Jump to content

Quake Champions !!!11!11!1


Recommended Posts

Pozitivno je što lik uradi rocket/rail combo, znači nije baš degenski da ima ROCKETMAN i SNIPER klase.

Ne umem baš da provalim gde je taj class based sistem, osim onog lika sa teleportom, ne vidim neku specifičnost nigde. Možda je do loadouta - tipa 2,3 oružja + spec ability ili slično.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, shw. said:

Pozitivno je što lik uradi rocket/rail combo, znači nije baš degenski da ima ROCKETMAN i SNIPER klase.

Ne umem baš da provalim gde je taj class based sistem, osim onog lika sa teleportom, ne vidim neku specifičnost nigde. Možda je do loadouta - tipa 2,3 oružja + spec ability ili slično.

Koliko sam ja razumeo Vilitsa kad je pričao da "svako igra quake drugačije, zbog toga - klase" rekao je da će razlika biti samo u tom special abilityju tj. magiji, ne i u oružju, tj. da se svako oružje na mapi MOŽE POKUPITI, što možda govori i da neće biti loadouta u pravom smislu te reči (mada će možda i biti pa kao samo možeš da swapuješ). I ovi neki prvi materijali idu u tom pravcu - razni likovi koriste isto naoružanje ali im se razlikuju "đije".

Link to comment
Share on other sites

ako je jedan special ability i ako su dobro izbalansirani, to moze da bude dobro jer daje jos jedan sloj igrici, uz pucanje, kretnju, sat i sve ostalo, jel. 

ja nista nisam video na ovom tejleru pa ne mogu ni da sudim, ali vidim da su ljudi presrecni sto ne izgleda kao komplet govno i to mi je lejm. kvejk treba da pršti i svi da seremo u gaće od uzbuđenja.

Link to comment
Share on other sites

valjda neće da useru, odlažem kupovinu desktopa dok ne vidim na šta liči

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, salejemaster said:

Ima onaj lik sto ti daje da vidis kroz zidove, ima onaj debeli shto charguje, ima ta riba sto se teleportuje, to su svi koje sam video u nekom klipu gde lik objasnjava te stvari mrzi me da ga trazim sad :D

Vajzor ima taj scan look, riba ima onaj teleport-jump fazon itd... svako ima neki svoj fazon zbog dinamicnosti, videcemo kako ce izgledati u praksi... Za pocetak samo da bude BRZA igra, oruzje ce verovatno biti dobro balansirano...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

BRAVO LAKI!!!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

mislim da neće, tj. da će samo biti u rotaciji kao u MOBA igrama, ali pošto će moći da se isključe powerupovi heroja, i da se igra samo stari dobri DM, osim ako ga nekako ne "zaključaju" neće biti bitno kojeg lika igraš, samim tim profit!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

PRVI UTISCI:   strafe jumping i rocket jumping su i dalje tu, to je sasvim dovoljno da se osecate "kao kod kuce" iskreno.....   Ono sto mi je bilo teze da skontam tj da se priviknem je drugaciji damage radijus explozije raketa npr.....  Igrao sma mozda 2h sinoc, cim su pustili servere, snimio sam par partija ali insistiraju da ne kacimo nigde nista pa reko ajd jbg da ih ispostujemo u ovoj closed beti.  Inace ova beta je upravo to - RADNA verzija, nedovrsena neispolirana i kao takvu treba je i posmatrati...  Nema straha da ce ovo biti samo jos jedan Overwatch i sl, naprotiv, sirovi ultra brzi competitive fps je jezgro novog Quake-a i vidi se da je Q3A osnova na kojoj je sazdan.   Poseban shmek daju mu otiginalne mape iz Q3A koje su rimejkovane i ubacene i ovde...   Jedina "veca" novina koju sam video ovde su CHESTOVI koje dobijate posle partija i u njima su ajtemi neki, skinovi kurac palac, izvukao sam neki robo-skin i sl.... ne znam koliko ce to da ima uticaja na uravnotezenost izmedju igraca u igri, ali ono sto se vidi na prvu loptu je da odredjeni karakteri u igri imaju te neke svoje "poteze" tj features koji samo oni mogu da koriste, ali to ne moze da unese disbalans u vecoj meri, jednostavno ako ste dobri u igri rulacete...

 

3104925-quake_champions_quakecon_2016_1_

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...