Get Adobe Flash player
trap_lord

Battlefield 5 aka Battlefield 1

Recommended Posts

Zwerko   

To za prijavljivanje je bilo za ove koji su juče dobili betu, open beta bi trebalo da je za sve, ali tek danas valjda posle 18h po našem vremenu, trebalo bi da se samo skine sa Origina, u stvari evo vec mi sljaka download :)

Lucky   

ako misliš da li ima negde da dobiješ open betu, mislim da je odgovor - ne. tj. nisam primetio da iko deli trenutno, a ionako neće dugo trajati.

exile   

Jutros na psn store-u nije bilo, mislio sam da je skinem dok se ne vratim sa posla, ALI AVAJ

Verovatno tek nesto posle 18h ko sto kaze Zverko ce to da krene

G!!!   

nesto nastupa, meni kada je zakucala aplikacija zauzimala je 4,7 gb memorije, ali je bilo jos slobodno

nego im umrli serveri, ne moze se online uopste

bio sam previse kratko da bih dobio neki osecaj za filing, nesto je izmedju battlefronta i battlefielda, sa par dobrih momenatra, al kazem prekratko sam igrao mozda 20 min 

Edited by G!!!

@G!!!

http://gamerant.com/battlefield-1-server-down-ddos-electronic-arts/

pored svih tehnickih problema uspeo sam da odigram nekih sat i tridesetak minuta,dosta brze mi deluje od bf4 i mnogo prostije po custimizaciji svega.

Gameplay je zaraza (barem za sada)  zbog dinamike igre,samo nisam siguran koliko ce me to drzati kad izadje full verzija zbog manjka oruzja u izbora gadgeta.u Bf4 i prethodnim Bf igrama sam proveo preko 800 sati bas zbog toga.iskreno plasim se da ne ispadne ista prica kao sa Battlefrontom 

exile   

Hahah :D

Ja probao juce malo, sta znam, nije lose 

Nekako mi se cini da je mnogo mnogo teze ubiti bilo koga nego u bilo kojoj ranijoj bf igri

Oruzija su extra neprecizna, kontam da je namerno tako da bi bilo realnije do neke mere

G!!!   

igramo :)

nije lose, solidno u multiju, samo da nije toliko brz i haotican gameplay, mnogo mortara, bombi, snajpera, i automatskih pucaljki malo kvare dozivljaj ww1 ali jbg dobro je nije lose, bice novi red orchestra za te sporije varijante 

puce su neprecizne, i metak sporo leti, a ima i recoil

singl plejer je za retarde :D lepo al plitko i totalno pogresno iskoriscena tema ww1 (u nekim misijama si u jebenom power armoru i picis kao terminator)

Ne bi bilo lose malo da se organizujemo jer je sa randomima ubijanje u pojam, niko PTFO ..svi lete po mapi kao muve bez glave ko" Quake 3 arena da se igra :) u squadu je druga igra...

Ja sam F4ce-off 

fatboy   

Kul su SP kampanje i cela ta atmosfera tih nekih pricha  "reel" rata, grafika sabija, prelazim lagano...