Jump to content

Premier League 16/17


alfa

Recommended Posts

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

i to jos kaze covek koji se radovao ispred kopa Liverpula kada se jebeni Stivi okliznuo i izgubio titulu, kada mu apsolutno nista nije znacilo, jebote koliko mi je drago sto mu se sve ovo desava, idi treniraj Leiriu jebem ti mamu nabedjenu

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

moram da kažem da je i mene konačno Murinjo razočarao, ne zbog toga šta je rekao nego kakav fudbal igra. I dalje mislim da ima neki lični problem koji mu smeta i koji utiče i na kako postavlja taktiku i kaka odnos sa igračima ima. To je naravno moje opravdanje za njegove loše igre, jer sam 100% ubeđen da je problem isključivo do njega. Mislim da se zakopao u svojoj filozofiji koja više ne radi i ne može iz nje da izađe. Slično kao Venger (tako ja to vidim), samo što je Venger gospodin čovek. Murinjo ako hoće da se ponaša kako se ponaša onda mora da kida inače nema opravdanja. Mene i dalje fascinira da jedan Smoling može da igra u jednom od najmoćnijih timova na svetu i još da bude kapiten ili jedan Felaini. Ne kažem da takav klub mora da ima vrhunske igrače na svim pozicijama, ali prosto mora da postoji neki minimum ili da je trener Aleks Ferguson.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

On 10/25/2016 at 11:25 AM, bolkonski said:

moram da kažem da je i mene konačno Murinjo razočarao, ne zbog toga šta je rekao nego kakav fudbal igra. I dalje mislim da ima neki lični problem koji mu smeta i koji utiče i na kako postavlja taktiku i kaka odnos sa igračima ima. To je naravno moje opravdanje za njegove loše igre, jer sam 100% ubeđen da je problem isključivo do njega. Mislim da se zakopao u svojoj filozofiji koja više ne radi i ne može iz nje da izađe. Slično kao Venger (tako ja to vidim), samo što je Venger gospodin čovek. Murinjo ako hoće da se ponaša kako se ponaša onda mora da kida inače nema opravdanja. Mene i dalje fascinira da jedan Smoling može da igra u jednom od najmoćnijih timova na svetu i još da bude kapiten ili jedan Felaini. Ne kažem da takav klub mora da ima vrhunske igrače na svim pozicijama, ali prosto mora da postoji neki minimum ili da je trener Aleks Ferguson.

^qft,  i ja mislim da se totalno pogubio u svojoj veličini i da polako, ali sigurno tone i postizaće po meni sve lošije i lošije rezultate, pojeo ga je ego
i Smalling nije toliko loš igrač, Bole

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

takav je ugao

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...