Get Adobe Flash player
St3f4NS

Cooler Master Vol.1 - Hearthstone

Recommended Posts

St3f4NS   

Svi verovatno pamtite Cooler Master Volume 1,2 i 3 turnire kao jedne od najboljih. Tu su i ove godine da zagreju gaming scenu na Balkanu. Sponzorisani od strane kompanije Cooler Master i odrzavani u omiljenom KGB e-sportsu. Takodje, uz pomoc Battlefy platforme,  ovaj turnir ce se odrzati u najboljem redu. Sigurni smo da ce vam biti pravo zadovoljstvo ucestvovati na njima.

Originalan post mozete videti na: http://lolserbia.net/cooler-master-vol-1-heartstone/

cm_vol1_cover

INFORMACIJE

DATUM: 24. Septembar 2016.
VREME: Pocetak 11:00
MESTO: KGB eSports – Ruzveltova 1, Beograd
KOTIZACIJA: 500 RSD

PRIJAVE

PRIJAVE: Otvorene do 23. Septembra
BROJ SLOTOVA: Neogranicen
KOTIZACIJA: 500 RSD
NACIN UPLATE:  : Licno na dan turnira ili uplata na ziro racun – LINK UPLATNICE

Nakon uplate slikati uplatnicu i popuniti prijavu – LINK PRIJAVE

Nakon prijave, u roku od 48 sati, dobicete potvrdu od HS Balkan tima, na email koji ste ostavili u prijavi.

PRAVILA

MODE: Conquest

• Oba igraca biraju 3 decka pre pocetka matcha. Jedan deck po klasi
  • Oba igraca prijavljuju klase sa kojima igraju
  • Oba igraca banuju po jednu klasu protivniku
  • Oba igraca biraju jedan sa kojim ce krenuti prvi game. Deck se ne otkriva protivniku
  • Deck koji izgubi se moze igrati ponovo, ali igrac moze i izabrati drugi
  • Deck koji pobedi ne sme se igrati vise, igrac mora izabrati drugi

MATCH MODE: BO3 (Na dve dobijene)
FORMAT TURNIRA: Double elimination

Za sve ostale informacije se obratiti u inbox HS Balkan stranice.

NAGRADE

PRVO MESTO ( + Pehar )

prvo_mesto

DRUGO MESTO

drugo_mesto

TRECE MESTO

trece_mesto

CETVRTO MESTO

cetvrto_mesto

PETO MESTO

cetvrto_mesto

Edited by St3f4NS

SavKe   

Uz svo dužno poštovanje, svaka čast za organizaciju, ali imam tri zamerke:

- Ne mogu se pravilia napisati u 5 reda, to mora da bude detaljano, jasno i precizno do sitnice. Nije što sam ja pisao, ali evo kako to treba da izgleda na primeru poslednjeg turnira koji sam organizovao - LINK

- bo3 mečevi su katastrofa u Hearthstoneu, bo5 je optimalan format. Jedino ako očekujete 200 učesnika, pa da stavite bo3 zbog vremena.

- Uopšte niste napisali koji je format turnira, a valjda je to prvo što treba da se stavi? Swiss, round-robin, grupe, single elimination bracket, double elimination bracket?

St3f4NS   

@SavKe hvala na savetima. Promenili smo na BO5 ili ubacio sam double elimination. I ubacili smo da moze licno da se placa. 

Sto se tice tih pravila, mislim da je dovoljno jasno, da ce svako ko je igrao na turnirima da razume. A tu smo i za sve sto nije jasno , da odgovorimo.

Ingenue   

Glavni problem je sto je turnir 18., kada se igraju kvalifikacije za WESG. Ove kvalifikacije su jedna od rijetkih sansi da neko sa ovih prostora ode na internacionalno takmicenje, gdje ce mu biti placeni put i smjestaj, i dobije sansu da se pokaze protiv poznatih profesionalnih igraca. U buduce valja razmisljati i o ovakvim stvarima, jer ce odziv biti znacajno manji ukoliko se turniri poklapaju sa nekim mnogo jacim turnirima.

Ujzer   

Imam par pitanja sto se tice ovog turnira.

Danas sam poslao prijavu za turnir i da li to vazi?

i, Posto nisam stigao da uplatim na ziro racun u polju u prijavi sam napisao da cu dati na licu mesta pare, sto ocigledno moze. Da li to predstavlja neki problem? Ako ne, vidimo se sutra :) .

Edited by Ujzer