Jump to content

Lifecoach odneo pobedu na Kinguin for Charity 2016


kruko

Recommended Posts

kinguin-for-charity

Tokom 2014. i prve polovine 2015. godine kompanija Kinguin je bila jedna od najprisutnijih na Hearthstone sceni. Organizovali su redovne Kinguin for Charity turnire gde su se poznati Hearthstone igrači borili za dobar nagradni fond i odakle je veliki deo novca odlazio u dobrotvorne svrhe, a tu je bila i Kinguin liga koja je trajala par mesci.

Onda su tokom druge polovine 2015. godine polako nestali sa scene jer ih je izgurao glavni konkurent, g2a, koji je “ugurao” znatno veću količinu novca u HS scenu, kako bi obezbedio monopol sa sponzorstvima.

Međutim, g2a je nakon osvajanja tržišta shvatio da više i ne treba da upumpava tolike pare na Hearthstone, kako nam je to preneo i Amaz, pa se sada ponovo otvorio prostor za nove igrače na sceni sponzora, što je Kinguin iskoristio da nam donese novi turnir u njihovoj organizaciji.

I ovoga puta je to dobri stari dobrotvorni turnir sa najboljim igračima sa scene. Njih 16 popularnih Hearthstone igrača se borilo za nagradni fond od 5 000 dolara u single elimination plej-ofu i bo5 partijama.

Tim g2 se još jednom pokazao kao najstabiliniji na profesionalnoj Hearthstone sceni, pošto su sva tri njihova predstavnika dospela u top 4 turnira. Na kraju se Lifecoach u finalu susreo sa saigračem i dobrim prijateljem, dvostrukim evropskim prvakom, Thjisom.

U uzbudljivom finalu, kako i dolikuje, Lifecoach je na kraju odneo pobedu od 3-2 i tako stavio još jedan pehar u vitrinu svoje bogate Hearthstone karijere.

Partije finala vam nećemo spojlerovati, jer ceo meč možete videti ispod:

Procitajte na sajtu

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pročitao naslov i kao, ko je, Istok, Torbica ili Vasić? :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...