Jump to content

Rio 2016


Lucky

Recommended Posts

svaka cast momci. Ameri jesu bolji na papiru od svakog nasheg igraca pojedinachno. Da, ne igraju kao tim, ali to oni ni ne moraju ako ih krene kao veceras. Nemam im nista zameriti,samo zalim sto nemamo nekog strelca da igra 2ku ili 3ku umesto  bogdanovica, koji se nije proslavio u poslednja dva mecha, ali jebiga, nije ga htelo ili sta vec. Samo da popravimo ofanzivne opcije na trojci (povratkom Bjelice) i dvojci (in zone Bogdanovic ili neko drugi) i to je to (plus Marjanovic) - zlato je nashe sledece godine na Euru 

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 667
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

SREBRO SIJA KAO ZLATO
NEMOŽ PROTIV NADROGIRANIH CRNACA
BRAVO MOMCI PONOSNI SMO
ČEKAMO VAS NA BALKONU

nadam se da sam nabrojao sve random statuse koji su upravo aktuelni, a koji mi, moram priznati, idu na kurac.
iako se u velikoj meri i slažem, ne znam, ne mogu... jer su bukvalno pišali svojim crnim kitama po belim košarkašima :c bar da smo nekako "časno" izgubili pa i da važi ovo gore...
 

Link to comment
Share on other sites

Nisam zadovoljan... srebrom naravno da jesam... to je monstruozan rezultat... ne smeta mi ni bogdanovicevih 0-1000000... ali mi smeta kada se predas... kada igras kao baba... 

Potez meca za srbiju je kaliniceva tehnicka... morali smo da ih bijemo do kraja... da sutiraju 60 bacanja ako treba... da teo igra 35 minuta... da bircevic udje tek ako imamo samo jos 4 igraca u timu sa manje od 5 licnih... 

Pa neka bude i stoka razlike... ovo je bila najvaznija utakmica u sportu kojim se ovi momci bave... a ne prijateljska... 

Ostaje mi gorak ukus samo iz tog razloga... ne mogu da se setim nijednog naseg poteza posle ove utakmice... kalina koji je izgoreo mi je jedino sto mi pada napamet...

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Guccimist said:

Falio nam je Marjanovic.

Пре ОИ : АЛО САЛО, ЂЕ ТИ МАРЈАНОВИЋ, НЕМАМО ШАНСЕ , БОЉЕ ДА НЕ ИДЕМО, САМО СЕ БРУКАМО.
После полуфинала : БРАВО САЛО ЛЕГЕНДО, ДОКТОРЕ, МАЂИЈО, СПАВАШ ЛИ ДУРЕНТЕ?
После финала : АЛО САЛО, НЕМАШ ПОЈМА, НИСИ ПОВЕО МАРЈАНОВИЋА.

:DDD

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Dule_smor said:

bogdan 0-8 trojke, al nema veze, pogodice neku u poslednjoj sekundi sa pola terena protiv trabzonsporta u 10 kolu turske lige

salu na stranu srebro je super uspeh, nisam se nadao ni da cemo do polufinala stici pre turnira...i koliko medalja na kraju ukupno imamo, jel 9, steta sto nismo zaokruzili na 10:)

dule što si slan toliko

Link to comment
Share on other sites

žao mi je bogdana što bar jednu trojku nije pogodio, ukakio se i ruka mu se stegla

durent je arealan i nijedan naš igrač nije u stanju da ga čuva. previsok je za svakog našeg beka a bogami i krila a kad ga krene šut gotovo je. gledali smo večeras ameriku kojoj je zapravo stalo do odbrane a kad se doda na to dominacija u skoku i pogođeni šutevi, onda stvarno nemaš šanse.

bravo za momke, zasluženo srebro

Link to comment
Share on other sites

Do juce smo molili boga da se uopste plasiramo na olimpijadu. Sada masa sere sto smo izgubili u finalu. Ovaj ceo turnir je perfektno odradjen. Svi su bili na svom mestu i sa skorom 4/4 smo uzeli srebro lagano. Svaka cast momcima i dalje ste najveci carevi !

Rider on the storm...

Link to comment
Share on other sites

Bogdan choke :tf: Simon kapiten!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

final   Serbia - USA 66:96

semi-finals  Spain - USA 76:82

ne pratim kosharku jel moze neko da mi objasni ovo?

da ima lowerbracket jel bi mi dobili spaniju?

 

 

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Pesma-mrtve-dece said:

Jel moguce da Stimac, Bircevic i Simonovic igraju u reprezentaciji.... ko da imamo 3 igraca manje, bukvalno nista ne rade ti ljudi na terenu.

Ovo je negde momenat gde smo svi posle dobrih igara počeli da očekujemo malo previše. Treba pogledati ipak taj tim kojim mi raspolažemo u ovom trenutku - mi nemamo nijednog igrača (uključujući i Marjanovića i Bjelicu) koji je standardno starter u bilo kom NBA timu. Imamo tri igrača koji su pokušali da odu u NBA ali su otpali vrlo brzo (Raduljica, Nedović, Bogdanović). I tako sve do klupe koja se završava sa Štimcem, Birčevićem i Simonovićem. Očekivati da oni mogu da pariraju Amerikancima koji su daleko od najboljeg NBA tima koji imaju, ali opet su u principu makar svi starteri u svojim ekipama je objektivno nerealno. Čak i Španci imaju 4 igrača koji su starteri u svojim NBA klubovima, samim tim i to je poređenje malo nerealno. Ako ćemo pošteno, prema onome što je na papiru, nama su i plasman na OI i prolazak grupe trebalo da budu maksimalni dometi.

U tom smislu čestitke selektoru i svim igračima što su izvukli 150% njihovih realnih mogućnosti na ovom takmičenju, što su pokazali da je tim mnogo više od zbira svojih delova, i što su napravili fenomenalan rezultat. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...