Jump to content

SD Crvena zvezda 2016/2017


manager

Recommended Posts

ae kao posto niko da otvori novi topik a pocela je fudbalska sezona...
FK je odigrao prvu zvanicnu utakmicu u novoj sezoni i nije prikazao igru koja je krasila tim prosle sezone.. bednik 1:2 protiv maltezana je dokazalo da SVI DANAS IGRAJU FUDBAL OMG i da ne moze lezerno da se udje u mec.. u drugom poluvremenu smo okrenuli rezultat, zasluzeno, jebi ga.. ne znam sta da kazem za onu situaciju u prvom poluvremenu kada je prekinuta akcija valete zbog ofsajda (dao je gol lik posle dizanja zastavice)..

sve u svemu cekamo sledeci utorak i prvu tekmu na domacem terenu...

mozete i one postove da prebacite u ovu temu, ako vas ne bk :D

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 508
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

samo da lukovic batali fudbal pre nego sto ispadnemo ako je ikako moguce

i donald nastavio da se solidno raspada od kako je le talek dosao

sreca povredio se onaj njihov spic koji izgleda jedini tu zna da igra fudbal posto je lik dao sve golove za njih u ovim kvalifikacijama inace bi primili bar jos 1

250 centarsuteva u prvom poluvremenu na huga koji je najnizi na terenu, drugo poluvreme smo dosta bolje odigrali(jer gore i ne moze)

INACE STVARNO SVI IGRAJU FUDBAL, seltik puko od ekipe sa gibraltara, salzburg jedva dobio letonce, izraelci posle 3 penala pobedili moldavce :D

Link to comment
Share on other sites

dakle, imamo novog protivnika, naravno, ako prodjemo maltezane, u pitanju je predstavnik bugarske- ludogorec!
po mom nekom skromnom misljenju, mozemo da se nosimo sa njima, mislim da su sanse 50/50 (poz za vanju).. isto tako bi bilo, ako ne tako, onda priblizno, i sa bateom i sa kopenhagenom, jedino bi favoriti bili salzburg i plzen da smo ih izvukli..

sada, svakako, prvo da prodjemo valetu, pa onda da se spremamo za bugare (ako prodju mladost iz podgorice, a prvu tekmu su dobili 2:0 kod kuce)

Link to comment
Share on other sites

Hvala Stanko. Ja vise nista ne mogu da pohvatam. Vratio sam se na godisnji iz Slovacke i vracam se sledeceg vikenda nazad. Elem:

 

Црвена звезда прошла нови УЕФА мониторинг

Црвена звезда поред такмичарских има и много других обавеза овог лета, а свакако највећа, најозбиљнија и најбитнија је УЕФА мониторинг. Тим поводом наш клуб је издао и званично саопштењe
"Црвена Звезда као и сви клубови који имају УЕФА лиценцу су дужни да тромесецно подносе известај УЕФА, везано за своје финансијско пословање. Тако је и наш клуб закључно са 15. јулом био подложан УЕФА мониторингу. Из тог разлога смо молили нашег генералног спонзора компанију Газпром да нам годишњу донацију у износу од 500.000 евра уплати раније да би испоштовали наше обавезе за УЕФА такмичење.
 
С обзиром да је из формалних разлога потписник уговора о донацији СД Црвена звезда, представници компаније Газпром су нас у уторак 12. јула обавестили да су средства уплаћена на рачун Спортског друштва Црвена звезда и да их фудбалски клуб може користити истог дана у сврху регулисања обавеза за УЕФА такмичење. Истог тренутка смо о томе обавестили руководство СД и дали им налог да наменска средства пребаце на рачун фудбалског клуба. Међутим, представници спортског друштва су без консултација и било каквог обавештења, цео износ који је компанија Газпром наменски уплатила за потребе фудбалског клуба утрошили у једном дану за своје потребе, и на тај начин створили опасност да ФК Црвена звезда остане без УЕФА лиценце.
 
Иако смо у четвртак 14. јула остали шокирани некоректним поступком представника СД Црвена звезда, и одмах о томе обавестили компанију Газпром, смогли смо снаге да личним везама и позајмицама дођемо до дела неопходних средстава, а део смо опет репрограмирали у последњем моменту и на тај начин прошли и овај квартални УЕФА мониторинг.
 
