Jump to content

MMR i čiji je veći


SpiRo

Recommended Posts

Kakve veze ima tvoj 1700 mmr sa sezonama... Ponovo si me zbunio.. 

Nije pao na Platinum vec je pao na Gold 5. Ali meni je trebalo od Gold 5 do Platinum 2 koliko tebi treba od Silver 5 do Silver 4, i onda tu stanes zbog "troll-ova i "afk-era" kao sto sam ja lol..

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Ima veze, jer je to stane manje vise od novembra prosle godine sa 200 partija hotsa iskustva (i moba igara uopste). A ti si se za to uhvatio ne pustas.

Odigram placements i vratim se igranju novih heroja jer mislim da je to mnogo korisnije za nekog ko je nov u moba igrama, nego da ima vremena i znanja samo za jednog heroja u HL. Imam jednog ortaka, pika covek samo gazlova i stigo do platinuma, a covek nikad igrao sa 2/3 heroja, niti zna sta oni tacno znaju kad igra protiv njih. Naucio iz iskuatva da se buther hiluje kad ga udara ali ne zna detalje.

E sada, vama koji ste igrali dotu pre ovoga, mnoge mehanike su vec poznate, pozicioniranje mele herojima (meni je to bilo novo iskustvo s obzirom da sam upocetku igramo samo sa vallim i silvanom).

Zato uostalom igram qm umesto unrankeda, jer kad draftujem volim da draftujem sta je potrebno, a ne sta mi se igra. Nema veze sa stresom i slicno. Najveci stres su mi iskreno bili trolovi koji umesto hilera pikuju novu zadnji pik, I afk flejmeri koji ne mrdaju iz baze - sada kada su to manje-vise resili, i kada znam da igram sa vise od 2 heroja (u odnosu na tada), igracu i HL, nista se ti ne sekriaj.

Tako da spiro, taj tvoj 1700 mmr argument je posluzio samo tebi... 1700 sam imao kada sam googlao sta znaci soak i push. A od tada je proslo 4000 partija, tako da dzaba se lozis...

Naravno, ostaje ono da si ti bog hots-a. Niko te nije VIDEO u drugoj sezoni lololololo :):):):)

Edited by SerbCommando
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SerbCommando said:

Ima veze, jer je to stane manje vise od novembra prosle godine sa 200 partija hotsa iskustva (i moba igara uopste). A ti si se za to uhvatio ne pustas.

Odigram placements i vratim se igranju novih heroja jer mislim da je to mnogo korisnije za nekog ko je nov u moba igrama, nego da ima vremena i znanja samo za jednog heroja u HL. Imam jednog ortaka, pika covek samo gazlova i stigo do platinuma, a covek nikad igrao sa 2/3 heroja, niti zna sta oni tacno znaju kad igra protiv njih. Naucio iz iskuatva da se buther hiluje kad ga udara ali ne zna detalje.

E sada, vama koji ste igrali dotu pre ovoga, mnoge mehanike su vec poznate, pozicioniranje mele herojima (meni je to bilo novo iskustvo s obzirom da sam upocetku igramo samo sa vallim i silvanom). Zato uostalom igram qm umesto unrankeda, jer kad draftujem volim da draftujem sta je potrebno, a ne sta mi se igra.

Tako da spiro, taj tvoj 1700 mmr argument je posluzio samo tebi... 1700 sam imao kada sam googlao sta znaci soak i push. A od tada je proslo 4000 partija, tako da dzaba se lozis...

Naravno, ostaje ono da si ti bog hots-a. Niko te nije VIDEO u drugoj sezoni lololololo :):):):)

Slusaj. Zaista iskreno sada kazem da nisam procitao tvoje smesne izgovore.. 

Vazno je da se zavrsila rasprava oko njukova, sve ostalo se vidi i zna. 
 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, SerbCommando said:

Dobro da si priznao da citiras a ne citas.

