Jump to content

Shuffle turnir na TWC 2016


3LANCER

Recommended Posts

Za vikend će u okviru CS:GO World Championship u Areni biti održan mini turnir za posetioce. Nagrade deli HP i u pitanju su monitori, SteelSeries Apex tastature i V200 Siberia slušalice.

Turnir je 4fun tipa, svako se prijavljuje solo i onda će se na licu mesta šaflovati timovi.

Info: http://klanrur.rs/2016/10/04/gigatron-hp-csgo-shuffle-turnir-na-twc-2016/

Prijave na https://goo.gl/forms/nzYZOQ74hDcpAwL72

(upad 300 din.)

 

Ako ste se prijavili i platili učešće, budite u 10 ujutru u subotu 8. oktobra na HP štandu u Areni. Tu će biti ekipa iz organizacije kojoj se javljate i na licu mesta se radi šafl i tada ćete znati vaš termin za igranje.

Edited by 3LANCER

la estrella de la muerte

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje,posto nisam u mogucnosti da se pojavim u 10h, 8og,zbog naravno posla -.- posto cu uplatiti prijavu,da li ce kojim slucajem turnir malo kasniti,kao i sve u zemlji Srbiji, pa ako se pojavim kasnije upadnem u neku drugu grupu takmicara itd itd ? p.s. kasnio bih verovatno sat vremena :/ 

 

Edited by Dr.Nick
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Lucky said:

Koliko znam planove oko svih aktivacija, pošto će se igrati na 10 kompova najverovatnije, mislim da je skroz OK da dođeš kasnije pa će te ubaciti u neku narednu grupu.

Hvala na info-u bratino :D tome sam  se nadao :D Btw,jos nesto,gde ce se tacno odrzati turnir ? (znam da je u areni,ali ne znam jel u glavnoj hali)

 

 

Edited by Dr.Nick
Link to comment
Share on other sites

Bice postavljena bina sa 10 kompova tako da ce ici jedan mec i to ce se prenositi na dva velika televizora. Posot HP ovo organizuje vise promotivno, ne verujem da ce vas predugo zadrzavati, ono stizete na glavnu binu posle da gledate glavne meceve na TWC :)

 

Svi koji su prijavljeni i uplatili su kotizaciju - u 10 ujutru sutra budeti na HP štandu u Areni kako biste se javili da ste stigli i da bi se uradio shuffle.

Edited by 3LANCER

la estrella de la muerte

Link to comment
Share on other sites

Zanima me hoce li biti neke solidne sluske tamo za kompovima ili ce biti potrebno da ponesemo i tastaturu i sluske (posto sam vec planirao da ponesem mis i podlogu samo)?

I koliko se igraca otprilike se do sada prijavilo vec, tj uplatilo i to? :D

Edited by c0llins
Link to comment
Share on other sites

Imam ja - slušalice su Siberia 200, misevi su Steelseries Rival (300) 7 kom i 3 kom HP laser gaming mouse with VoodooDNA. I ovi Steelseries proizvodi su pod HP brendom ali suštinski je to to.



Edit: i podloge su HP Omen, to je valjda SS QcK.

Edit2: Moguće su sitnije izmene ako nešto rikne na glavnom turniru pa mora da se dopuni sa HP standa na kome se igra shuffle turnir ali je to to u načelu.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...