Jump to content

Rio 2016


Lucky

Recommended Posts

On 8/11/2016 at 1:17 PM, LESkOpoz said:

Vaterpolisti treba da pobede Australiju i Japan za plasman u 1/4 finale.
Iskreno, ako to urade, ja verujem da ce osvojiti.

lesko brat! 

 

BRAVO MOMCI!... stvarno smo vrhunski igrali posle grupne faze takmicenja. odbrana mnogo jaka, mandic puca iz koje hoces pozicije, filipovic najvise golova na takmicenju. 

bravo bre! 

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 667
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dobise prvi set odbojkasice!

mnogo su bolje od kineskinja. samo da nastave ovako, da se ne ukoce (a nece, deluju mocno) i uzimaju jos jedno zlato.. :)

 

o jebo me pas kad moram da pisem unapred... vracaju se kineskinje i to u velikom stilu...

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

bilo bi čudo da su dobile ovo, iskreno

mislim kineskinje su sve primale, ali S.V.E. ja to u životu nisam video
pa uz to oni smečevi, naš blok nije proradio a one ni jednu grešku da naprave i jebiga

drago mi je što mogu da kažem da sam zadovoljan a da to nije kenjanje radi reda, nego ono stvarno. sve su mlade, pa sad da se izgrade kao igračice i onda za 4 godine opet

Link to comment
Share on other sites

Kineskinje roboti, ove naše se istrošile protiv SAD, ali ja degenskijeg trenera nikada nisam gledao.

Uvek mi je išao na kurac lik, ali on se seti da izmeni nekog posle tri i po seta mučenja, postava ti donese seriju i izjednačenje i onda ih ti sve izvedeš i vratiš one stare?!

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...