Jump to content

Shuffle turnir na TWC 2016


3LANCER

Recommended Posts

Verujem da je zato da bi se osiguralo ko će sigurno doći a ko neće. Jer kad je free, onda se prijavi 1000 ljudi a dođe 5 :)

Makar iz iskustva sa turnirima koje smo mi organizovali. 

Naravno, ko neće da igra pod takvim uslovima i ne odgovara mu, on se ni ne prijavi niti dođe. Ja da igram "profi" kanter a da je turnir shuffle, da me smeste sa 4 druga random lika, stvarno ne bih od toga očekivao previše, jer na primer mogu da me smeste sa klincem od 10 godina koji je prvi put seo za računar. Džaba mi onda moja "profi oprema".

Link to comment
Share on other sites

Slazem se u mnogo cemu sa tobom ,bez daljnjeg.No,ne radi se o "profi" opremi,niti o "profi" kanteru,vec o tome da i mi amateri istripujemo da igramo nesto,ma koliko to neozbiljno bilo a ne da te neko pozuruje i uskracuje mogucnosti da igras na opremi na koju si navikao.Iz iskustva, verovatno znas da na bilo kom lan party-u svakako igras sa 4 random lika,ali isto tako imas vremena da se podesis  i da odigras na miru.Takodje,uplatis ucesce kao i ovde,ali ne odigras jednu mapu,izgubis,i palis gajbi.

Sve u svemu,ako je akcenat na marketingu kompanije "HP" nije bilo nuzno uzimati klincima  od 10 godina novac da odigraju jednu mapu sa momcima od 25 koji igraju takodje na amaterskom nivou :). Slozices se sa mnom,nece im to biti neko iskustvo.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...