Jump to content

TOXIKK stigao danas!


Recommended Posts

Promoviše se kao "oldschool FPS iz devedesetih" - bez klasa, bez loadouta i bez bullshita :p

Nisam stigao da probam posle demoa na E3, ali je dobro što ima free verzija koja je neki demo, ali nije demo, ima ograničenja ali i nema - nisam još siguran šta se tačno događa.

Steam strana - http://store.steampowered.com/app/324810/

Probaću je večeras kada dođem kući, ako proba još neko neka javi utiske pa da cepamo.

 

Link to comment
Share on other sites

Odigrao sam danas ... 

Šta ga znam - definitivno više vuče na UT nego na Quake, ali ima dosta quake momenata. Uhvatio sam sebe kako lupam reload :( kao i da sam totalno odviknut od toga da skupljam helt po mapi, posebno kad ispadne od ubijenih protivnika. Oružja su već viđena, malo su uzeli iz Painkillera, malo iz UT, malo iz Quake ali generalno RL je najjače naoružanje koje sam susreo, nekakva kombinacija lemilice i railguna je verovatno second best.

Ok je što ima free verzija i može da se proba, ograničenja su kozmetičke prirode i po broju modova, ali je quick play tu što je kul.

Odigrao je bojanče, okačio video ovde:

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja sam igrao malo bilo mi je mnogo fun ali bas to sto kaze laki, spamujem R i nikad ne idem po health :D Mada sam takve igrice obozavao pogotovo ova prva mapa u ovim rusevinama mi je bila brutalna. Kasnije sam igrao neki mod gde ima neki robot i neko vozilo, to me malo mraci ali opet uber fun. Jedino sto je player base mali, ali opet nisam puno cekao na queue 2-3 min

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...