Jump to content

Na PTR stigao najveći patch u poslednje vreme


Feno

Recommended Posts

Nadam se da ce silvana biti ok posle ovih promena. Niko ih nije trazio, osim mozda par brojki. Naravno sve je krenulo od toga da treba redizajnirati possession, i mora da priznam da je dobila 'moderan' talenat. Moderni heroji su mnogo smeliji u dizajnu.

Inace svaka cast za patch, zamenili sve stare ikonice, popravili INVALID bag u chatu... mislim nije to glavno, glavna novina su banovi i redizajn zaboravljenih heroja, ali sve to se vuklo mesecima, svidja mi se sto igra pocinje da poprima zreo oblik - jos da naprave da MMR i matchmaking imaju vise smisla i mogu da krenu ponovo da reklamiraju igru kao HOTS 2.0, ako su ljudi zbog neceg otisli to je uzasan matchmaking.

 

Edited by Echo
Link to comment
Share on other sites

Tychus je sada anti-tank heroj, Sylvanas je dobila Mind Control (Charm?). Morales nije nerfovan ali ima sve vise countera u igri.

Nisam sada veliki strucnjak ali igra sve vise pocinje da dobija hero-counter hero oblik, tj. i do sada su se mnoge partije pobedjivale vec u draftu, sada ce se tek pobedjivati.

Jedino sto mi se ne svidja, kada draft vec postaje sve vazniji, sto su smanjili vreme za pick sa 45s na 30s. Kao da draft ne bi previse trajao, jer su uvedeni i banovi.

Nemam pojma, ti kad znas kog ces heroja zavrsis za 5 sekundi, a kad ovaj oce hilera, nece hilera, sonya jedini warrior u 5. prepicku, drugi tim vec izabrao tychusa... Nemam pojma koliko je 30s dovoljno. Kad ide ide, al kad se zakomplikuje?

Edited by Echo
Link to comment
Share on other sites

Iskreno nisam posvetio mnogo paznje na citanje. Posto kada vidim wall of text smorim se malo. Video da su povecali range turetima i skinuli onaj talenat za to, a dobio je talenat da tureti prave vise dmg. Taj range je dosta vazan buff, posto zaista bio mali range pre i dok ne stignes do 16 levela prilicno je problem. Sada i tureti pucaju laser sa tobom ali ima neka caka. Deluje dobro ali sacekacu da ga probam. 

Link to comment
Share on other sites

Gazlowe kao da ima malo jaci poke nego sto bi trebalo.

Tychus susi tenka na pola bukvalno za 3 sec.

Illidan ne moze da pogine (pogine tek kad uleti medj petoricu da ih sve pobije, i zaustave ga kod cetvrtog :)), dobro nije bas tako, ali nije ni daleko od istine. Za gazlowa i tychusa je istina.

Kael nista "xulovsko-li mingovski" op, sylvanas mi deluje najizbalansiranije tu.

Illidana ce definitivno nerfovati, Tychus je verovatno OP fazon morales (tj. OP je ako ne znas da igras protiv njega), a gazlowe, novi line master, nenormalan poke, ne moze on da te ubije ali iskljuca ti sav helt jako brzo ako probas da mu preuzmes liniju.

 

Inace, igrao sam par jako dobrih i NEIZVESNIH partija na PTR, ljudi su upadali RANDOM, a na kraju ispade da sam imao mnogo bolje iskustvo nego sa MATCHMAKINGOM. Ja sam imao teoriju da bi random pravio bolje meceve nego trenutni matchmaking, ispasce na kraju da to nije bila samo zajebancija.

Edited by Echo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...