Jump to content

Nuke i gde ga baciti?


SpiRo

Recommended Posts

 

3 hours ago, SpiRo said:

Pa nerf-ovali su ga zbog late game-a da ne bi mogao da demoliras Keep ili Core sa dva njuk-a. Zato su takodje u nerf-u promenili da se taj dmg poveca u 18om minutu a ne u 14om minutu, to si ispustio da kazes. Bukvalno nema nikakve veze sa nasom pricom ali dobro..

Ima spiro, jer sam ja pricao i o slucaju sa keepovima. I overkillu towera ako se baci u prazno. Sa time sam pokrenuo ovu temu, nego ti kreno odmah da djipas, histericno zmuris i galamis, nisi ni prvi post procitao, a ne ostale, tako da tisina. I uhvatio si se kao nenormalan da uvek postoji samo jedan slucaaaaj, nuke u prazno.


Jos sad kazes da "bukvalno nema nikakve veze"... A ja od dve situacije koje sam naveo, jedna je bila sa keepovima eksplicitno.

Ovaj spiro sta god da napisem histericno zmuri, mase rukama i vice - NE, NE! NE, NE!

Edited by SerbCommando
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 hours ago, SerbCommando said:

 

Ima spiro, jer sam ja pricao i o slucaju sa keepovima. I overkillu towera ako se baci u prazno. Sa time sam pokrenuo ovu temu, nego ti kreno odmah da djipas, histericno zmuris i galamis, nisi ni prvi post procitao, a ne ostale, tako da tisina. I uhvatio si se kao nenormalan da uvek postoji samo jedan slucaaaaj, nuke u prazno.


Jos sad kazes da "bukvalno nema nikakve veze"... A ja od dve situacije koje sam naveo, jedna je bila sa keepovima eksplicitno.

Ovaj spiro sta god da napisem histericno zmuri, mase rukama i vice - NE, NE! NE, NE!

Nastavljaju se nebuloze vidim. I dalje nisi shvatio sustinu svega sto sam objasnjavao. Posto jednostavno nemas kapacitet da shvatis. Uvek i postoji samo jedan nacin da bacis njuk na fort koji je kompletan, ali ponavljanje ovog tebi je uzaludno. 

Uzaludno zato sto taj dmg pravi znatnu razliku u late gejmu, zato je i nerf-ovan dmg late gejma (sa 14 minuta na 18 minut, posto se u TIM minutima povecava dmg). Zato sto kad push-ujes bazu i imaju samo Keep ti si skoro mogao da ga srusis samo sa 2 njuka. A mi pricamo o celim fortovima i early gejmu. Zato bukvalno nema nikakve veze, u slucaju o kom pricamo je i dalje i uvek bolje da se baci u prazno... 

Da pa znas me tako dobro Dr. Phil, sav sam histerican i zmurim i masem rukama  [roflmao]

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Centar nuke je nerfovan, gate prezivljava, tako da kod fortova se nista vise ne postize bacanjem na gate/towere (gadjanje forta centrom nikad nije bila opcija), dok je keep idalje ostao situational, sa centriranjem na keep kao realna opcija jer iz dosadanjeg iskustva (posto se push na keep nikad ne radi solo, vec u grupi i uz pratnju minionsa/merc (o bossu da ne pricam), gate i toweri padaju vrlo brzo, dok nuke udari u zemlju pitanje sta ostane od towera i gatea.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, SerbCommando said:

Centar nuke je nerfovan, gate prezivljava, tako da kod fortova se nista vise ne postize bacanjem na gate/towere (gadjanje forta centrom nikad nije bila opcija), dok je keep idalje ostao situational, sa centriranjem na keep kao realna opcija jer iz dosadanjeg iskustva (posto se push na keep nikad ne radi solo, vec u grupi i uz pratnju minionsa/merc (o bossu da ne pricam), gate i toweri padaju vrlo brzo, dok nuke udari u zemlju pitanje sta ostane od towera i gatea.

Sta u stvari hoces da kazes vezano za topic? Jesi pogledao malo video koji sam postavio?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...