Jump to content

Uefa Championes League 16/17


SHMEKER

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Iako svuda pisu "konacno arsenal laku grupu" itd, mislim da je i ova grupa ista kao i prethodnih godina. PSG je jaci realno, Basel standardno opasan, a zna se da Arsenal moze da kiksne lako i sa autsajderima. Kako god, verovatno ce da bude isto kao i do sada, Arsenal drugi, izvuce Bayern ili Barsu, i ajde kuci u februaru.

B grupa no comment.

Ostalo, Barca, City, Bayern, Atletiko, Leverkusen, Real, Dortmund, Porto, Juve i Sevilja sigurni, a vrlo moguce i Lester(usralo ih zestoko), Totenhem(ako se ne izglupiraju, realno svi protivnici podjednako jaki, mozda CSKA i Leverkusen za nijansu jaci zbog velikog iskustva u LS, plus CSKA ima veliku prednost domaci teren na kojem retko ko lako pobedi).

Mora svake godine da bude i neko ko ce da iznenadi i prodje grupu, iz ove perspektive to jedino moze da bude neko iz grupa B(da napoli usere, i prodje dalje Kijev npr) i G(posto su svi sem porta realno losi/neiskusni), i eventualno Lion umesto Sevilje u grupi H. 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Rekao bih standardno Barsa,Bajern ili Real uzimaju, bilo ko drugi bi bio veliko iznenadjenje. Barsa je, cini se, najbolje odradila prelazni rok pa bih im mozda dao blagu prednost.

Nadam se da raspali Atletiko nece opet doci do zavrsnice, kenja mi se od njihovog fudbala.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Imao sam timbilding u utorak/sredu, i kolega me odveo u Dortmund da gledamo tekmu :-D

Imam i neke klipove, ali su svi preko 150mb, a mrzi me sad da ih kacim negde.

Uglavnom, nije bila losa tekma, ali moram da priznam da sam ocekivao vise od te "fenomenalne atmosfere" u Dortmundu.

95% ljudi je sedelo, ustali su samo kada je Borusija davala golove, i to je to.

Najvece razocarenje mi je bilo kad ti dopustis Realovim navijacima (par hiljada) da se cuju dobar deo tekme, a na stadionu imas 60k+ tvojih navijaca.

Zvezda je za ove mama. Pa cak i moj Partizan(doduse samo u Evropi i na derbiju :) )

 

DSC_0579.JPG

DSC_0590.JPG

DSC_0591.JPG

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

CL  ne ulazi u sezonske karte i značajno su skuplje ulaznice, pa "žuti zid" nije u punom sastavu.
Sezonska za stajanje za Bundesligu je oko 250e za članove (Ajntraht je npr samo 150e sezonska) i ne dolazi ista ekipa. 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

plus ste nabavili karte, za Bundesligu se planira nedeljama unapred, ako uopšte i može da se kupi (protiv Šalkea i Bajerna je skoro pa nemoguće)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...