Jump to content

seckanje csgo


Feel---

Recommended Posts

Drugari, treba mi pomoc!
Pre 2-3 dana primetio sam da mi igra (csgo) malo secka, ali postalo je ucestalo. Kako?
Tipa ono kad vadis noz, on zasecka, u pucanju rafala preskacu metkovi, kretnja je malo otezana..
Ne znam sta je problem, fps mi je oko 200, sve je u low priority (namerno sam stavio da bih probao), update windows-a iskljucen..
Da li moze biti to SBB-a ili? Sbb imam oko godinu dana, ali mi se nije desavalo to, bar koliko se secam..
Neki predlog? Hvala :)

http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/427106415241658380/0675285C770B3E53C8EA895A89E529182B74AC7D/

Edited by Feel---
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, TRBA said:

Meni je to prestalo da se desava kad sam kupio SSD i instalirao windows i CSGO na njega.Moguce da ti je Hard Disk stari ili ima bad sektora pa se zbog toga desava.

Ma racunar mi je relativno nov, star je godinu dana..
Probacu da ocistim bad sektore ako je ikako moguce, pa cu probati..

Link to comment
Share on other sites

disable na FXAA-Anti Aliasing, mislim da CS:GO ima problema sa tom video opcijom od pre par update-a, vidi probaj to pa javi, takodje, upali net graph, kucaj u konzoli net_graph 1, i prati svoj ping na serverima, moguce da ti laguje

Edited by EnzoPoz

kobriceeee 1/4 plssss

Link to comment
Share on other sites

Drugari, odradio sam sve kako ste i rekli i sve se vratilo na staro :)
Nema seckanja, nema laga, i nema onog preskakanja metkova u rafalima :)
Ee sad, sacekacu podne, da vidim kakvo ce stanje tada da bude, posto uglavnom nisam igrao ujutru zbog posla, mozda je zbog SBB-a, ko zna. :/
@manager - imao sam pun kurac tih kukija, ne znam odakle mi onoliko, a imam naviku da kroz CCleaner brisem ta sranja.. :D
@Randje - tebra, choke i loss mi je 0%, ali ono u sekundi choke se popne na 1-2%. Mislim da to nije strasno :)
@EnzoPoz - Hvala ti, ovo je pomoglo takodje. Laga nikada nisam imao, ping mi je bukvalno na svim serverima gde sam igrao 30-40. 
Javljam kakvo je stanje veceras :)

Edited by Feel---
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...