Get Adobe Flash player
3LANCER

KlanRUR Overwatch turnir na Gamesconu (25. novembar)

Recommended Posts

3LANCER   

Od 25. do 27. novembra u hali 2 beogradskog Sajma biće održana velika manifestacija Games.con. KlanRUR će u okviru manifestacije na svom štandu u petak 25. novembra održati turnir u igri Overwatch.

PRIJAVLJIVANJE

Prijavljivanje za turnir traje od 21. Oktobra zaključno sa 24. Novembrom 2016 godine.

Kotizacija iznosi 600 dinara ukoliko se prijavljujete pojedinačno, odnosno 3600 ukoliko se prijavljujete kao ekipa sa 6 članova. U slučaju da nemate kompletan tim, morate se prijaviti kao pojedinac i na licu mesta će shuffle metodom biti napravljene ekipe

Prijavljivanje na turnir se obavlja putem uplaćivanja na račun  160-458299-57 , sa svrhom uplate: Overwatch Turnir i ime igrača/tima

Pored uplate, popunite Google formu sa imenom i potrebnim podacima i kontaktima https://goo.gl/forms/YojOv3VTYgc1KpCA3

VAŽNO: Kotizacija za turnir se računa i kao trodnevna karta za Games.con festival, tako da nema potrebe za kupovinom posebnih karata za ulaz na festival

Kako popuniti uplatnicu:
Ime i prezime: Vaše ime i prezime iz prijave
Svrha uplate: Overwatch turnir, ime i prezime
Primalac: Magic Sparrow, Beograd
Broj računa: 160-458299-57

Google Formular: https://goo.gl/forms/YojOv3VTYgc1KpCA3

PRAVILA

Mečevi će se igrati po zvaničnom Competitive formatu iz igre - minimum dve runde na mapi, jedan heroj po timu. Mape će biti izvlačene pred početak meča po nasumičnoj metodi. U slučaju nerešenog rezultata igraće se dodatna runda na nekoj od Control mapa (Nepal, Lijiang Tower ili Ilios)
Potrebno je imati nalog na KlanRUR forumu za potrebe komunikacije oko turnira.

FORMAT

Format će biti naknadno objavljen i biće izabran na osnovnu broja prijavljenih igrača

NAGRADNI FOND

I mesto
OW RECRUIT KIT BOX EU – 6kom
Gaming Headset SoundBlaster Blaze – 6kom

Test-Creative-SB-Blaze-Gaming-Headset-Bi

s-l1000.jpg

II I III mesto
OW RECRUIT KIT BOX EU x6
Archelon Mousepad M x6

P001-3.png

INFORMACIJE

Sva pitanja vezano za ovaj turnir možete postaviti u okviru teme na našem forumu, putem naše Facebook strane ili na redakcija@klanrur.rs

Lucky   
11 hours ago, tool said:

Da li je moguce prijaviti tim od dvoje ili troje ljudi a ostatak shuffle popuniti?

može, prijavite se odvojeno i pošaljite mail na redakcija@klanrur.rs koje dvoje ili troje igrača je zajedno.

ja sam se prijavio na onom linku i napravio KlanRUR acc znaci samo treba da uplatim 600 din na onaj racun i da donesem uplatnicu ? ako sam dobro razumeo

Lucky   
4 hours ago, DeadlyFeet said:

ja sam se prijavio na onom linku i napravio KlanRUR acc znaci samo treba da uplatim 600 din na onaj racun i da donesem uplatnicu ? ako sam dobro razumeo

tako je, ili pošalješ uplatnicu mailom skeniranu.

5 hours ago, tool said:

+1

biće moguće.

