Jump to content

Trazim klan - Ozbiljan igrac


zirael

Recommended Posts

Necu da duzim pricu uopste, ozbiljan, iskusan igrac trazi klan. 

CSGO igram neke 3 godine, LAN iskustvo na zalost jos nemam, ali imam veliko online iskustvo. Trenutan rank je supreme, najvisi global, to je spominjem cisto ako nekog zanima, ali mi ne treba tim koji igra MM, vec samo ozbiljni.

Igrao sam u vise ozbiljnijih timova ali sam u poslednjih nekoliko meseci napravio pauzu nakon sto se moj poslednji ozbiljni tim raspao.
Hteo bih da nadjem tim kome fali peti, a ne nekoga ko zeli da osnuje novi, jer verujem da cu lako da se prilagodim, a vise mi odgovara neko ko vec igra zajedno neko vreme i ko je vec ozbiljan i spreman za nastavak punom parom.

Main pozicije su mi bile Lurker i Rifler, medjutim, nije problem da se prilagodim ostalim pozicijama.
Timovi sa kojima sam igrao malo ozbiljnije i ucestovao na turnirima su: EasyMode(vsE, NikolaS, zirael,  dolorrr, Riise)
Bad Influence (fitaa, vsE, zirael, TUROK, tr1xter) 
k!dE (zirael, vsE, kReSH, grubii, pwl)
s5g (zirael, vsE, NMR, LSD, pwl, grubii). 

S obzirom da sam na novom akauntu, sati igranja su trenutno na oko 500. Ukupno sati imam oko 2500.

Zainteresovani i ozbiljni, dodajte me na steam pa se cujemo, mozete naravno pisati i ovde.
 

http://steamcommunity.com/id/micro021

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

znači nije se promenila meta nego su kanteraši opet nešto istripovali

jasno

 

edit: da ne bude da samo trujem, kao najbolji način za nalaženje ekipe se pokazao skill, pa eto unapredi sebe i ostalo će se već desiti. sad bar može klanski ko iz pičke da se igra, ne mora više da se cima po ircu ili ne daj bože da se cimaju ljudi i jure kompovi u igraonicama
also izbegavanje ikakve vrste socijalnog života povoljno utiče na razvoj skila

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

Vlado, nije niko nista pomesao, opusti se brate ;)

Dzigili, ti si na ovom ruru samo da flejmujes i trolujes koliko ja vidim? Bravo za poruku, aj mozda se nasmeje par likova ispred kompova.

Proto, nije u pitanju skill ako nemas sa kim da igras, jednostavno nisam toliko povezan sa ljudima sa srpske scene a ovi sa kojima jesam povezan ili ne zele da igraju klanski ili nisu uopste u toj skill grupi.
 

 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, prota_ said:

edit: da ne bude da samo trujem, kao najbolji način za nalaženje ekipe se pokazao skill, pa eto unapredi sebe i ostalo će se već desiti. sad bar može klanski ko iz pičke da se igra, ne mora više da se cima po ircu ili ne daj bože da se cimaju ljudi i jure kompovi u igraonicama

obišao sam igraonice kod vuka juče, iako svaki put kad odem (jednom u 6 meseci npr) mislim da ne može gore, iznenadi me i bude gore. ajd' onih par mesta što se kao drže, ali ona ostala što su rupe najgore, kao da svaki put dodatno se raspadnu u međuvremenu :)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, zirael said:

Vlado, nije niko nista pomesao, opusti se brate ;)

Dzigili, ti si na ovom ruru samo da flejmujes i trolujes koliko ja vidim? Bravo za poruku, aj mozda se nasmeje par likova ispred kompova.

Proto, nije u pitanju skill ako nemas sa kim da igras, jednostavno nisam toliko povezan sa ljudima sa srpske scene a ovi sa kojima jesam povezan ili ne zele da igraju klanski ili nisu uopste u toj skill grupi.
 

 

Prijatelju uvek ce biti ljudi u zivotu koji ce na bilo koji nacin da te sabotiraju i da se podsmevaju,cak i u igrici. Takve ljude je najbolje ignorisati. Zelim ti srecu u pronalazenju ekipe! :)

<3 Dorica

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, dzigili said:

Vece su sanse da se neko nasmeje nego da igras kanter makar i 1/16 profesionalno...

Druze moj, niko ovde ne spominje igranje kantera profesionalno, bolje prvo procitaj o cemu se radi ;) 

22 hours ago, lakyhejt said:

Prijatelju uvek ce biti ljudi u zivotu koji ce na bilo koji nacin da te sabotiraju i da se podsmevaju,cak i u igrici. Takve ljude je najbolje ignorisati. Zelim ti srecu u pronalazenju ekipe! :)

Znam ja to svakako, mada nisam ocekivao to ovde i na ovakav post :) Hvala druze :)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dzigili said:

Ozbiljan igrac trazi ozbiljnu ekipu ali nece da igra profesionalno... ok srecno i da uspes i za navi da igras ako bog da...

Pajto, ti bi izgleda bas voleo da si najpametniji ali ti nesto ne ide :) Nece ti niko dati pare da igras samo zato sto ti kazes da hoces da igras ozbiljno. Ozbiljno igranje mislim da nema potrbe da objasnjavam sta obuhvata, a profesionalno igranje je placeno igranje, hvala Bogu da bih rado igrao profesionalno, ali znam kakve su sanse za to i ne opterecujem se mnogo oko toga, a ti ovde mracis u fazonu da sam samo zbog toga postavio ovaj thread. Molio bih te bez retardiranih postova vise, ako vec nemas sta pametno da kazes u vezi prvog posta, hvala.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...