Jump to content

Battlefield 5 aka Battlefield 1


trap_lord

Recommended Posts

nesto nastupa, meni kada je zakucala aplikacija zauzimala je 4,7 gb memorije, ali je bilo jos slobodno

 

nego im umrli serveri, ne moze se online uopste

 

bio sam previse kratko da bih dobio neki osecaj za filing, nesto je izmedju battlefronta i battlefielda, sa par dobrih momenatra, al kazem prekratko sam igrao mozda 20 min 

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@G!!!

http://gamerant.com/battlefield-1-server-down-ddos-electronic-arts/

pored svih tehnickih problema uspeo sam da odigram nekih sat i tridesetak minuta,dosta brze mi deluje od bf4 i mnogo prostije po custimizaciji svega.

Gameplay je zaraza (barem za sada)  zbog dinamike igre,samo nisam siguran koliko ce me to drzati kad izadje full verzija zbog manjka oruzja u izbora gadgeta.u Bf4 i prethodnim Bf igrama sam proveo preko 800 sati bas zbog toga.iskreno plasim se da ne ispadne ista prica kao sa Battlefrontom 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

igramo :)

 

nije lose, solidno u multiju, samo da nije toliko brz i haotican gameplay, mnogo mortara, bombi, snajpera, i automatskih pucaljki malo kvare dozivljaj ww1 ali jbg dobro je nije lose, bice novi red orchestra za te sporije varijante 

puce su neprecizne, i metak sporo leti, a ima i recoil

singl plejer je za retarde :D lepo al plitko i totalno pogresno iskoriscena tema ww1 (u nekim misijama si u jebenom power armoru i picis kao terminator)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...