Jump to content

Lesi je citer, ali nije zato banovan! Jos neko cituje!


Recommended Posts

bolje se ne javljajte ni on, ni ti, ni tebi slicni ako vec mislite da se blamirate ovim postovima koji nemaju apsolutno nijednu dodirnu tacku sa ikakvom logikom, a lesi ne ume da istera ni misao do kraja kako treba. ne mora niko da ga poznaje jer je ovo cs podforum i komentarise se njegov cevo ban, a ne on licno.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Whack ti igras sa njim cs drugarski ,udjete na fejsit sprdate se i boli vas uvo,ali postoje ljudi koji se trude da urade nesto u kanteru kao sto su (faithIN,GamePub,Slovenci, hogar i drugari) svim tim ekipama se lesi sa svojim online super mocima usrao u zivot i izbacio ih sa turnira za koje su oni odvojili vreme da igraju i sta ocekujes da kazu "e lesi ti si bas dobar momak , hvala ti sto si citovao i sto si nas izbacio sa kupova, nema veze sto smo mi pre toga svaki dan vezbali i gubili vreme,volimo te i dalje"  ??

Link to comment
Share on other sites

@Vlada_

Kao sto sam rekao " Ne razumem poentu pravljenja glupavih postova zbog javnog linca.
Dobio je ban, mozda je zasluzio, mozda nije. Ljudi izvlace neke dokaze, IP/MAC/AdminCHAT SSove , kao da ima potrebe da mu se sudi na RUR-u pred ljudima koji samo cekaju da se desi nesto,ne bi li ostavili svoje cenjeno misljenje o necemu, sto ih verovatno ni ne dodiruje,niti povezuje sa datom situacijom. "... Ako ti to predstavlja zadovoljstvo u zivotu, slobodno ispiraj svoja usta sa Lesijem i njegovim banom. Sem ako i ti zbog tog bana nisi na neki nacin ugrozen. U tom slucaju imas moje izvinjenje.

1 minute ago, UNTOUCHED4jj said:

Whack ti igras sa njim cs drugarski ,udjete na fejsit sprdate se i boli vas uvo,ali postoje ljudi koji se trude da urade nesto u kanteru kao sto su (faithIN,GamePub,Slovenci, hogar i drugari) svim tim ekipama se lesi sa svojim online super mocima usrao u zivot i izbacio ih sa turnira za koje su oni odvojili vreme da igraju i sta ocekujes da kazu "e lesi ti si bas dobar momak , hvala ti sto si citovao i sto si nas izbacio sa kupova, nema veze sto smo mi pre toga svaki dan vezbali i gubili vreme,volimo te i dalje"  ??

Uuuff ne brate moj, nisi me razumeo. Kapiram da je to sto je banovan ostavilo posledice. I to naravno svako od vas treba da mu napise/kaze licno. Sto je bilo, bilo je, I jebiga sta god da se ovde pise, nista nece promeniti. Naravno da ti niko nece vratiti izgubljeno vreme, ali dobar deo svih ekipa koje si naveo je igralo sa Lesijem gotovo svaki dan. Po mom misljenju to zasluzuje napusavanje/brisanje sa steam-a/ ili bilo kakav interni razgovor, Ali nisam bas za ove javne rasprave u koje se ukljucuju ljudi samo da bi nesto napisali. Ne ocekujem da ce iko od vas hteti da se druzi/igra sa njim, i ne branim ga za to sto je banovan,ali kaznu je vec dobio. Svakoj od ekipa koju si naveo zelim da napredujete,i da bar na neki nacin ostvarite uspeh vredan pomena, ali jednostavno nismo se dobro razumeli. Uostalom ovo ce biti dobra skola za svaku organizaciju koja bude pravila online turnire,i samim tim ce na taj nacin mozda popraviti nasu scenu.

Link to comment
Share on other sites

Da je normalno pisao sigurno ga ne bi napusavali svi ovi ljudi ,a ne 'ko si ti randome nikad nisam cuo za tebe" pa sta ako taj neko nije igrao kompetitiv cs, uf a lesi mi ima mnogo uspeha verujem da kad ulazi u sobu i skida jaknu sigurno rusi trofeje oko sebe od osvojenih turnira,nije uspeo da uradi nista na ovoj nasoj "sceni"[najgoroj na svetu sigurno] i uzme da cituje i jos zeli da spusti ljude kako su nebitni,naravno da ce da iziritira ljude i da se jave iako nemaju veze sa celom situacijom.

