? dzaba ti visina i idealna kilaza ako naletis na neku ludu njusku iz HotS-a ... 

Link to comment
Share on other sites

al ste otisli off, nerealno. 

Dajte konstruktivne predloge ako mislite da se organizuju turniri i bude boze zdravlje po 32+ ekipa za dotu, a ima potencijala jer igra zilijardu ljudi dotu u Srbiji i nikom ne pada na pamet da dodje na turnir jer je situacija takva kakva jeste. A moze se promeniti (makar iz tacke gledaoca i nekog ko igra iz hobija).

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

 

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Podseca prica na cs:go turnir iz Slovenije gde su obecane nagrade i besplatan smestaj pa je na kraju izbio skandal jer ekipe nisu dobile novac a neki su morali i da plate smestaj, itd, kad je gaming.rs organizovao i samo organizovao, nije bio zaduzen za nagrade itd...

U svakom slucaju vec ste se dovoljno napljuvali da mislim da vise ni nema poente da pricate konstruktivno kao sto je Laki napisao iako bi resenje ovog problema bilo dobro i za jednu i drugu stranu, klanrur da "opere ljagu" a dotasi da budu zadovoljni i dobiju ono sto im je obecano...

Ova diskusija za visinu i kilazu je vrhunska :D 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, lancemi3d said:

Podseca prica na cs:go turnir iz Slovenije gde su obecane nagrade i besplatan smestaj pa je na kraju izbio skandal jer ekipe nisu dobile novac a neki su morali i da plate smestaj, itd, kad je gaming.rs organizovao i samo organizovao, nije bio zaduzen za nagrade itd...

 

o cemu ti pricas? ono sto se desilo u sloveniji je prevara za koju neko treba da zavrsi u zatvoru, koju si slicnost nasao? i u jednom i drugom slucaju je u pitanju turnir u video igri, dalje?

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vlada_ said:

o cemu ti pricas? ono sto se desilo u sloveniji je prevara za koju neko treba da zavrsi u zatvoru, koju si slicnost nasao? i u jednom i drugom slucaju je u pitanju turnir u video igri, dalje?

gaming.rs nije bio odgovoran za nagrade, vec su bili placeni da organizuju turnir, sto je koliko sam razumeo i ovde slucaj, klanrur nije davao nagrade vec sponzori koji su na kraju odlucili da ne daju robu koju su obecali? ako sam dobro razumeo

Link to comment
Share on other sites

Situacija koja se desila na dota turniru nije jedinstvena.Ovakve ili slicne stvari se desavaju na turnirima dosta godina u nazad.Ne govorim samo o doti vec o esport-u uopste.Stvar je potpuno zajednicka,Trenutno nije bitno koja je igra imala vise ustupaka ili koja je igra imala veci prize pool,sustina je potpuno izostavljena.Neke minmalne stvari se jednostavno ne postuju i organizatori srljaju u ovakve turnire cisto da bi se nesto igralo.Moraju se neki minimalni uslovi postaviti,potpuno je besmisleno organizovati nesto bez znanja da ce se bilo sta postovati.Nama fali ozbiljna organizacija sa jasno postavljenim pravilima i kriterijumima.Pre turnira se ne znaju komponente racunara,vreme igranja,nagrade,problemi sa smestajem...ili se zna pa kasnije ispadne nesto drugo,a odgovornost preuzimaju organizatori,dok sponzori i oni cija je duznost da ispostuju tako nesto ostanu potpuno nemi.Stvari se nece resiti na takav nacin,dzaba svi predlozi i kritike kada nema ko da ih cuje i resi,zato je potreban dobro organizovan komjuniti i siguran sam da bi  se posle nekoliko dobro organizovanih turnira u bilo kojoj igri pojavili i neki sponzori,time bi kredibilitet sve vise rastao,dok ovako samo pada.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...