Jump to content

Obsidian radi Pillars of Eternity 2


SavKe

Recommended Posts

I plus još jedan "tajni" projekat, a za PoE 2 opet idu na Kickstarter

http://play.co.rs/2016/05/obsidian-potvrdio-da-radi-na-pillars-of-eternity-2/

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Dobro, sarađuju i sa Paradoxom, oni su im bili izdavači za PoE, a Tyranny u potpunosti finansiraju.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Stigao do A2. Igra je odlična, uživanje, ali nije remek. Svi elementi su dobri, i ima trenutaka kad me uvuče i drži i drži, ali onda pusti. Pa moram da se nateram da nastavim, sve dok ponovo ne naleti deo koji te prilepi za ekran.

Čudno to je to, kao sa filmovima. Imaš sve dobre premise, scenarijo, fotografiju, glumu i pare, ali potreban je kvrc da se desi da bi preraslo u delo za pamćenje. Magija.

PoE II možda bude ono što je dvojka bila za BG serijal.

EDIT: Čudno mi da sa 'PoE' oslovljavam drugu igru od Path of Exile-a.

Edited by Axie
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...