Jump to content

Diskvalifikacija sa prve srpske lige


Recommended Posts

Janko, nećemo se ti i ja sada ovde raspravljati i citirati rečnik. 

Neću ovo shvatiti kao bezobrazluk, već ću te samo još jednom opomenuti da vodiš računa o tome šta pišeš i na koji način, nakon čega sledi warn ako nastaviš po starom.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

наставите, ово је освежавајуће.

Лале, не буди прек! ово је најбољи топик у последње време.

  • Upvote (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ne volim da se mesam niti da pisem po ruru, to jako retko radim, stavise retko i citam isti, ali realno to sto je rekao idioti na kraju po meni nije ni blizu razlog da se post obrise, nije psovao nekog, jebao majke niti je to preraslo u nesto vise od  jednostavnog izrazavanja svojeg misljenja o nekim ljudima i njihovom IQ-u prvenstveno i tome da smatra da su da se izrazim glupi a i bezobrazni(da se ogradim da neko ne shvati pogresno, ja ne ulazim u to da li ja to isto mislim ili ne).

Zbog toga obrisati post i davati dalji warn mi ne deluje kao pravi nacin ali dobro ja sam tu samo da izrazim svoje misljenje nisam admin a jos manje head ovde tako da opusteno :)

Edited by k1Ng0r
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, k1Ng0r said:

Ne volim da se mesam niti da pisem po ruru, to jako retko radim, stavise retko i citam isti, ali realno to sto je rekao idioti na kraju po meni nije ni blizu razlog da se post obrise, nije psovao nekog, jebao majke niti je to preraslo u nesto vise od  jednostavnog izrazavanja svojeg misljenja o nekim ljudima i njihovom IQ-u prvenstveno i tome da smatra da su da se izrazim glupi a i bezobrazni(da se ogradim da neko ne shvati pogresno, ja ne ulazim u to da li ja to isto mislim ili ne).

Zbog toga obrisati post i davati dalji warn mi ne deluje kao pravi nacin ali dobro ja sam tu samo da izrazim svoje misljenje nisam admin a jos manje head ovde tako da opusteno :)

Dzabe si se "ogradio" , ide i tebi banana :D 
P.S. Naravno ovo je bila sala na sve ovo sto se dogodilo , ako nastave da banuju ljude zbog banalnih stvari kao sto je ova situacija na kraju cemo imati tri ekipe...
Mnogo veci turniri su bili iskritikovani od strane nekih igraca sa pro scene pa nisu bili banovani sa istih...
Po meni glup razlog za ban da nema dalje...I plus na sve to iako ih ne poznajem licno znam da su na sceni vec jako dugo i stalni na turnirima...i banovati njih na ovako vec raspaloj sceni znaci no comment...

Link to comment
Share on other sites

Sve mi je jasno .... i da para vrti gde burgija nece .... i da lik koji nikad nije uzeo mis u ruku a kamoli odigrao turnir maze kassada koji je jedan od retkih likova koga vreme nije ubilo :) ali ljudi kako je doslo do ove situacije da mali DEBELI ENZO sad VELIKI DEBELI ima bilo kakavu vaznost na sceni ? Pa on nije mogao cak ni da igra turnire jer nije imao sa kim ... otisao je na jedan turnir sa nekim starijim likom i to mu je sve od karijere.

E a sad hocu i tebi Mali-Debeli-Veliki-Debeli da kazem nesto licno,iz vremena od kada te znam doduse preko interneta i jednom uzivo jer ponavljam na turnire nisi isao, do dana danasnjeg ti nisi nista napredovao ... i dalje pises po forumu i dalje si lik koji ne igra vec samo pise,komentarise i posmatra.Jos uvek pokusavas da se ubutas ljudima koje i ne poznajes sa tudjim forama.Kao sto pokusavas da izazoves lavinu osmeha i podrzavanja kad pred turnir ubacis kosku "1/4 kobrice".... prozivas mene koga btw ne poznajes licno i to internom forom koju je koristilo 10 ak ljudi koje sam izuzetno postovao i nikad nisam imao nikakv konflikt sa njima.Meni si tad bio simptacian jer si bio mali smesni debeljko koji je pokusavao nekako da udje u svet kome ne pripada ali mi vise nisi simpatican jer sad imas malo vise godina a i dalje pokusavas istu stvar.

