Jump to content

Lesi je citer, ali nije zato banovan! Jos neko cituje!


Recommended Posts

To da si retard, to stoji. Lepo je od tebe sto priznajes. Drugo, ne mozes ti nekoga nazvati RANDOM LIKOM samo ako ga ti ne znas, znaci tebi je lik random i nebitan ako ga ti ne znas, a pritom kao sto sam napomenuo u proslom postu TI NISI NISTA URADIO NA CS SCENI da bi ti mogao da odredjujes da li je neko bitan ili ne. Ti si se sam posrao po sebi sto si ispao govno medju ljudima koji su ti verovali sa ciljem da bi ti satro bio bolji od njih, naravno, na turniru ti se poseru u zivot jer ne znas nista, ali si online najjaci matori, dobra ti je ta fora.

Elem, ne mogu da verujem da ti sada pises kako ja imam 1300 posta? Nisi uspeo nicega da se dokopas pa si onda napisao kako imam 1300 posta i kako mi je forum zivot, sta?

Decko, jel se ti pravis retard ili? Ozbiljno te pitam, na prosli post mi nisi odgovorio, pa evo opet da te pitam.

I, da, bolje da budem kako ti to kazes "random lik", nego da me pljuju i prozivaju na svakom koraku kao sto je slucaj sa tobom. 

Pozdrav i sve najlepse u citerskom zivotu.

Ljubi random lik.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Iskreno lesi ovo sto ti pises je bolest,nisi upravu ni malo,od kada si postao srpski gonic ja sam prvi rekao da citujes zato sto znam da imas vac banovan acc u csgou i nemoguce je da neko za 2meseca rekreativnog igranja kantera(soloQ premium faceita) postane toliko dobar igrac,a pre svega toga sam igrao sa tobom u nekom staku i znam da posle prve mape faceita si bio isteran sa tsa uz recenicu(lesi ti si dobar decko i ja te gotivim , ali si mnogo truo i ne mogu sa tobom da igram) i onda se ti pojavis i sve nas pravis budalama,svi su bili na tvojoj strani  dok nisi dobio cevo ban i dok nisu svi skontali da si zapravo citovao(juric,shev,nexa,solo) i mnogi drugi su te branili , ne znam sta ocekujes posle svega stvarno.

.Mene bi bilo sramota da citujem protiv drugara i ljudi sa kojima igram cs celog zivota i koje znam licno.

Link to comment
Share on other sites

lepo se pogodilo da su par nedelja pre cevo bana, ljudi poceli da pricaju kako lesi cheatuje (vs faithIN i onih slovenaca npr.) onda lesi dobije cevo ban.

lesi zeli sada da kaze da:
1. Nije cheatovao i taj ban je greska cevo-a
2. Nije cheatovao, nego je neko drugi (nemanja?)
3. Niko nije cheatovao
4. ??????

nije mi bas najjasnije...

a kolko se secam da, kada je dobio VAC ban, rekao da nije on cheatovao, nego je njegov neki ortak instalirao cheat dok se on (lesi) tusirao :))))
pa ako mozes da mi pojasnis malo :)

samo da se ogradim, random sam lik, pa i ne moras da mi odgovoris, na tebi je.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Sad sam sve postove i topike procitao... Ne znam sta bi rekao,mi smo igrali protiv njegove ekipe u kvalifikacijama i tokom mecha smo se zapitali sta se dogodilo sa lesijem bukvalno nas je sam pobedio... Nije neki dokaz,ali ta promena stvarno smo pomislili da cituje bilo je x situacija u kojima su uradjeni nerealni potezi. Sve u svemu losa prica,najvise po lesija.

 

<3 Dorica

Link to comment
Share on other sites

ја само да кажем да су тако и Русе бановали са Олимпијаде, нас православне малтретирају на сваком кораку.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro bre prijatelji da li se vi stvarno opterecujete ovakvim stvarima ?
Evo djuskam sa drugarom CS veceras,i on mi kaze Lesi je banovan.
Ja krecem da se smejem, uz komentar "KAKAV DEBIL". I to je to.
I sutra bih igrao CS sa njim, i turnir, i bolelo bi me uvo. Ne znam da li stvarno ima potrebe da ljudi koji ni ne znaju ko je Lesi komentarisu ovakve stvari.

Ne zelim nikom da osporim i obezvredim misljenje, svako ima pravo da kaze sta misli, ali o cemu bre vi pricate ?
Pa ako je citovao, neko ko mu je drugar,prijatelj, sta god, ce mu reci "Ti si retardiran." ili tako nesto, Ne razumem poentu pravljenja glupavih postova zbog javnog linca.
Dobio je ban, mozda je zasluzio, mozda nije. Ljudi izvlace neke dokaze, IP/MAC/AdminCHAT SSove , kao da ima potrebe da mu se sudi na RUR-u pred ljudima koji samo cekaju da se desi nesto,ne bi li ostavili svoje cenjeno misljenje o necemu, sto ih verovatno ni ne dodiruje,niti povezuje sa datom situacijom.
Dobio je ban, nece igrati faceit i cevo, ko hoce da igra sa njim,nek igra, ko nece, ne mora.
Jedino mi je zao iz te price Hogarove ekipe, neko ko nije igrao i nije zasluzio da bude banovan, trpi posledice.
Ali sta ces... Ja sam prvi znao za Lesijev prosli banovani nalog, imam ga jos uvek u prijateljima, i poznajem Lesija dovoljno dugo, i uvek sam ga sprdao da je citer, ali da me je neko pitao da li Lesi koristi nesto, uvek bih rekao NE. Mozda zato sto smo drugari, mozda zato sto je to stvarno moje misljenje, ali eto mozda nisam bio u pravu. Jebiga. Lesi je banovan. Zivot se nastavlja. Mi jos uvek igramo igricu.
Sve je isto. Batalite pljuvanje i pisanje gluposti na racun momka koga ne poznajete.
Realno bi bilo da zatvorite ovu temu.
I za kraj : LESI CITERU !!! :)
P.S Da me ne shvatite pogresno, stvarno bi bilo najbolje ako bi se Lesi pojavio, i napisao ako je stvarno citovao, da ovome moze da stavi tacka. Posle toga je na svakom od nas, da li zeli da igra sa njim ili ne.

P.S2 poz za brata DjokuBombu! <3

 

Edited by WHACK!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...