Jump to content

Rio 2016


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 667
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

lol za celu tu situaciju, lol za zwerka koji je isto prokomentarisao 'duplo je laksi zenski disk al' opet'.

sta koji k al' opet, to je kao da riba pobedi bolta na 100 metara, isla je kolima al' opet. disk je jebeno 2 puta laksi i to je napraljeno s ciljem da rezultati budu manje vise slicni, svrsavati nad njenim boljim rezultatom je krajnje retardirano

mislim evo mogu da bacim kamen 100 metara, tezak je 50 grama al opet brt ::::::::::DDDDDDDDD

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Muški disk ima 2kg, ženski 1kg

 

 

disk.PNG

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast devojkama... ali zaista mislim da je ubedljivo najveca razlika izmedju zena i muskaraca u kosarci... zamislim da igram fudbal ili odbojku protiv profesionalki... i mislim da bi me uneredile... tenis isto... boks... bacanje tog diska makar moj bio duplo laksi... ali dok gledam zrnsku kosarku imam osecaj da bi ih ekipa basketasa iz bloka ponistila... 

Izbacaj... dodavanja... pregled igre... vodjenje lopte... treses se sve vreme...

Edited by Sarma
Link to comment
Share on other sites

Auuu... izgubila je i vilijamsova od nekog lika koji je vec bio u penziji... i to tipa 6:2 6:1... mada je to neproverena prica... i to matora... ali ipak su to ljudi koji treniraju ili su trenirali ozbiljno...

Za basket sam u fazonu... ispusim pljugu i udjem u rotaciju... :)

Svi ovde znaju koliko se secem na kosarku... i naravno da nisam disao dok su igrale nase... ali onoliko osvojenih, pa izgubljenih lopti je komicno... a kada bace loptu na kos... kao na ruletu... nemam pojma da li ulazi bez koske ili je air ball... 

Link to comment
Share on other sites

Jeste, ogromna je razlika u basketu. Ja sam ko klinac trenirao u Primorju u Herceg Novom i secam se da smo igrali protiv zena (izmedju ostalih igrala je i Milica Dabovic), bukvalno kadeti sabijaju zenski prvi tim.

Edited by pirun
Link to comment
Share on other sites

@sarma

mozda je cak i serena, mrzi me da guglam pricu, ali rekla je da moze da dobije lika iz top200 na atp, odazvao se jedan lik koji je u trenutku meca vec bio pao ispod 200. mesta i pocistio je. lik je fazon bio pusac itd :D

a da, ova lezbaca, centar usa je rekla da bi dobila kazinsa u 1v1 :D bas sam zakacio na redditu njegovu i djurentovu reakciju, jebena moronka :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...