Jump to content

Quake Champions !!!11!11!1


Recommended Posts

7 hours ago, Dule_smor said:

Jel su proradili serveri, negde j episalo do 4. maja da ne rade? Ili mi je to Nigger dao neki falicni key

Ko oce u Quake nek me doda pa da pikamo neki TDM.....  username: Gajbotron    Serveri krenuli danas od 18h, traje do nedelje u 22h.

pijandure STOP!   [:D] 

 

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

EHM2-H33X-A7CU-8G3F-Y48R
CFR6-F47Q-P7UU-3Q7C-P24G
NHD8-Q97F-C7YX-9X9Y-E94U
 

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Igrao sam danas i mnogo čudno se ponaša Rocket Launcher, možda je nešto do neta ili šta god, ali nekako kao da se ispaljuje "iza" mene dok igram i da malo kasni. Kao da ima lag, ali nisam primetio da ga ima, sve drugo deluje dovoljno precizno i na vreme. 

Naravno, sad već ima velike razlike između početnika i ovih iskusnijih koji "ne silaze" sa igre pa može da bude malo monotono na trenutke.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Lucky said:

Naravno, sad već ima velike razlike između početnika i ovih iskusnijih koji "ne silaze" sa igre pa može da bude malo monotono na trenutke.

Sad kao totalni nub pitam, al otakd je kvej u ovom "rpg" elementu sa levelovanjem, itemovima itd...meni je to malo bezveze, ocu fensi verziju dvojke/trojke :D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Dule_smor said:

Sad kao totalni nub pitam, al otakd je kvej u ovom "rpg" elementu sa levelovanjem, itemovima itd...meni je to malo bezveze, ocu fensi verziju dvojke/trojke :D

to je da privuče mladje generacije koji ne poznaju gejming bez levela, vanity ajtema, personalizovanih pušaka i tih kuraca. 

biće čist mod za igranje u kom su svi heroji jednaki i bez mađija, a trenutno je beta pa se testira balans magija i izgled svih ajtema i skinova i tako toga.

Link to comment
Share on other sites

On 5/6/2017 at 10:20 PM, Lucky said:

Igrao sam danas i mnogo čudno se ponaša Rocket Launcher, možda je nešto do neta ili šta god, ali nekako kao da se ispaljuje "iza" mene dok igram i da malo kasni. Kao da ima lag, ali nisam primetio da ga ima, sve drugo deluje dovoljno precizno i na vreme. 


RL je jedini koji drugacije racuna engine jer ispaljuje visible projektil u "ingame svetu" (ne znam kako da objasnim) i TACKA lansiranja projektila je CENTAR celog tvog hitboha, znaci kao da ispaljujes raketu iz metalne kopche tvog kajisha na farmerkama...   xD   U Q3A se racuna da ispaljujes projektil sa vrha cevi RLaunchera i onda isti nema to "kasnjenje" i cudnu jebenu trajektoriju koju isprva nisam mogao da skapiram analizirajuci svoje snimke posle partija...   Inace na onoj slici gore (Burrial Chamber map, thumb na klipu koji je okacio Digrejzo) bas tu gde stoji lik pa iza njega 3 metra fazon moze da se propadne u texturu i onda si "za zida" gde te ne vide ali ti vidis njih i rostiljas ih railom npr.... prvo sam izvalio u par partija da tu "cudno" gubim health a ne vidim protivnika a posle sam na closed forumu QC video i anigifove koji pokazuju taj bug i kako se tu dolazi. isti bug postoji i na onoj " refurbished DM6" mapi Blood Covenant...   :)
In other news, ide mi na jaja sto su ubacili "announcera" za Quad, jebote kako se zacuje njegov glas prostorija oko Quada se oma pretvori u clusterfuck.

@ Prota   Promaklo mi to za MOD gde ce svi biti "isti", el to proveren info ili...?

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Dule_smor said:

Sad kao totalni nub pitam, al otakd je kvej u ovom "rpg" elementu sa levelovanjem, itemovima itd...meni je to malo bezveze, ocu fensi verziju dvojke/trojke :D

hardcore jednostavno ne bi bio primamljiv novim generacijama. Ja sam i sa ovim pomalo iznenađen jer su "dozvoliIi" neke teže mehanike u igri. Ali za sve to je zaslužna globalna popularnost esporta pa kao idu na tom talasu.