On 10/26/2016 at 1:04 PM, Revnger888 said:

Da li je dozvoljeno doneti svoju opremu?

biće

Doomzx   

Zanima me samo koje su to nagrade u pitanju, mozete da budete malo vise specificni, jer neko mora da putuje dotle i tako dalje, da li se isplati osvojiti turnir ili ne ? Ovako sa ovim objasnjenjem, kao da bi isli na slepo....Hvala

Lucky   
23 hours ago, Doomzx said:

Zanima me samo koje su to nagrade u pitanju, mozete da budete malo vise specificni, jer neko mora da putuje dotle i tako dalje, da li se isplati osvojiti turnir ili ne ? Ovako sa ovim objasnjenjem, kao da bi isli na slepo....Hvala

Slažemo se, nadamo se da ćemo uskoro dobiti finalne informacije.

Pisalo je u prijavi da je potrebno imati klanrur forum nalog da bi se komuniciralo o turniru, ali nisam primetio da mi je na samoj formi za prijavu igde traženo da navedem koji je to nalog. Da li je vaš plan da svi prijavljeni posećujemo ovaj forum više puta dnevno da bi dobili adekvatne informacije ili će ipak postojati neki adekvatniji pristup? :)

Ako ima zainteresovanih za pravljenje team-a, neka porukom u box posalju svoj najveci ELO iz trenutne sezone, ime, fejs ili mail, ow nick. 
Molim Vas samo oni koji ozbiljno ovo hoce da shvate. 
Hvala

E deste,

Ja popunio timsku prijavu, ali kad sam popunio... kliknem NEXT, i onda me baci da popunim pojedinacnu. Nisam mogao tim da prijavim bez toga.

EDIT:

Pitanje. Jel mogu da napravim uplatnicu na 3600din... da ne placamo na 6 razlicitih uplatnica sve, nego jednu timsku?

Edited by Pesma-mrtve-dece

Lucky   
18 hours ago, Pesma-mrtve-dece said:

E deste,

Ja popunio timsku prijavu, ali kad sam popunio... kliknem NEXT, i onda me baci da popunim pojedinacnu. Nisam mogao tim da prijavim bez toga.

EDIT:

Pitanje. Jel mogu da napravim uplatnicu na 3600din... da ne placamo na 6 razlicitih uplatnica sve, nego jednu timsku?

Stoji samo jedna prijava za tim, nema te individualne, ne znam koji ti je to zabag bio.

Flafy85   

Zasto imate razlicite ziro racune na ovom postu i na google dokumentu... razlikuju se ziro racuni... koji je pravi od ova dva?

tool   
14 minutes ago, Flafy85-NRNS said:

Zasto imate razlicite ziro racune na ovom postu i na google dokumentu... razlikuju se ziro racuni... koji je pravi od ova dva?

On 11/13/2016 at 3:16 PM, Pesma-mrtve-dece said:

Jel treba neki dokaz o uplati da zadrzim/posaljem?

Na koji od ova dva racuna uplatiti i da li doneti uplatnicu na sajam koja ce vaziti kao ulaznica?

3LANCER   

Plaća se na tekući račun iz posta (sređeno na formularu)

Ponesite sa sobom uplatnicu

Sredili smo problem koji je posle timske prijave izbacivao solo prijavu

Hej,

Imam jedno pitanje.

Ja sam ambiciozni 12-o godišnjak koji ima želju da se prijavi za takmičenje.

Da li je to ikako moguće?

Hvala unapred,

Subi

I jos nesto, gde i kako to treba da se odrzi?

Da li tamo ima opreme (sluske) ?

Koliko traje?

Od koliko sati počinje?

Nadam se da moze te da odgovorite na pitanja

12-o godišnjak

Subi [:)]

Ima li određen broj mesta?

Subi

P.S. Izvinite zbog silnih pitanja.

Edited by Subi12345

SavKe   

Piše sve u prvom postu ovde.

Održava se u Beogradu, na Beogradskom Sajmu u hali 2, u okviru gamescon festivala. Overwatch turnir je prvog dana festivala, 25. novembra, i počinje u 12h. Nema ograničenja za broj prijavljenih.