Jump to content

Battlefield 5 aka Battlefield 1


trap_lord

Recommended Posts

Cdkeys 47$  http://www.cdkeys.com/pc/games/battlefield-1-pc-origin

Greenmangaming 49.99$ https://www.greenmangaming.com/games/battlefield-1/

Origin je ubedljivo i nenormalno skup. Ovi i u preprodaji su razbijali po komentarima

Sa druge strane ja sam dobio igru, nisam je kupio na pomenutim sajtovima. Treba proguglati ali ranije sam uzimao preko ova dva sajta i bilo je sve ok

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Sad ti je Origin najisplativiji sa 10 eur standard edition i 15 eur Revolution (sadrzi sve DLC-ove). Medjutim kad prodje akcija oni vracaju cene na regularne pa je verovatno cdkeys/greenmangaming povoljniji. Druga opcija je da uplatis Origin Access pa da imas i druge igre ali samo dok ti traje pretplata (5 eur mesecno, 25 godišnje).

 

Serveri rade normalno iz Srbije ali ako hoces registruj se samo za Origin Access i dobijes 7 dana besplatno, taman da probas. A mozes o istom trosku da probas i Battlefield 4 :)

 

 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

stigao i pravi bf 5 ima vec par dana :)

 

i za ovo malo sto sam probao deluje dobro !!!1

 

drugaciji je od bf1, promene koje su ubacili su dobre, mada je moglo naravno i bolje

ja sam se naigrao bf1 jer mi je ok varijanta uskocis izigras se u prebrzoj predinamicnoj igri za okruzenje i broj igarca, i srecan izadjes posle sat vremena (battlefront mi je doduse bio nablaze receno odvratan)

ovaj deo deluje za nijansu sporiji, i dalje je sve veoma arkadno ali deluje da je manje arkadno od prethodnog dela

nisam stigao da probam ni sv modove ni sve mape, valjda ce se ukazati prilika ovih dana

 

p.s. mrzi me da otvaram novu temu :]

 

 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...