Kao što rekoše drugari, biće i default mod bez bilo čega od ovih dodataka.

59 minutes ago, fatboy said:

RL je jedini koji drugacije racuna engine jer ispaljuje visible projektil u "ingame svetu" (ne znam kako da objasnim) i TACKA lansiranja projektila je CENTAR celog tvog hitboha, znaci kao da ispaljujes raketu iz metalne kopche tvog kajisha na farmerkama...   xD   U Q3A se racuna da ispaljujes projektil sa vrha cevi RLaunchera i onda isti nema to "kasnjenje" i cudnu jebenu trajektoriju koju isprva nisam mogao da skapiram analizirajuci svoje snimke posle partija...  

Aha, sad je jasno :)

59 minutes ago, fatboy said:

@ Prota   Promaklo mi to za MOD gde ce svi biti "isti", el to proveren info ili...?

to je jedna od prvih stvari koju su saopštili kada su najavili Quake Champions, pa bio neki intervju sa njima.

Link to comment
Share on other sites

Meni je ovo bezveze.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

http://klanrur.rs/2017/05/09/otvoreni-quake-champions-test-od-12-maja/

Bili ste izopšteni iz društva jer su svi pričali o Quake Champions beti a vi niste dobili ključ? Propustili ste RURovu podelu ključeva ili pak podelu na forumu, iako se čini da su tad kodove dobili svi koji su pokazali minimum interesovanja? Ne brinite, id software vas poziva da isprobate Quake Champions u “large scale” testu.

Test kreće 12. maja i traje do 21. maja. Svi koji nemaju ključ samo je potrebno da se prijave i dobijaju ga trenutno. Takođe, za vreme ovog testa serveri će ostati aktivni 24/7 bez ikakvog gašenja, što znači da nema više “samo vikendom” igranja.

Test će doneti i novi Sacrifice mod koji ubacuje 4na4 kompetitivni okršaj i konačno, svakako “najvažnije” ili najvažnije, ako ste fatboy, NDA “pada” već 12. što znači da je čitav Large Scale Tech Test slobodan za strimovanje, snimanje videa, javno diskutovanje i šta god vam padne napamet. Pa izvolite.

Ah da, shvatili smo i da bi trebalo da otvorimo kategoriju “Quake”, na radost svih starih kvejkera!

Link to comment
Share on other sites

mozemo ovde da ugovaramo termine za grupno kobasanje neprijateljskog nesoja u novom QC-u, ako nema neke spec. sekcije.....  Samo bacajte nickove pa da sedodamo u friend listu u igri i posle samo invajtovanje.... AKO server jebeno podnese potisak kad nagrne i kurta i murta, nesto je zezalo to dodavanje / invajtovanje saigracha iz friend liste prosli vikend...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

On 9.5.2017. at 11:57 PM, fatboy said:

mozemo ovde da ugovaramo termine za grupno kobasanje neprijateljskog nesoja u novom QC-u, ako nema neke spec. sekcije.....  Samo bacajte nickove pa da sedodamo u friend listu u igri i posle samo invajtovanje.... AKO server jebeno podnese potisak kad nagrne i kurta i murta, nesto je zezalo to dodavanje / invajtovanje saigracha iz friend liste prosli vikend...

slepi homer fatboy 

 

 

Link to comment
Share on other sites

odigrah ~30ak partija, za sad mi je jako zanimljivo. ima frustrirajucih trenutaka kada me neko isponizava i sve nekako ide naopako, a ima i trenutaka kada vezem 4-5 killa uzastopno i osecam se kao car. svidja mi se kako se ponasaju oruzja, imaju tu neku tezinu/jacinu kao u Doomu. jako mi se dopada i brzina igre, na momente imam utisak da igram Tribes: Ascend. trudim se da se ne oslanjam previse na specijalne sposobnosti lika kog igram, vec vise pokusavam da savladam aim i kretanje kako treba.

Overwatch mi se vizuelno nije uopste dopao, a ni CS:GO talas nisam uhvatio, pa se nadam da ce ovo cudo zaziveti i doziveti popularnost kakvu zasluzuje oldschool naslov.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...