Jump to content

Paladins


Recommended Posts

https://www.paladins.com/

 

Nova Hi Rez-ova FPS team pucacina za koju se verovatno vec i zna. OB je trenutno aktuelna, sto je i neki soft release cini mi se. Dosta slicna OW-u, kopija, ripoff kako god vam je milo, sa jednom razlikom-svaki heroj ima svoj set karata kojim builduje loadout, nesto slicno battlerite-u npr, normal, rare, epic, legendary strenght karte koja budzi armor, movement, mounting, ult itd, itd. To je druga prica. Dosta interesantan sistem. Gameplay je fin, tecan, prilicno je sve pregledno i fercera kako valja. U storeu se nalazi kozmetika koju kasnije nadam se nece zameniti nista vise od toga. Bacite oko i nick pa da se igramo zajedno! Trenutno postoji podosta promocija, dele kodove za skinove, mountove (da ima i toga), dva heroja...

Link ka redditu gde je sve to kompajlovano:

https://www.reddit.com/r/Paladins/comments/53ydmv/skin_codes_compilation_for_922924/

 

 

Edited by Feno
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Vidim da su je prozivali po internetima da kopira Overwatch, onda se javio lik na redditu sa objašnjenjem oko tih prozivki

https://www.reddit.com/r/Paladins/comments/53qusf/a_brief_history_of_paladins_as_response_to/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dodao bih samo da nakon svakog levela heroja, dakle njegovog levela dobijamo po 500g, a na svaki level accounta dobijamo chest u kojima su karte/skinovi. Uglavnom karte. Trenutno sedim na 50k golda, imam sve osim Makoe jer nisam nesto tenk oriented, a igram do 6-7 aprtija dnevno. Dakle grind ka otkljucavanju heroja maltene ne postoji jer zaista se brzo nagomila ta planina zlata koja trenutno nicemu ne sluzi (osim skinova koji su verovali ili ne SAMO druga boja, uglavnom). Sto se kopije tice... igre ovog tipa, mehanicki nemaju preterano mnogo fleksibilnosti i izbora heroja/skillova a da to valja i lici na nesto. A i nemojmo izbaciti lore, jer zasto bi debeli patuljak bio hiler kad mu inzenjering cuci bas dobrano. Pre bih rekao Hirezova vizija ove tematike nego kopija. Uostalom, Global Agenda.

 

Gejmplej mi ne smeta ali daleko da je savrsen, ima jos da se radi na tome. Svakako interesantna zabava, i dalje.

Upadajte!

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Ali kako je moguće da su baš sve likove iskopirali iz OWa? Mislim, ono, štit je bukvalno kopija 1/1, onda ova što cepa rakete a ima i letenje ... i to je samo ovo što sam pregledao :)

A planiram svakako da probam, kada prođe gužva ovih dana.

Link to comment
Share on other sites

Mogu ljudi da pricaju sta oce, boli me dupe od koga je ko ukrao, igra je zarazna i zabavno tacka :D Taman kada je cela ekipa izgubila volju za bilo kakvim gamingom u proslih x godina, ovaj dragulj se pojavio :D

Edited by freej!

Rider on the storm...

Link to comment
Share on other sites

On 10/5/2016 at 11:33 PM, freej! said:

Mogu ljudi da pricaju sta oce, boli me dupe od koga je ko ukrao, igra je zarazna i zabavno tacka :D Taman kada je cela ekipa izgubila volju za bilo kakvim gamingom u proslih x godina, ovaj dragulj se pojavio :D

U potpunosti se slazem, pravi dragulj je u pitanju. Imam oko 30-ak sati u igri, otkljucao sam sve heroje i 10-ak karata, tako da grind je prilicno lagan, makar u ovom stadijumu. Igra mi je stvarno legla!

Merkam vec neko vreme Overwatch, i ako je upola zabavna kao Paladins, kupio bih je.

