Jump to content

Game stripovi. Gde se mogu pronaci?


Recommended Posts

Zanima me gde mogu da nadjem listu stripova baziranih na video igrama? Neke stripove sam vac pronasa na random sajtovima ali ipak bih voleo da vidim sta jos ima u ponudi.

Trenutno citam World of Warcraft strip i na nekoj od poslednjih strana se vide stripovi koji su izlazili za taj mesec, ali to opet nije dovoljno jer ima onih koji ne idu preko njihove izdavacke kuce pa im nije u interesu da ih promovisu...

Link to comment
Share on other sites

Bigi oni WarCraft stripovi i knjige što sam ti poslao link, mislim da su tu apsolutno svi Warcraft stripovi. Mogu neke Witcher stripove da ti pustim ako hoćeš?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Da, imam u kolekciji i sve StarCraft knjige/stripove :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...