Jump to content

Novi Heroj soon?


Silencer

Recommended Posts

Suppovi koji rade DMG su uvek problematična kategorija jer jednostavno svi onda krenu da rade DMG :))

Ali ajde, videćemo u praksi kako će to izgledati. Plus, deluje mi da dosta brzo od launcha hoće da izbace novog heroja, sigurno taj trend ne mogu da sačuvaju kao u HotSu na primer. Ko zna koje su metrike rekle da je to potrebno.

Link to comment
Share on other sites

On 7/7/2016 at 1:22 PM, Lucky said:

Plus, deluje mi da dosta brzo od launcha hoće da izbace novog heroja, sigurno taj trend ne mogu da sačuvaju kao u HotSu na primer. Ko zna koje su metrike rekle da je to potrebno.

Pa proslo je vec, koliko, 7 nedelja, a tek je najavili, znaci procice i vise. To mu dodje skoro 2 meseca, i nije toliko brzo koliko se nama cini.

Paragon izbacuje heroje na 3 nedelje, cak brze i od HotS-a. U paragonu se bas primaju na nove heroje, o HotS-u da i ne pricam  - svaki heroj se iscekuje bukvalno kao da nova igra izlazi a ne jedan heroj :)) Evo danas izasao Gul'dan, ljudi vec pricaju o Auriel :) Overwatch ne zaradjuje direktno od izlaska heroja, mozda zbog toga budu malo opusteniji, kako naviknu igrace sada tako ce morati do kraja. Mozda ce zaista biti na mesec i po - dva, ali mislim da ce biti redovno.

Edited by SerbCommando
Link to comment
Share on other sites

Pa hajde, videćemo, ja ne vidim samo taj žanr igara kao pogodan da ti u njega srokaš stotine heroja kao što je slučaj sa MOBA naslovima, zato nisam siguran da će toliko da ih ubacuju. 

Na kraju krajeva, u MOBA naslovima imaš 15 heroja koje svi biraju ostalih 100 stoje sa strane i samo zauzimaju mesto :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...