Jump to content

MMR i čiji je veći


SpiRo

Recommended Posts

Generalno slabo se osecaju beneficije rasta MMR-a u qm. Ja sam najvece krs partije imao u tackama najveceg mmr-a (ne izgubimo jer su protivnici bolji, nego saigraci igraju ARAM na garden of terror, umesto da skupljaju semenke), ili recimo tenk pogine 11 puta, ili dva u timu poginu preko 10 puta (nemaju osecaja sa herojem) i dzaba sve... A ocekujes da ce sa rastom MMR-a i partije biti kvalitetnije. Medjutim u QM nije bas tako. Tj. oseca se razlka na svakih 1000 MMR bukvalno (500, 1500, 2500...) sto je previse. A i tada nisi postedjen veoma losih igraca, samo se ucestalost smanjuje.

Mislim da je najveci problem to sto je prevelika razlika u MMR i sto svako svakog moze da dovede, tako da tu tesko da moze sta da se isfiltrira onako kako bi trebalo.

U novoj HL je druga prica, nisam je igrao puno, ali oni kazu da ne moze da ti padne neko sa razlikom vecom od jedne lige, medjutim primetio sam da je u praksi cesto to samo jedna divizija. Mislim da je to zdrav temelj da kroz par sezona dodje sve na svoje i da lige konacno pocnu nesto da znace - evo kaze mi jedan ortak koji je od golda stigao pre neki dan do diamonda da se to vec oseca (razlika u mecevima, draft, komunikacija). Ne oseca se vise "zaglavljeno" kao u predsezoni, sto iskreno ohrabruje i mene da je vreme za HL.

Edited by SerbCommando
Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...