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, DjOXZ said:

Dzabe si se "ogradio" , ide i tebi banana :D 
P.S. Naravno ovo je bila sala na sve ovo sto se dogodilo , ako nastave da banuju ljude zbog banalnih stvari kao sto je ova situacija na kraju cemo imati tri ekipe...
Mnogo veci turniri su bili iskritikovani od strane nekih igraca sa pro scene pa nisu bili banovani sa istih...
Po meni glup razlog za ban da nema dalje...I plus na sve to iako ih ne poznajem licno znam da su na sceni vec jako dugo i stalni na turnirima...i banovati njih na ovako vec raspaloj sceni znaci no comment...

Upravo to sam pomenuo u postu i ja, momci su stalni, bukvalno godinama..I od tih 20 igraca sto znaju da igraju igricu banovati 3,4.Besmislica.. 

 

3 hours ago, Lucky said:

Janko, nećemo se ti i ja sada ovde raspravljati i citirati rečnik. 

Neću ovo shvatiti kao bezobrazluk, već ću te samo još jednom opomenuti da vodiš računa o tome šta pišeš i na koji način, nakon čega sledi warn ako nastaviš po starom.

Kapiram da ti je duznost da opominjes i udaras zabrane, mada po meni nista ruzno nije rekao,ajde da je psovao i to, pa da mu se kaze, ovako je covek samo dao svoje misljenje.. 

Link to comment
Share on other sites

Nije moja stvar i ne bih da se mesam... Neko je zasrao i to je sigurno, sto nije smak sveta, a kamo li da zakrvite. Odigrace se banovani mecevi i to je to-najbolje resenje.

kobrice, burazeru, ti tog Enza drzis u potpisu, moram da primetim :)

Sad jebem li ga ko ima vecu pisu, ali ovo nije mesto i nacin da ga merite.

Svi ste u pravu i opravdano se ljutite, samo, jebo te, lakse malo, nije smak sveta. Dogovorite se!

Enzo je ok momak, mozda je pogresio, ali je decko na mestu.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, d3k111 said:

Zelim da na kraju napomenem, da je moje licno misljenje nakon ove poslednje vase objave, gde ste pozvali zensku ekipu (iako i dalje ne znam zasto je ta ekipa pozvana, ne zelim da devojke misle da je ovo na njihov racun, naravno da treba da se dozvili devojkama da igraju turnir, ali neka prodju kvali i nek igraju, nek osvoje turnir sto se mene tice), apsolutno smesno. Gotovo da sam siguran da je to uradjeno samo zbog samih sponzora, sa kojima ste navodno imali probleme, samo da bi skinuli krivicu sa sebe. Za ovu ligu je postojao kvali, gde su neki ljudi IZGUBILI VREME igrajuci ga, i pokusavajuci da se kvalifikuju, a vi ste sve to odbacili za gotovo 5 minuta zbog jednog pisljivog razloga.

Gotovo da sam siguran da je to uradjeno samo zbog samih sponzora, sa kojima ste navodno imali probleme, samo da bi skinuli krivicu sa sebe.  

 

+1

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Cekaj...zenski tim se ubacuje NAKON prozivki da zene ne mogu da igraju turnir, jel ovde neko pokusava da cisti blato sa imena ili sta? 

Nisam siguran da u pravilima pise zabranjeno pisanje po ligi, a i sto to ne bi mogli igraci da pisaju po ligi kada vasi kvazi komentatori pisaju po igracima.


Ili izbacite dokaze da je suprotno od toga sta igraci govore ili skratite jos dodatno broj igraca koji zele da postignu neki uspeh na nasoj teritoriji. Opste je poznato da kod nas ekipe ne traju dugo u istom sastavu, a ovo samo pripomaze tome.

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...