Jump to content

Tv


akva viva

Recommended Posts

  • 3 months later...

Iskreno, ja nikakvu specijalnu razliku nisam video između nadrkanog Samsung modela od 46" i istog takvog od 32" sa Vox modelom od 50" u svakodnevnom gledanju serija sa neta i igranju igara. Ne mislim da je taj Tesla išta lošiji od Voxa, verovatno su egal i kada bih ja lično kupovao iznova TV uopšte ne bih gledao da bude Samsung ili LG. 

Ovaj Vox sve "guta" od formata sa USBa i rade i titlovi, radi media server pa šibaš direktno sa kompa sadržaje itd. Ne znam ovaj tesla dal' je smart i pušta te sadržaje, trebalo bi, ali prve serije nisu imale taj feature.

Mojih pedeset para.

Link to comment
Share on other sites

Uzeh VOX Smart 43" juce (Sestra ima neki stariji VOX i nije imao problema sa pustanjem filmova sem sto je imao bas bagove sa domacim prevodima sa Ž,š,č,ć etc.). Jedina 'zamerka' je sto se sporo pali. I zvuk je meh, al stavicu neki budget 2.1 sistem.

300e

Edited by nikita_

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, nikita_ said:

Uzeh VOX Smart 43" juce (Sestra ima neki stariji VOX i nije imao problema sa pustanjem filmova sem sto je imao bas bagove sa domacim prevodima sa Ž,š,č,ć etc.).

Ne znam koliko je stariji taj stariji Vox, ali na non-smart modelima to se rešava(lo) prebacivanjem jezika na slovenački (nikako hrvatski)

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, voodoo_ said:

S druge strane čujem da je Vivax baš govno što se tiče softvera i kvarljivosti, tako da postoje slojevi u toj šoder kategoriji. 

Vidiš ja sam pre par meseci baš uzeo kevi neki Vivax, 40" mislim da je bio manje od 30 hiljada na nekoj akciji. Za sada nema nikakvih problema ali nisam pokušavao da puštam filmove na njemu (ona gleda samo tv). Baš ću da probam pa da javim, realno je ta šoder kategorija za tako neke namene mnogo bolji izbor od ovih skupljih, i da rikne posle par godina za iste pare kupiš još jedan :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Kupljen je pocetkom 2013 mislim. Mislim da je podesen na Srpski, al generalno to je samo jednom bio problem jer su matorci nesto hteli da gledaju na njemu, al svakako hvala na info-u :)

 

18 minutes ago, Lucky said:

Da, na zvuk sam totalno zaboravio da pomenem, pošto nekako i ne očekujem od TVa neki vrh zvuk - ja sam prvog dana povezao Logitech na Vox i cepam.

Za te pare generalno nisi mogao bolje proći.

Da prezadovoljan sam, pogotovu sto nisam planirao da uzmem Smart :), 5k je bila razlika izmedju 40" obicnog i ovog 43" Smart

99JFmKq.jpg

Edited by nikita_

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Cisto da updejtujem. Da mogu ponovo da kupim, dodao bih 80e i uzeo LG 43' Smart na kupujemprodajem (500e je u prodavnicama). Na ovom ne moze da se iskljuci motion blur i sam operativni sistem ili sta je vec koji pokrece Smart je prespor, kad oce da ucita neku stranicu sto ima vise slika/reklama nego google homepage oce da crkne. Ili bih uzeo neki jeftiniji a da nije smart i kupio Android Smart Box za 50e
 

Edited by nikita_

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

meni nije ni jasno što bi se bilo ko štekao i uzeo te krševe pored LGa ili Samsunga

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, nikita_ said:

Bikoz sometimes you don't have 400e, all you have is 300

opet možeš da nadješ TV za te pare kod madjara, just sayin'

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ne znam kolika je razlika u kvalitetu i da li vredi skupiti jos para, pa uzeti nesto osetno bolje ili je od navedenih televizora sve manje-vise isto (i generalno, do ~40-45k dinara)?

Grundig VLE 6510 Smart - 44.000
Sharp LC-40CFE4042E - 42.000
Phillips 40PFT4101/12 - 42.000
eventualno Tesla 40S306BF - 32.000

koristice ga cale i keva, tu i tamo odgledati neki 720p/1080p film preko USBa, ne treba im nista drugo. izbor mi je ogranicen na ta cetiri modela jer mogu da ih priustim, ima ih na stanju u Vranju i mogu istog dana da ih pokupim, a i znam da moji ne bi provalili razliku izmedju ovih i modela od sto pedeset hiljada dinara. ne znam kakvi su "uzivo", ali videh da je Benchmark odradio review Tesle (placeni, rekao bih), ali TV deluje skroz korektno za te pare. kapiram da su ovo entry level modeli i ne ocekujem nista spektakularno, ali bih voleo da ubodem neki pristojan TV sa sto boljim odnosom cena/kvalitet. dajte predloge!

Link to comment
Share on other sites

mađari?

imaš ovaj tv: http://www.lg.com/rs/televizori/lg-43LH500T za 315 evra recimo, prvi oglas koji sam otvorio: http://www.kupujemprodajem.com/Ponuda-Full-HD-Modela-40689555-oglas.htm . ako ti treba manja dijagonala cena ide dole. 

ja sam tako uzeo tv i garancija mi još uvek nije trebala ali generalno mislim da se sve reši kako treba ako dođe do kvara, iz iskustva drugih ljudi.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

ja bih uzeo LG preko madjara jer imas internacionalnu garanciju, pa mislim da ne moras da mu saljes nazad tv ako se nesto slucajno sjebe, nego zavrsavas sve u Srbiji.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

samo da javim da smo uzeli Teslu na kraju i skroz sam zadovoljan kupovinom. pored njega su bili Samsung/LG/Phillips modeli od 45+ hiljada i nisam provalio neku preteranu razliku. jedina zamerka bi bila velicina titla kada pustim nesto sa USBa i mislim da ne postoji opcija da se ikako poveca =/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...