Jump to content

NBA 16/17


mthd

Recommended Posts

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

jedno pitanje za vas koji pratite malo vise...nije mi jasno kako to Jokicu vise odgovara da igra peticu nego cetvorku, a sa druge strane svi kazu da nije dovoljno jak i atleta za peticu sto se vidi i po njegovoj malo slabijoj igri u odbrani...a sa druge strane odlicno se snalazi sa loptom i asistira, relativno je pokretljiv, zar mu onda ne bi vise odgovaralo da igra cetvorku...taman bi nurkic tada bio na petici i mogli bi da imaju rotaciju sa njima dvojicom...sinoc je recimo nurkic imao odlicne brojke s obzirom na minutazu, sad ne znam koliko vremena su njih dvojica zaejdno proveli na parketu...doduse denver je bio u solidnom minusu kad je jokci igrao, kapiram da ga je kazins izdominirao

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

prespor je za cetvorku,to i nije toliko problem u napadu koliko u odbrani,tu je i chandler koji igra odlicnu sezonu,sa pozicije 4 ne bi imao ni priblizan broj asistencija koje imao kao centar,nabice on misicnu masu i bice to sve kako treba,nurkic je tipican centar,jedina opasnost od njega preti u reketu i mnogo je laksi za cuvanje od jokica,nisam gledao utakmicu sinoc protiv SAC ali kazins cesto igra i 4 dok grk koufos igra 5 ali ne mogu da tvrdim nista

Link to comment
Share on other sites

Djanis sabio, Brogdan isto, jebote kakav igrač iz druge runde drafta.

Dule, Jokić je prespor i za centra, igra se mala košarka, četvorke nekada su sada petice u nekim postavkama.

On će morati još sebe fizički da uzdigne, skok, brzinu i šut oko reketa da bi postao elitni

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

On 1/8/2017 at 1:48 PM, alfa said:

oplako

kako bi mi svi ovi debili popili klupu za ove gluposti

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...