Nije nego ti ne znas sta si pisao u svojim postovima pa se onda zbunjujes jos vise nego obicno. Pa onda moram ja da ti linkujem gde si sta pisao [roflmao]

Mada i ja da sam pisao sta si ti pisao i ja bi se pravio lud.. 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, SpiRo said:

i onda tu stanes zbog "troll-ova i "afk-era" kao sto sam ja lol..

Spiro, ti ladno imas 31 godinu, zabrinjavajuce je da ti je u tim godinama jedno od glavnih zadovoljstva u zivotu trolovanje, afk-nje i upropascavanje igre ljudima od 15-25 godina (skolarcima i studentima). 

Igra postoji nesto vise od godinu dana, ti si preko 300 dana bio mute-ovan samo do sada (!!!). Za to vreme Spiro opet neumorno afk-uje, trolluje i upropascava ljudima partije (9 ljudi po partiji) i tako jebeni dan za danom, mesecima! Sve dok vas nisu potpuno banovali iz HL. 

Ali najjaca od svega je neumornost kojom to radis u 31. godini. Ja razumem da je tebi u glavi super, i jasno mi je odakle punis baterije... ali u realnosti si potpuno nebitan lik kome se zivot sveo na busenje lopti. 

I to je jedina realnost koju ti prozivljavas svaki dan... Ostali to prezive jednu partiju, ja sam se zajebao pa proziveo to u temi o nuklearkama, a ti brate... svaki jebeni dan. 

To sto ga meris sada, trebalo je Spiro mnogo ranije :)

Edited by SerbCommando
Link to comment
Share on other sites

MMR u ovoj moze a ne mora da puno znaci. Skoro sam sa drugarima napravio novi account, 4-5nas napravili altove i zajebavali se. Naravno ispobedjivali sve u QM i neki su digli i do 3,7 - 3,8K ali se nisu tu zadrzali. Ja sam lvlujuci heroje ostao na neki 3,3-3.4K sto znaci da sam tryhardovo sa herojima koje volim da bih bio bar koju stotku vise. Dok su ti neki bustovani drugari kad su igrali sami pali u svoj ~2K i nesto range.

Ako mislis da te je MMR system ujebao napravi novi acc i probaj da odigras jedno 100-150 partija da se iskristalise i ustale se skokovi/padovi. Naravno pod uslovom da imas bar, lupam, 1000partija iza sebe i smatras da poznajes dovoljno igru i vidi na cemu si.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, SerbCommando said:

Spiro, ti ladno imas 31 godinu, zabrinjavajuce je da ti je u tim godinama jedno od glavnih zadovoljstva u zivotu trolovanje, afk-nje i upropascavanje igre ljudima od 15-25 godina (skolarcima i studentima). 

Igra postoji nesto vise od godinu dana, ti si preko 300 dana bio mute-ovan samo do sada (!!!). Za to vreme Spiro opet neumorno afk-uje, trolluje i upropascava ljudima partije (9 ljudi po partiji) i tako jebeni dan za danom, mesecima! Sve dok vas nisu potpuno banovali iz HL. 

Ali najjaca od svega je neumornost kojom to radis u 31. godini. Ja razumem da je tebi u glavi super, i jasno mi je odakle punis baterije... ali u realnosti si potpuno nebitan lik kome se zivot sveo na busenje lopti. 

I to je jedina realnost koju ti prozivljavas svaki dan... Ostali to prezive jednu partiju, ja sam se zajebao pa proziveo to u temi o nuklearkama, a ti brate... svaki jebeni dan. 

To sto ga meris sada, trebalo je Spiro mnogo ranije :)

To je mnogo zabrinjavajuce. Mene nista u zivotu toliko ne zadovoljava kao trolovanje i afk-ovanje i upropascavanje ljudima od 15-25 igru. To mi je smisao zivota kada udjem u igru, ne da je igram, nego da imam 1700 mmr nubove kao ti i da im upropastim igru. Posto ja ne zelim da igram sa dobrim igracima u timu, seems legit :D 

Nisam siguran koliko sam bio mute-ovan, ali vidim da ti imas te brojke. Kao sto meni imbecili upropascavaju igru tako i ja njima. Kao sto si rekao, ja nisam vise dete da bi davao sve od sebe da nosim bolide. 