С обзиром на овакав некоректан поступак од стране представника спортског друштва у тренутку када су знали да ФК Црвена звезда бије одлучујуће битке за потпуни опоравак клуба који би се позитивно рефлектовао на целокупно спортско друштво, фудбалски клуб ће преиспитати своје односе са СД Црвена звезда и о томе заузети јасан став", стоји у саопштењу нашег клуба који је потписао председник Светозар Мијаиловић.

 

E sad, ono sto me najvise zanima je, sta se cekalo do sada sa ovom informacijom, pod broj jedan. Pod broj 2, zasto se FK i SD prepucavaju preko portala, u momentu kada igramo kvalifikacije?

Link to comment
Share on other sites

pa novinari koje plaćaju grobari pokušavaju da destabilizuju klub, jasno ko dan Astora!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Raskinut ugovor sa Brunom Matosom.
Orlandic i Avramovski najverovatnije uskoro prelaze u Vojvodinu.
 Lukovic sutra na klupi.. Iskreno, pratio sam ga svaki dan na treninzima, pre i posle podne i u mnogomoe se popravio. Voleo bih da ga vidim u 11 jer znaci njegovo iskustvo jako puno. Hugo se oporavio od povrede ali Ibanjez je kritican. Uz to se i Sikimic i dalje drzi za desnu butinu. Nesto se ujedno prica da nece biti otvorene kapije juga sutra uvece a stolice? Smesno, prvi sledeci derbi letece stolice sa juga veoma lagano. Teren u katastrofalnom stanju, zute pege na sve strane, na centru rupa do rupe.. Zidovi tunela se ljuste sa nekim aparatom pod pritiskom i u zavrsnoj je fazi popravke. Vegetacije po tribinama koliko hoces, sramota u kakvim mi uslovima otvaramo posle dugo godina kvalifikacije za LS na nasem stadionu. Bicu u Bugarskoj u prvoj tekmi protiv Ludogoreca. Vec sam dogovorio sa drugarima da iz Slovacke dodjemo u Bugarsku.

Edited by Astora
Stefan Ilic potpisao za Zvezdu ugovor na 3 godine. Potpuno bespotrebno bacanje para i gomilanje igraca. Imamo sada 40 igraca na spisku.
Link to comment
Share on other sites

Znaci iskustvo kad ga na 5 metara pretrce 20 metara, videcemo sutra na sta ce da lici odbrana bez njega, ja sam siguran da gore od onoga ne moze, covek je za penziju odavno.

Skinuce opet stolice za derbi kao i uvek sto rade.

Link to comment
Share on other sites

Luković je zreo za penziju, da se ne lažemo, očajan je. Ima tu još igrača (Cvetković, Sikimić, Orlandić) kojima nema mesta ni na tribinama

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jbt kad vidim Cvetkovica kako igra fudbal bukvalno kapiram da bi me neki dobri menadzer sigurno zavaljao negde za 75k obestecenja :DDDDDDDDDD

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

da ima zdravog razuma lukovic ne bi igrao ni veceras, ni ikada vise.  covek nije vise za ozbiljan fudbal. za pocetak rendulic umesto njega (koji kakav god da je je bolji od "kepa" ) , a stici ce valjda i taj mitrovic iz turske  koji putuje mesec dana.. fibel mi se svidja

petkovic  koliko god da je los u poredjenju sa  cvetkovicem je dani alves licno

Link to comment
Share on other sites

jebote bio sam na stadionu Rajko Mitic i doslo mi je suzu da pustim. Bukvalno ce nas razneti iole ozbiljnija ekipa ako se nesto DRASTICNO ne promeni. Odbrana nam je bukvalno tragikomicna, na stranu sto nam je Valeta DALA dva komada, trebalo je da primimo pet od njih i to ce neki jazavac nazalost da se proslavi protiv nas po svemu sudeci. Kanga i Katai konstantno u nekim svadjama, prepiranjima, pusti mi loptu, daj mi loptu, nisi mi dodao, idi tamo, idi ovamo. Moucha isto, covek dva puta posalje centarsut da trenira golmana i kao nesto mu smeta sto neko nije utrcao, plus kod Valetine 100% sanse na 1:0 je naravno imao nesto da dobaci posto je on valjda igracina, jebem li ga. Le Talek je toliko daleko od Donalda da mi je prosto neverovatno kako neko moze toliko da bude defanzivan (znaci nije da ga nema jer on nesto kao kreira napade, nego bas suprotno), a da opet ne stigne da zatvori prostor u odnosu na Donalda. Cvetkovic, ne znam sta reci. Covek je bukvalno tri puta presao na protivnicku polovinu za 90 minuta i uputio prvi centarsut u nadoknadi vremena. Protiv malteskog sampiona, koje smo dobili samo zahvaljujuci tome sto ljudi imaju snage za 60 minuta igre. A mi imamo za 75. Damo izjednacujuci gol bez igre jer mucenom Donaldu presla preko noge verovatno :D i crnci mi pet minuta igraju i proslavljaju pored aut linije ko da su u cetvrtfinalu Svetskog prvenstva. Hugo na stranu sto gresi, covek toliko JEZIVO gresi, ono bukvalno, evo vam lopta istrcite kontru da nas jebete. Plus na sve to retardirani Sikimic se za poluvreme igre ukupno u oba meca nasao u vise sansi nego on za tri puta vise vremena na terenu. Mada, sigurno zato sto ih je Hugo izmorio :tf: 

