Jump to content

Legion - илити како уништити WoW


brue

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

22 hours ago, StormScion said:

mogli bi da opicimo vanilu ;) 

Opicila nostalgija za mazohizmom levelovanja i mučnog grindanja do lvl 60. Prelomni trenutak između 50-60 kad ubiješ kripa pa jedeš/piješ vodu. Ako nisi mag, skupo dođe ta rabota :) Da ne pričam o farmu golda za epix mount-a eeeeeeeeeeeeeej! :))

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, shkabo said:

Opicila nostalgija za mazohizmom levelovanja i mučnog grindanja do lvl 60. Prelomni trenutak između 50-60 kad ubiješ kripa pa jedeš/piješ vodu. Ako nisi mag, skupo dođe ta rabota :) Da ne pričam o farmu golda za epix mount-a eeeeeeeeeeeeeej! :))

 

Prelomni trenutak kad zabodesh u aukcijskoj kuci 2 nedelje :D

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, shkabo said:

Opicila nostalgija za mazohizmom levelovanja i mučnog grindanja do lvl 60. Prelomni trenutak između 50-60 kad ubiješ kripa pa jedeš/piješ vodu. Ako nisi mag, skupo dođe ta rabota :) Da ne pričam o farmu golda za epix mount-a eeeeeeeeeeeeeej! :))

w/e w/e 

ocigledno je resenje bilo da se salju epic itemi i legendary u mailu ljudima i da jednim klikom unistavas sve na ekranu :) iz krajnosti u krajnost 

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Morate razumeti da blizz zivi od zarade odnosno novca koji vi trosite na njihov proizvod, u ovom slucaju wow. U vanili su radili ogromnu analitiku (rade je i danas) koja govori koliko imaju hc igraca, koliko casual, koliko monthly nerdova isl. Nakon te statistike i odluke menadzmenta promenili su pravac igre, i njihov primarni player base focus je presao na casual igrace. Primetili su da vecina odustaje od igre jer ne moze da vidi ceo content, nema dovoljno "oh shineys" epix-a, da ne spominjem legendarye. Glavni izvor prihoda je bio bas od tog sloja igraca, tako da su igru polako priblizavali njima, ostavljajuci prostora za HC igrace koji vole veci izazov. Sada imamo igru gde casual igrac, upali LFR, za par sati odradi kompletno sve raidove, izloguje se i ceka sledeci reset. Placa 13e mesecno, igra par sati nedeljno, blizz presrecan (ne mora da placa previse za servere, napravio cross realm konekcije), sto se kaze "na koju su"!

Nadam se da sad razumete malo neke stvari i zasto blizz radi to sto radi, i zasto igra nije onakva kakva je bila u vanili.

 

poyyy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ako kupujete igru preko instant-gaming-a preskocite uplatu preko hipay-a.Rezervisali su mi pare sa kartice,nisu ubacili u svoj wallet,nit sad imam pare na kartici,niti na tom njihovom wallet-u. Sad moram cekati 45 dana kako bi banka povukla novac,posto ovi debili ne razumeju engleski,samo francuski.

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

I ja sam malo igrao.Istina prvi launch bez tehnickih problema,potpouna suprotnost u odnosu na wod gde je sve pucalo celu nedelju.Neki prvi utisci,po meni,su meh.Iskren da budem tek sam uzeo nekoliko nivoa,odradio sam tek 2 oblasti.Ovo je prvi put da mi je levelovanje dosadnjikavo.Ima lepih oblasti,ali sve mi deluje vec vidjeno po ko zna koji put.Feral druid je skroz uproscen,barem ovo sto sam video do sada.

Ovo je prva ekspanzija koja me nije ni najmanje zainteresovala.Legion sam uzeo tek pre 15ak dana.Cak sam zaboravio kad je launch.Probacu ovo sto su spremili za pocetak,ali mislim da necu nastavljati dalje.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Igra li iko na ally? Ja trenutno levelujem DKa (104 LVL) i cini mi se zanimljivo. Jedan i po level sam nabio preko pvp-a.  Krenuo sam i DH levelovati (105 LVL) i mnogo je zanimljiv DH.

Ja sam pre neki dan uzeo Legion, misleci da ce biti opasni lagovi i DCeovi te necu moci igrati jednu par dana, prijatno sam se iznenadio, bez ikakvih problema sam istog dana igrao.  

 

Pak'o brate.

Guccimist.

Link to comment
Share on other sites

Upravo sam izlevelovao.Sto se znaci tice levelovanja,izgleda zona,questova sve pohvale.Mnogo me podseca na wotlk.Ima par bugova sto sam provalio npr sa profesijama(pokaze tackicu za rudu,a rude nema(ali bukvalno)). Izgled mnogih npc-ova je bukvalno kopija onih visokih momchadi iz wotlk-a(zab kako se zovu). Sta znam,do sad mi je bilo okej.Preostaje da se malo bolje upoznam sa raidovima,instancama(sad se ceka po par sati da pozove),pvp-om,budzenjem profesija itd itd ali eto neka ocena do sad je 9/10.

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...