Jump to content

ODLOZEN TURNIR IGF


Recommended Posts

Nažalost od početka je bilo jasno da ovaj događaj neće proći na najboljem mogućem nivou, tako da ovo nije neko specijalno veliko iznenađenje.

Ne može se sve prvo najaviti pa tek onda krenuti u jurnjavu za sponzorima.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, TGY said:

druze, mislim da je i juricu neprijatno kada cita tvoje komentare, oladi malo.

sto se tice samog turnira, sve to stoji da oni nisu dali kompjutere, ali ti si ovdje organizator i ti kada si vidjeo da nemas konfiguracije tri dana prije turnira si trebao da kazes da je turnir otkazan, i ta prica "nismo htjeli da dodjete i vidite ono sto smo mi vidjeli" pa nisu svi iz okoline novog sada druze, neki su dan ranije otisli tamo kako bi stigli na vrijeme, sto sa tim momcima? oni su vidjeli to ovdje, trebali ste da budete posteni i da napisete najmanje 3 dana prije turnira kad niste imali kompjutere da je turnir otkazan i cao, pa sledeci put organizujte sve sami.

Sto bi mu bilo neprijatno , samo kazem onako kako jeste, i prati malo sta covek pise, nije on kriv sto su ljudi njega sjebali.Kao da ne mozes da razumes..Pogotovo recenica "trebali ste da budete posteni i da napisete 3 dana pre turnira" Jeste napisace ti 10 dana pre, pa covek se nadao da ce ovi ludaci iz IGF-a uzeti racunare, posto kod nas je uglavnom sve u zadnji cas.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ksa said:

Prvi pasus se odnosio na tebe, drugi na ovog mongoloida.. I ne obracaj mi se tako pajseru, ako imas nesto pametno kazi, ako bi da seres ovde nije mesto za to..

hahaha kako si opasan macoriii, ne mora da se odnosi na mene da bih se slozio sa covjekom, a kao sto vidis nisam jedini koji misli da si prskotina :D

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, MikroStalja said:

Izgleda da ni na DOTA turniru nije bilo nista bolje

 

http://karalejic.com/blog/clanci/srpska-e-sports-scena-klasicna-pijaca/

Bas sam sad hteo da krenem da podelim ovde.

Katastrofa klasicna je bila. Mene je sramota bilo kad su meni ljudi iza ledja dok sam se jebao sa racunarima krenuli da vicu "idite zavrsite skole, pa onda zaradjujte pare", a nikakve veze nisam imao sa orgacijom, osim sto me je viktor iscimao da administriram turnir. Jebena katastrofa.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Sve ovo se na neki nacin i ocekivalo,potpuno rasulo se videlo odma.Nismo imali nikakva obavestenja na mestima gde bi to trebalo biti.Cekali smo ovde po forumu da vidimo sta i kako,za dotu pojma nisam imao gde da se informisem o satnicama i ostalom.Po nekim detaljima se to odmah videlo kao sto je nedostatak informacija,opsti haos,sajt koji je ocajan i beskoristan itd.Ali zaista ne treba kritikovati momke koji su se trudili da administrativni posao odrade koliko toliko dobro.Greska je svih vas sto ste dopustili da vam turnire organizuju svakakvi idioti umesto vas.To je kao sto u politici ,odredjene funkcije obavljaju ljudi koji su ceo zivot radili nesto drugo.Retko koji gejmer se nasao da se ponudi da pokusa da organizuje nesto,ali kad god treba da se kritikuju ljudi koji godinima pokusavaju nesto svi su tu.Za ovaj propali balkan ocigledno je potrebno organizovati turnire na malo drugaciji nacin.

Link to comment
Share on other sites

Ja kad sam video najavu turnira, na osnovu reklamnog spota sam skontao ko bi mogao da bude u organizaciji, nakon krace spike provalim ko je u pitanju (znam lika ovako iz price, vidjenja) i nakon price shvatim da su nakon mesec dana od pompezno najavljenog turnira uspeli da nadju samo neke lokalne medijske sponzore skontao sam da nece biti nista dobro od toga. Nisam hteo da hejtujem na javno pre celog eventa i da mrachim, samo sam se distancirao od cele price u nadi da nece totalno sjebati stvar ali ipak su je uspeli sjebati. Inace jedna od ideja im je bila da sire pricu po Evropi dalje. Uzeo sam da gledam neke 360 videe sa eventa... Brate ono je tuga za sta oni naplacuju ulaznice. -_- Iz tih razloga uopste nisam hteo da potezem put do NS 

Takodje najnajnaj lame-ass potez po meni je nazvati se International Gaming Festival a u Srbiji je godinama uredno i posteno organizovan Gaming Festival od strane potpuno drugih ljudi, pa ce neupuceni pomisliti da su ta dva entiteta povezani na neki nacin a zapravo nisu.

evidentno je da su ljudi imali dobru volju, ali su izgleda sagoreli u zelju i precenili svoje realne mogucnosti

 

 

Takodje lolcina, uzjahali su neke vece i srednje/manje YouTube kanale da im budu tu na festivalu da bleje, dele autograme, kako bi privukli jos posetilaca na festival. Jebeni marketinski magovi koji svi odjednom provaljuju da je jahanje YouTubera do jaja. :D

Edited by MarvinPvP
Link to comment
Share on other sites

Bas sam sad hteo da krenem da podelim ovde.

Katastrofa klasicna je bila. Mene je sramota bilo kad su meni ljudi iza ledja dok sam se jebao sa racunarima krenuli da vicu "idite zavrsite skole, pa onda zaradjujte pare", a nikakve veze nisam imao sa orgacijom, osim sto me je viktor iscimao da administriram turnir. Jebena katastrofa.

Kako na blogu, tako cu ti se i ovde zahvaliti na pomoci. Ja stvarno nisam mogao sve sam da zavrsim. Obzirom na ono sto sam zatekao, to sto si se zalozio da makar updateujes igre je veliko kao kuca. Organizaciju necu komentarisati. Ne znam sta je i iz kog razloga failovalo. Ja kada sam dosao dan ranije da povezem sve ( za sta su me angazovali ), i kada sam shvatio da nema polovina onoga sto bi trebalo da bude, da sam ja tu jedini koji iole ima neko znanje jako sam se iznervirao. U druge probleme necu ulaziti. Zao mi je sto nisam mogao da ostanem do kraja dote, posle 40 sati na nogama, samo sam se ugasio i otisao da spavam. Zao mi je samo sto se ovo nije odigralo na nacin na koji je trebalo. Jurica poznajem jako dugo, organizovali smo milion turnira, i vecina ih je protekla kako treba. Njega nema sta da hejtujem, nije do njega i to je to. Nadam se da ce biti prilika da se makar jedan veliki turnir organizuje. Poz svima do nekog sledeceg eventa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...