Takav sam ti ja neumoran. Zaista je super, znas me toliko dobro. U realnosti znaci nisam bitan lik kao sto si ti. 1700 mmr silver lik, koji je bitan. 

Pa da, ali ne znam kako to ostali prozive jednu partiju, kada si rekao da je to 50% partija tako. Izgleda da opet zaboravljas sta pises.. 

Nemam blage veze sta znaci to "to sto ga meris sada" zaista, ali nemoj da se trudis da mi objasnis posto me stvarno ne interesuje ^^

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, LoSmi said:

MMR u ovoj moze a ne mora da puno znaci. Skoro sam sa drugarima napravio novi account, 4-5nas napravili altove i zajebavali se. Naravno ispobedjivali sve u QM i neki su digli i do 3,7 - 3,8K ali se nisu tu zadrzali. Ja sam lvlujuci heroje ostao na neki 3,3-3.4K sto znaci da sam tryhardovo sa herojima koje volim da bih bio bar koju stotku vise. Dok su ti neki bustovani drugari kad su igrali sami pali u svoj ~2K i nesto range.

MMR u QM u ovoj igri iskreno pitanje je koliku vrednost ima, sto je vazilo i za HL u predsezoni - blizzard je uvideo mozda najveci problem i resio ga je tako da ne mogu da ti padnu saigraci sa razlikom vecom od jedne lige (u praksi ti cesto ne padaju igraci sa razlikom vecom od jedne divizije). Mislim da ce to dosta isfiltrirati dobre od losih igraca i procistiti lige u narednih par sezona.

Jednostavno pre je mogao da ti padne neki bas los los igrac i da recimo izgubis zbog njega. Pa onda naredjas 6-7 pobeda (recimo), i umesto da dobijas bolje igrace, ti mozes opet da dobijes njega. I sto je najjace ako ovaj put pobedite, vodite ga sa sobom na visi stepenik, pa sledeci put ima jos veci razlog da vam padne.

Sto manja razlika u MMR je mnogo bolja za ovu igru (zbog nepostojanja hard carry mehanike u igri) - ne zato sto cete dobijati igrace pribliznog skilla (jer to tek treba da se profilterise), vec zato sto posle par pobeda zauvek ostavljate za sobom igrace koji su naredjali par poraza - dok si u predsezoni iznova mogao da ih dobijes, pa se ili vucete na dno, ili se podizete svi zajedno, sve u svemu blato i buckuris bez ikakvog filtera na svim rankovima (pa i u rank 1).

Sva sreca pa se blizzard opametio i HL pocinje da mi uliva poverenje da pocnem ponovo da je igram, dok qm jbg, to je ta prica idalje.... Vise za zajebanciju, igranje heroja koji ti se igra i vezbanje novih... Recimo sa 2400 je malkice bolja situacija nego sa 1700 mmr, ali ni sa 2400 te niko ne razume kada im kazes da radimo push sa bossom (nego pingaju na merc npr). QM nema taj filter niti ce ikada da ga ima bas zbog toga sto svako moze da bude u party sa svakim.

Edited by SerbCommando
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, SerbCommando said:

Spiro ajde ne smaraj vise, idi spavaj.

Kako da ne smaram kada mi je to jedno od glavnih zadovoljstava u zivotu?

Objasni ti LoSmi-ju ponovo kakav je "buckuris" na ranku 1 iako nikada nisi odigrao partiju na tom ranku. 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Igrao sam sa rankovcima 1 u qm podosta, ljudi late game odlaze sami na liniju i ginu, a nisu trollovi kao ti nego su friends od friends sa kojima igraju stalno. Ili za vreme cruse-a pinguju da se rade merc... Ili recimo pocne shrine na infernal shrines, on brate ulece sam, a mi recimo hartovali se i kasnimo 5 sekundi za njim. Tako da ne smaraj.