 

Ne znam, mnogo sam se smorio, 30.000 ljudi dodje da ih gleda protiv Valete, plus su karte kostale ko da igramo protiv ne znam ni ja koga, a mi spasavamo glavu da se ne brukamo, a prica se o Ligi sampiona kao realnosti. Jedino ako Terza stigne da namesti jos nesto do Ludogoreca, pa da dovede Iguaina do kraja prelaznog roka, pa da se i nadamo necemu :tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Da valećanski napadači imaju veći finishing nego što Žiru ima pace i da nije bio krađe na Malti...

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

ma nema šanse da prodjemo. Prošle zime negde, na prošlom topicu, ja sam rekao da igra ne liči ni na šta, i da će se videti u Evropi koliko ne znamo, jer igramo nameštenu ligu. I naravno, sabio sam, iako nisam trenirao fudbal :tf: 

Meni je najjači utisak uvek, nevezano za toliko ne znamo da igramo fudbal, priča oko priprema i nespremnosti i slično. Da li je moguće da se naši, a i stranci koje nadjemo, toliko zapuste preko leta, u tih mesec, do max 45 dana odmora, da ne mogu da istrče jednu utakmicu nedeljno u julu i naprave par akcija? I tu su konstantno opravdanja kako još nisu u "takmičarskom ritmu", kako im treba "svežine" i kako će sve doći na mesto za par tekmi. Kad na mesto, kad su ti u julu i avgustu utakmice koje su ti najbitnije u sezoni?

Povrh svega, Grof na konferenciji za štampu kaže da nije obećao Ligu Šampiona, tako da on nema šta da se nervira. Mrš u pizdu materinu, pa da nećemo možda da se radujemo ako obećaš nameštenu titulu u Srbiji? Tužno i pretužno, ne znam ni koji kurac sam gledao juče

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja odavno nisam gledao Zvezdu, ima sigurno više od 5 godina, zapravo ne gledam uopšte domaći fudbal, a sinoć sam se podsetio i zašto.

Znači majko moja... prvo, onolika količina niggera i cigana na terenu, ajde bar da znaju nego šta je ono? Sećam da su i ranije kupvali cige preko youtube-a, ali jel može neko da mi kaže šta se desilo? jel  to postao trend? Ili su možda domaći menadžeri skontali da im je bolje da odu preko, kupe kamion crnaca, i onda ih ovde uvaljaju domaćim klubovima, sa kojima su naravno već u šemi i imaju razrađen sistem rada. Skontali da im je tako lakše, da ne moraju da se cimaju i održavaju dobre odnose sa nekim tamo Belgijancima, Holanđanima, Italijanima itd... uz to će mu holanđanin i tražiti kvalitetnog igrača ofc, a ovde nema toga :D

A što se igre tiče, hajlajt mi je bio kad je lik gurnuo loptu između dva igrača zvezde, i to fazon gurnuo loptu 10 metara unapred, prošetao se pored njih samo, oni gledaju ko deca, ovaj izbije sam ispred golmala, šute ali ode pored leve stative... znači neverovatno, pa ono nema ni u nižerazrednim takmičenjima.

U nekim momentima sam bio u fazonu "pa ovo je kao da gledam rekreaciju nekih vetereana OFK Futoga lol", toliko su blejali po terenu i nisu se kretali...

Link to comment
Share on other sites

  • Sa1Nt pinned this topic
  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...