Gledao sam na Twitch-u OW i graficki je stvarno superiorna, ali mi se cini da se mnogo lakse gine i da su heroji nekako "squishy", kao i da je povratak do bitke posle pogibije dugacak.

U Paladinima heroji su izdrzljivi pa bili oni flankeri ili front lineri (ali opet postoji jasna razlika), a za par sekundi se vratis do borbe.

Na netu i po forumima bukte rasprave o tome ko je kog iskopirao i kako je OW mnogo bolji itd. itd.

Interesuje me nepristrasno misljenje nekog ko je igrao obe igre?

Link to comment
Share on other sites

Laki, all eyes on you.

Zanimljiva stvar je sto za razliku od owa ovde nema jumpa sa heroja na drugog tokom partije. Meni je to u neku ruku bolji sistem, jer tamo dok pojuris kakav je comp kod tebe, sta fali, ko je swapovao klasu... Verujem da ima i pluseva jer kao, mozes da izvuces partiju iz haosa, ali to mi je od bete ostalo kao nesto sto mi se nije dopalo.

U Paladinima se kompenzuje izborom decka i kupovinom karata tokom partije.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Da i meni je ok sto nema swapa, ovako si u obavezi da izguras mec do kraja i desilo mi se par puta da kada nekog heroja igram po prvi put da tek posle par rundi mi se sloze kockice kako se on/ona igra i da je u stvari do jaja! I da, za sada nema heroja koga nerado igram. Da sam mogao da menjam u toku meca, mozda bih bio u zabludi da je heroj sranje. :)

I da za sve koji krecu da igraju, da znate da do 5 lvl-a igrate sa botovima iako ste izabrali Casual. (da ne mislite da je igra lagana i da ste mnooogo dobri) :D

 

Edited by Mixer_P
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
6 hours ago, Lucky said:

moraću da probam onda, kad je već free :)

Stvarno sam zeleo da kupim overwatch nije to ni skupo ni nista, ali jednostavno mi je ovo vise leglo. Nisam mogao da opravdavam kupovinu iz toga sto sam iskusio, mozda me je i malo kocilo sto je na battle net a ne steam nemam pojma . Uglavnom kako vreme prolazi sve mi se vise svidja

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, BakiZ said:

Probao sam overwatch za free vikend, dok sam paladins mozda igrao 2-3 sata pre toga. Mnogo mi je gotivniji paladins

mene overwatch takođe nije preterano oduševio nakon par nedelja pikanja paladina, jedino što mi se baš više sviđa ‚u overwatchu je grafika. ako sam dobro skapirao, overwatch nema niti loadout za heroja niti ima levelovanje ability-ja po partiji a meni te mogućnosti čine igru dosta zanimljivijom i daju prostor za drugačije budženje heroja u zavisnosti od picka. čak i bez paladina, igra kao overwatch definitivno ne vredi 60e koliko je zvanično, niti 40e za koliko može da se nađe po netu. 15-20e za ovaku igru je ok...

Edited by Doca

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Doca said:

mene overwatch takođe nije preterano oduševio nakon par nedelja pikanja paladina, jedino što mi se baš više sviđa ‚u overwatchu je grafika. ako sam dobro skapirao, overwatch nema niti loadout za heroja niti ima levelovanje ability-ja po partiji a meni te mogućnosti čine igru dosta zanimljivijom i daju prostor za drugačije budženje heroja u zavisnosti od picka. čak i bez paladina, igra kao overwatch definitivno ne vredi 60e koliko je zvanično, niti 40e za koliko može da se nađe po netu. 15-20e za ovaku igru je ok...

U pravo to se ni meni nije svidelo, svidja mi se sistem sa karticama i ti in game talenti. Slazem se sto se tice grafike mogla bi biti mnogo bolja kao i optimizacija, meni na i5 6600k i gtx 1060 6gb radi sve na max na 120-130 fps , medjutim graficka mi radi na 35% usage a cpu na 40%. Opet igrica je u beti tako da mozemo da se nadamo da ce biti bolje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...