Jump to content

Recommended Posts

Потребни су ми савети око играња Јагдпанзера 4 и око самог играња ловаца. Ако би неко мало искуснији могао да ми да пар савета и да ми препоручи још неког доброг ловца или нацију.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je on recimo bio skroz kul, doduse dosta sam ga davno igrao. Problem je slaba penetracija topa, ali s druge strane odlicnu stetu pravi i brzo puca meni je nekako najslicniji sa E-25, doduse sporiji. 

Sa vecinom lovaca na tenkove, a pogotovu s ovim, je glavna taktika skloniti se negde u pozadinu i sto bi se reklo poprckivati iz prikrajka. Dakle nikako u prve redove, nego neki zbun (od opreme se camo net isplati svakako) i puc, puc, puc, nakupi se dmg dosta. Dakle skoro si slep, neces nikoga spotovati, oklop ti je jadan, mogu da te buse spreda bez problema tako da ti je glavno oruzije zbun, tj da budes sakriven. Naravno onda si mnogo zavistan od svog tima za spot i za zastitu, ali tako je kad igras td-a :) tek ovi kasniji, tipa Ferdinand i dalje imaju neki dobar oklop da mozes da se napucavas. 

Edit: A sto se dobrih lovaca tice u tier VI to su svakako SU-100, Hellcat i Nashorn, sad u svakom tieru ima nekih boljih i losijih, sve zavisi i od stila igre koji volis, tipa britanski imaju oklopa koliko volis ali su pakao spori, meni to smor na primer. 

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Preporucio bih ti da krenes rusku liniju. Ja sam trenutno na tier 9, obj.704 i mogu da tvrdim da je CELA linija predobra. SU-100 je sigurno najbolji u klasi, ali moras da ga igras kao pravi TD bez kupole, znaci full kamuflaza, dobro pozicioniranje i resavas partije veoma lako. WN8 za SU-100 mi je preko 2100 prosek, na oko 150 partija, win ratio 58%. Ako te interesuje jos nesto, slobodno pitaj, igram i nemacke TD, na Jagdtigeru sam trenutno, tier 9.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Хвала на одговорима. Ја не играм толико дуго и нисам баш добар играч. Сад сам стигао до JPanthera на Немцима, а са Русима сам на СУ-85Б и фали ми око 1000 за СУ-85. Треба ми пар савета око позиционирања.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...