Jump to content

Rio 2016


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 667
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Što kaže moj klinac, pa što ovaj najbolji može da igra :(

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Vlada_ said:

da, djurenta mora da sere za ovako nesto, uopste to ne radi 96 hiljada meceva po sezoni :)

a znamo da je dobar, ali nek ga sisa stvarno... da ga nisu krenule prve 3, ne bi se izlozio ovoliko. imam utisak da su sad svi opustili ruku i samo melju..

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

ja sam pod utiskom da je ovo jedina tekma za koju su se amerikanci zapravo spremili, do sada nisu igrali ovakvu odbranu sem eventualno protiv španaca
pa je to dovelo do gubljenja kreativnosti u napadu, i onda 5 napada za redom mi idemo na trojku i promašujemo

popustili smo i u odbrani, baš nam treba predah, ovi su zveri jebene

jedina nam je nada da spustimo ispod 10 razlike u trećoj četvrtini, a za to mora da proradi šut, i onda nekim ludilom da tražimo pobedu kroz penal završnicu ili produžetke ili nešto

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dule_smor said:

ubi nas durent mamu mu nadrogiranu...a i bogdanovic nas ubi, 0-6 sut:(...deandre jordan majmuncina zajebao stimca sa mahanjem peskirom na klupi

jako me nervira i bogdanovic i teodosic kad krenu da se retardiraju tako sa trojkama , nanizu 1/8 i dalje sutaju 

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

kad su divljaci iz plemena, ne mogu da ih gledam vise... odoh psa da setam :)

cestitke svakako nasim momcima, a isto tako i ostalim reprezantativcima na olimpijadi. vise su uradili nego sto sam ocekivao. gg

@prota

pokrali nas majku im jebem :D

 

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

bogdan 0-8 trojke, al nema veze, pogodice neku u poslednjoj sekundi sa pola terena protiv trabzonsporta u 10 kolu turske lige :tf:

salu na stranu srebro je super uspeh, nisam se nadao ni da cemo do polufinala stici pre turnira...i koliko medalja na kraju ukupno imamo, jel 9, steta sto nismo zaokruzili na 10:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...