I ne samo rankovci 1, koji god rank da nam se pridruzio u party, rank nikada nista nije znacio u predsezoni. Genija je bilo u 20s, pogubljenih u vremenu i proostoru 1-15 (tipa mi radimo push za pobedu sa zmajem, lik ubija minione na njihovoj polovini gornje linije "da brani line" (pre nego sto su katapulti uopste bili buffovani), da se pitamo ko ga je uopste doveo u party.

Svi su videli taj problem, tako da ne tupi. Ko da si samo ti igrao sa rank 1 igracima.

Edited by SerbCommando
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da smo ustanovili da ti blage veze nemas kako treba da se igra tako da taj rank 1 igrac koji je nakako zavrsio na tvom mmr-u (u sta veoma sumnjam ali ajde, moguce je u hots-u) i da je uradio nesto dobro ti bi mislio da je on retard.. 

Zaista rankovi ne znace mnogo, ali zato mmr tesko da laze. A vama je svima isti mmr, 1700. Tako da ne znam sto se cudis sto vam je partija bezumlje.. 

Nije poenta u ranku koliko je poenta u mmr-u. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, SpiRo said:

Ja mislim da smo ustanovili da ti blage veze nemas kako treba da se igra tako da taj rank 1 igrac koji je nakako zavrsio na tvom mmr-u (u sta veoma sumnjam ali ajde, moguce je u hots-u) i da je uradio nesto dobro ti bi mislio da je on retard.. 

Zaista rankovi ne znace mnogo, ali zato mmr tesko da laze. A vama je svima isti mmr, 1700. Tako da ne znam sto se cudis sto vam je partija bezumlje.. 

Nije poenta u ranku koliko je poenta u mmr-u. 

 

 

 

Ti si bre stvarno nenormalan, najobicniju prostoprosirenu recenicu ne mozes da shvatis, pricam o qm preko friend invite. Da pametan je bas sto gine alone late game. Takticka smrt.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, SerbCommando said:

Ti si bre stvarno nenormalan, najobicniju prostoprosirenu recenicu ne mozes da shvatis, pricam o qm preko friend invite. Da pametan je bas sto gine alone late game. Takticka smrt.

I u QM-u ima mmr, pametni shvatacu prostoprosirenih recenica.. 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, SerbCommando said:

Spiro, otkrio si ameriku. Bravo.

Ali ima i friend invite koji u tim moze da ti dovede kog hoce bez ikakvog ogranicenja, to ti nije palo na pamet (ako vec nisi procitao)? Nije mi jasno kako si i ovde nasao nesto da seres :)

Pa vidim da je ti nisi otkrio pa reko da ti dam pointer ^^

Ima friend invite? Nemoguce. Da li ti meni hoces da kazes da sa tobom igraju igraci preko 2000 mmr? Sumnjam..

Link to comment
Share on other sites

Nisam otkrio, samo sto se u nekoliko postova iznad tvog prica o mmr-u u qm. Brate mili... ti stvarno ne citas nista osim svojih postova. Kakav pacijent. Covek u dve teme cita samo svoje postove, zmuri i neumorno histerise. 

Smorio si spiro, kad ti i ovde pronadjes nesto da seres.

Edited by SerbCommando
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, SerbCommando said:

Nisam otkrio, samo sto se u nekoliko postova iznad tvog prica o mmr-u u qm. Brate mili... ti stvarno ne citas nista osim svojih postova. Kakav pacijent. Covek u dve teme cita samo svoje postove, zmuri i neumorno histerise. 

Smorio si spiro, kad ti i ovde pronadjes nesto da seres.

Zasto bi pricao iko o mmr-u u QMu. Sasvim nebitan mod za igru za likove kao sto si ti. Ja sve vreme pricam o HL-u i tvom HL mmr-u, koji je 1700 mmr. Ne nego ti ne razumes sta ti pametniji pricaju, bukvalno sve vreme ide prica o rankovima i o tvom 1700 mmr-u koji imas u HL-u. A ti sada spominjes nesto kao pricamo o QM [roflmao]

Serem onima koji vole da jedu.. 

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...