Jump to content

The International 2016 - oficijelna diskusija


Velijah

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mnogo dobar TI za sada! Zanimljvije partije, dosta izjednacenih timova, mnogo razlicitih pickova, ako sam dobro razumeo vec sad posle 2 dana je izabrano vise heroje nego ikada na TI-u...kako sada stvari stoje bukvalno 7-8 timova mogu da osvoje

Ne pratim SEA scenu, tako da za ovaj TNC sam prvi put cuo sad, igraju momci svaka im cast...ocekivao sam da ce Navi i MVP biti bolji, s druge strane nisam ocekivao EG, a pogotovo DC na 8-2 posle drugog dana...liqiud i newbee blago podbacili, ali ce verovatno oba zavrsiti u uper bracketu, takodje mislio sam da ce Alliance imati gori skor nego sto imaju, ali ono...taj tim je standardno nepredvidljiv...sve u svemu super za sada, tek je drugi dan, ima jos dosta da se igra!

 

Link to comment
Share on other sites

Pffft komedija od parova, pogotovo lower bracket, jesu neke ekipe igrale bolje od drugih u grupama ali escape je npr najgora ekipa na turniru i ima vise nego realne sanse da prodje u top12, zajedno sa VGRom dok mnogo bolji i vec mogu kuci vec odmah.

Meni se cini da je mnogo neizvesniji ovaj upper bracket od ta dva para samo, jedino sto ocekujem i navijam da Alijansu odmah deloziraju u lower bracket, iako idu u dosta slabe protivnike opet.

...

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, shpanac said:

Pffft komedija od parova, pogotovo lower bracket, jesu neke ekipe igrale bolje od drugih u grupama ali escape je npr najgora ekipa na turniru i ima vise nego realne sanse da prodje u top12, zajedno sa VGRom dok mnogo bolji i vec mogu kuci vec odmah.

Meni se cini da je mnogo neizvesniji ovaj upper bracket od ta dva para samo, jedino sto ocekujem i navijam da Alijansu odmah deloziraju u lower bracket, iako idu u dosta slabe protivnike opet.

 

Ja verujem u Synderella magiju.....

 

FPHWRkL.jpg

Velijah

Link to comment
Share on other sites

Envy ubedljivo najgori keri na turu.... i sire:). Znalo se to i pre ovog turnira tako da se nisam nesto ni potresao, tj nisam ni navijao za njih:). I pre meca sam nesto razmisljao kako bi mogli da pobede i TB mi pade na pamet kao safepick jer je heroj relativno retardfriendly, kad ono...Jeste, igrao je protiv embera ali sa onoliko gresaka ne bi pobedio ni protiv 5 supporta.

No ide novi shuffle pa da vidimo na sta ce tim liciti za par nedelja.

TnC za sad najvece iznenadjenje bas su lepo odigrali protiv VG.R. Raven pokazao kako se igra TB.

Za OG nemam sta da dodam sem da sad sigorno znam za koga navijam. QO GOD!

Jako je moguce da ce u UB sutra ostati samo azijati:). Najtezi TI do sad za predvidjanje ali ja bih rekao u finalu dva kineska tima, samo nisam siguran koja:. Jebiga, na njih je red:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Ne mora da znaci da ce Kinezi uzeti.Ima jos dosta da se igra.Drago mi je sto su MVP i Wings fino dogurali.Atraktivan je njihov agresivni stil dote,pogotvo Wings kod kojih ne postoje FOTM pick-ovi,vec pick-uju sve zivo.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...