Jump to content

Pomoc oko pravljenja igara.


Nikolasi

Recommended Posts

Pa hajde, ti kao začetnik teme valjda treba prvi da kreneš sa pomaganjem, daj neke savete i upute.

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Radim na projektu konzone igre tacnije kviza zvace se: "internet zarada"

Potrebno je da pitanja budu dobro napisana.

Pa me interesuje koji nacin razmisljanja trebam imati kako bi maogao da napisem takva pitanja.

Edited by Nikolasi
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nikolasi said:

@Debeli,mocnino moja rec je o igri koja ce biti konzolna aplikacija napisana u C# ,a ne o konzoli (platformi)

 

 

ovo je cak dobra fora, dokaz da je Nikolasi neki ogromni trol projekt

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

nije

i dalje ne razumem

jel hoces da neko drugi napise ta pitanja umesto tebe?

o internet zaradi sigurno vise znaju na istoimenom forumu, ovde o tome zna samo istok, ali on se retko javlja ovde

moj predlog ti je da otvoris tamo topik za inspiraciju oko tih pitanja, onda lepo uz pomoc dobrih ljudi sa tog foruma smislis pitanja

pa odes na neki forum o programiranju i otvoris tamo topik o tehnickom delu, tj kako napisati taj kviz u C#

Link to comment
Share on other sites

Naucio sam takve stvari da napisem u C#.Ja sam veoma uporan i zelim sam uz pomoc neke knjige da naucim kako se pise kvalitetno.

Ako mogu da ucim iz knjige C# i da razumem ,a kada razumem onda mogu i da pisem.Onda mogu i srpski jezik da pisem ,samo ne znam tacno koje su to knjige iz kojih bi mogao da naucim dobro da se sluzim srpskim jezikom.

Koje knjige koriste novinari?

Edited by Nikolasi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...