Jump to content

FATA- se povlači iz Team Liquida i pro scene


Lucky

Recommended Posts

dota_FATA

Poznati igrač je objavio odlazak iz tima i razloge povlačenja sa pro scene na neodređeno vreme.

Adrijan “FATA-” Trinks, jedan od najboljih igrača sredine u Evropi, napustio je Team Liquid. On neće tražiti novi tim za ovu sezonu, jer planira da se odmori od takmičarske scene. Kako je objavio na svom tviter nalogu, razlozi su stres i nedostatak strasti i elana za igrom.

“Mislim da je ovo za mene bio neminovan potez. Mnogo stresa i česta putovanja su umanjili moju želju za takmičenjem. Nadam se da ce me odmor motivisati i da ću biti bolji igrač kada se vratim na scenu. Kada će to biti, ne znam. Slediću svoj osećaj.” – izjavio Adrijan.

Team Liquid je sada spao na tri igrača, pošto je JerAx prešao u OG. Videćemo da li će Kuroky, MATUMBAMAN i MinD_ControL ostati u timu i koga će dovesti na upražnjena mesta.

Team Liquid je u prethodnoj sezoni imao odlične rezultate. Osvojili su prvo mesto na EPICENTER: Moscow turniru, kao i druga mesta na Major turnirima u Šangaju i Manili. Takođe su bili drugoplasirani na ESL One Manila 2016, a trećeplasirani na ESL One Frankfurt 2016. Na Valveovom The International 2016 zauzeli su 7-8 mesto.

 

Pročitajte na sajtu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...