Jump to content

Lawbreakers


Lucky

Recommended Posts

Izgleda da nemamo topic - probao sam Lawbreakers i mogu reći da sam relativno zadovoljan!

Malo su zakomplikovali sa klasama i specijalnim napadima, ali ako se to lepo ispegla do releasa, biće ok. 

U suštini dosta izgleda kao UT, kako po pitanju grafike tako i po pitanju gameplaya, ali "with a twist" - skoro svaka klasa ima neki vid "letenja" ili "hovera" ili "visokog skoka" koji funkcioniše bolje nego što zvuči. Nije toliko upropašćen gameplay.

Nema zamene oružja na mapama i helt se regeneriše samo u određenim "solarijumima" koji su za to namenjeni.

Najveći problem mi je trenutno neka "assassin" klasa koja je slaba ali neviđeno brza i ima užasno snažan melee koja mi deluje imba, posebno dok se ljudi i dalje "pohvatavaju" sa sistemom igre.

Evo neki alfa lajvstrim od skoro:

 

Link to comment
Share on other sites

Igrao alfu nedavno kad je bio vikend na Steamu, meni delovala užasno nebalansirano baš zbog tog Assassina koga 90% ljudi uzme jer je imba. Ukratko, lik gine brzo ali se najbrže kreće i ima grappling kuke kojima se baca na sve strane i prosto ne možeš da ga stigneš, a čini mi se i da mu je malo sjeban domet sa bodežima.

Na stranu što je cela igra tolko edgy da moš se posečeš na nju (jbg CliffyB mora da ostavi svoj pečat), mnogo me više brine što je izdavač Nexon koji ima baš ''divnu'' reputaciju.

la estrella de la muerte

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...