Link to comment
Share on other sites

Kad vec pominjete CEVO, tri drugara i ja smo igrali sezonu ovu sad sto je bila na njihovoj platformi, bili smo dobili prva cetiri meca i dobili smo ban, sto se kasnije ispostavila kao greska:
http://image.prntscr.com/image/2177e6f888fa42099ba30c8a47878685.png

Da se nadovezem na whack-a, slazem se sa svim sto je rekao, S obzirom da nisam vise upucen u ovo, gde je sve dobio banove i sta se desilo necu vise ni da se mesam, ali CEVO je klasicno djubre 

Link to comment
Share on other sites

On 8/9/2016 at 4:47 AM, WHACK! said:

Pa dobro bre prijatelji da li se vi stvarno opterecujete ovakvim stvarima ?
Evo djuskam sa drugarom CS veceras,i on mi kaze Lesi je banovan.
Ja krecem da se smejem, uz komentar "KAKAV DEBIL". I to je to.
I sutra bih igrao CS sa njim, i turnir, i bolelo bi me uvo. Ne znam da li stvarno ima potrebe da ljudi koji ni ne znaju ko je Lesi komentarisu ovakve stvari.

Ne zelim nikom da osporim i obezvredim misljenje, svako ima pravo da kaze sta misli, ali o cemu bre vi pricate ?
Pa ako je citovao, neko ko mu je drugar,prijatelj, sta god, ce mu reci "Ti si retardiran." ili tako nesto, Ne razumem poentu pravljenja glupavih postova zbog javnog linca.
Dobio je ban, mozda je zasluzio, mozda nije. Ljudi izvlace neke dokaze, IP/MAC/AdminCHAT SSove , kao da ima potrebe da mu se sudi na RUR-u pred ljudima koji samo cekaju da se desi nesto,ne bi li ostavili svoje cenjeno misljenje o necemu, sto ih verovatno ni ne dodiruje,niti povezuje sa datom situacijom.
Dobio je ban, nece igrati faceit i cevo, ko hoce da igra sa njim,nek igra, ko nece, ne mora.
Jedino mi je zao iz te price Hogarove ekipe, neko ko nije igrao i nije zasluzio da bude banovan, trpi posledice.
Ali sta ces... Ja sam prvi znao za Lesijev prosli banovani nalog, imam ga jos uvek u prijateljima, i poznajem Lesija dovoljno dugo, i uvek sam ga sprdao da je citer, ali da me je neko pitao da li Lesi koristi nesto, uvek bih rekao NE. Mozda zato sto smo drugari, mozda zato sto je to stvarno moje misljenje, ali eto mozda nisam bio u pravu. Jebiga. Lesi je banovan. Zivot se nastavlja. Mi jos uvek igramo igricu.
Sve je isto. Batalite pljuvanje i pisanje gluposti na racun momka koga ne poznajete.
Realno bi bilo da zatvorite ovu temu.
I za kraj : LESI CITERU !!! :)
P.S Da me ne shvatite pogresno, stvarno bi bilo najbolje ako bi se Lesi pojavio, i napisao ako je stvarno citovao, da ovome moze da stavi tacka. Posle toga je na svakom od nas, da li zeli da igra sa njim ili ne.

P.S2 poz za brata DjokuBombu! <3

 

Whakachachacha ljubi ga braaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat. Manje vise si u pravu,mi koji ga znamo cemo mu reci da je jajara i opet cu stati u krug sa njim :D,ali nije bio fer prema ljudima sto igraju i vezbaju,kontam da sam ja u tom fazonu da igram vezbam drndam se i da on dodje i da me izbaci tipa sa prve lige zbog cita verovatno bi se vise iznerivrao i naljutio,ali ovako posto igram samo 4fun nema nervoze :D vidim i vlada se iznerivrao jako prema tome treba zatvoriti topic :D a ti dule dobra ti je ova " a lesi mi ima mnogo uspeha verujem da kad ulazi u sobu i skida jaknu sigurno rusi trofeje oko sebe od osvojenih turnira " NAJS  :DDDDD     Pravda za Hogara,izdrzi pritisak besno pile moje :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...