Jump to content

citerski trio - hogar, lesi, nemanha


ReMAX

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gde ste pičke stigo zdravko čolić

@lupus, -  e ovaj decko se toliko razume u kanter ko marica u krivu patku

@hogar -    vazi hogare pravimo ekipu samo fali nam peti tebra, ne znam koga da zovemo svi posteno igraju

@mindblown, -  a ti si najjadniji koji kreiras acc samo da bi nesto uradio sto ne smes sa svog licnog, predstavi se prvo pa cu diskretno da ti... znas vec sta.. ili javi se kad si toliki mudonja 

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, ReMAX said:

gde ste pičke stigo zdravko čolić

@lupus, -  e ovaj decko se toliko razume u kanter ko marica u krivu patku

@hogar -    vazi hogare pravimo ekipu samo fali nam peti tebra, ne znam koga da zovemo svi posteno igraju

@mindblown, -  a ti si najjadniji koji kreiras acc samo da bi nesto uradio sto ne smes sa svog licnog, predstavi se prvo pa cu diskretno da ti... znas vec sta.. ili javi se kad si toliki mudonja 

sry fish, hands free

 

Edited by mindblown
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ReMAX said:

hands free pa da, u pravu si 100% ,  ali najjadnije je kad neko napravi novi acc, dodji sa svojim originalnim  ili se predstavi , ne budi jajara

ti nikom ne mozes da govoris da je jajara posto si ti jedno licemerno govno pljujes po drugima pravis se neki a ustvari si jos gori tako da mozes samo da se pokrijes usima i da popusis kurcinu, a da si hands free govori to da citujes na 5tom levelu gde su idioti uglavnom i nisi nista uradio tako da molim te zapusi usta, poz hands free

Link to comment
Share on other sites

ja se ne kurcim niti sam neko mudo, nerviraju me likovi samo poput ovog mindblown, koji je specijalno kreirao acc iz ljubavi prema meni.. neka mi se i licno obrati tako i neka mi kaze u lice popusi kurcinu i slicno.. cisto da znam ko je to sto tako misli, da ga castim kad se sretnemo 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, lakyhejt said:

ljudi moji sta je ovo toliko citera... nisam hteo da otvaram novi thread,ova adria kup nedeljom sto se igra,pa toliko citera da je to nenormalno.. onaj bosanac merisinho i ti likovi,vise ne znas ko je regularan ko nije,,, toliko balkanaca citera,fuj.

jbg brate to su ti uglavnom takvi igraci hands free i retardi koji ne mogu drugacije da igraju pa moraju da koriste citove, imas primer ovde :D 

Link to comment
Share on other sites

On 11/19/2016 at 8:48 PM, ReMAX said:

gde ste pičke stigo zdravko čolić

@lupus, -  e ovaj decko se toliko razume u kanter ko marica u krivu patku

@hogar -    vazi hogare pravimo ekipu samo fali nam peti tebra, ne znam koga da zovemo svi posteno igraju

@mindblown, -  a ti si najjadniji koji kreiras acc samo da bi nesto uradio sto ne smes sa svog licnog, predstavi se prvo pa cu diskretno da ti... znas vec sta.. ili javi se kad si toliki mudonja 

 

 

Za tebe mastermind igrice buraz, igrao sam sa tobom i protiv tebe ne znam uopste kako mozes toliko los da budes, jos ako citujes stvar je jos smesnija :D

Link to comment
Share on other sites

Pa matori Faceit trenutno koristi SMAC ako se ne varam i ne dele samo manuelno banove, a to da neko pregleda demo pitanje je samo koliko oni tih reporta dobiju svaki dan. I da je stvarno tako onda trebas biti teski idiot da ne skontas da li neko ima wh ili bilo sta. 

ESEA deli banove, pa ti likovi ne dobiju vac ban i onda nisu citeri? Njihov anti cheat je 10x bolji od VAC i Faceit AC zajedno. VAC ne radi na taj nacin koji si ti opisao "nadje fajl na steam" vecu glupost nisam procitao, kao prvo da bi dobio VAC ban taj cheat mora biti detektovan, ako si malo pametan ne bi skinuo neki random public cheat, dobio bi VAC i pre nego sto stignes da upalis taj cheat. Ako imas kesa kao Remaks onda kupis privatan cheat koji nije detektovan, a posto Remaks radi i zivi u Svici, a i mogao je lagano da izdvoji preko soma evra za komp i monitor koji je kupio njegovom bratu, a njegov buraz odjednom poceo da igra kao da je gtr usao u njega, a pre toga ruke nije imao, znam jer sam igrao sa njim jedno vreme kada nije mogao da skupi 15 killova za par mapa.

Nebitno, ko god i na kojoj god platformi neko bude dobio ban za cheat, bice i ostace citer.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...