Jump to content

Whispers of the Old Gods - 3. Hearthstone ekspanzija


SavKe

Recommended Posts

Ja vozim Black Knighta u ovom decku i ono - kad je koristan super je ali zna da bude i mrtva karta u ruci cesto. Odlican protiv druida trenutnog.

 

Probao sam C'Thun Druida i C'thun priesta i ne svidja mi se ni jedan ni drugi deck toliko kao ova zabava sa N'zothom. Video sam i rogue N'zotha i deluje fantasticno.

Link to comment
Share on other sites

Dobio i N'zotha!

Meni je super standard, odlični su i novi deckovi i varijacije starih.

Btw, jebeni Bolf je postao tech za C'Thuna :))) Jedva čekamo da ga JEDNOM izvučem u životu, a gurno sam ga u sve dekove.

Edited by shw.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

bolf ramshield? ja sam to dobio kad je izashao tgt, i znao sam da ne treba da ga disenchantujem, delovalo mi je da ima potencijal =)

sta bacim njega i on absorbuje sav dmg od cthuna ili? 

inace meni se jedino ne svidjaju shamani sad. ovaj 7/7 za 4 mane i sva sranja za unlockovanje mana kristala je previse. i midrange evolve/bloodlust shamani su god tier, ovako na prvi pogled

Link to comment
Share on other sites

Takozvani Darvin šaman. Haos, zatrpa tablu govnima i baci evolve, svi se izleče i dignu za 1 mane. Dok se ti pozabaviš novom situacijom, eto ga opet. Dobro ste me podsetili Bolfa, pošto u standardu slabo ima lečenja za Rogue-a, on je prava stvar!

Divan je standard, kad odem na wild i kad počnu klasične kombinacije leper, pauk, shredder, belcher, silvana, zev...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Kad Cth spamuje ona sranja po tabli, Bolf ostaje ziv i kad je na nuli sve do kraja "animacije".

Tj. 0 face dmg dok je na tabli.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Mene boli glava vise od Healadina, spil je toliko jak da nijedan kontrol i midrange spil ne mogu da ga dobiju. Prosle sezone sam popizdeo, imao sam skor 1-10 protiv njega. Uzmem da igram C'Thun Warriora, C'Thun Druida, midrange Shamana nema sanse da ga dobijem, zato sam ovu sezomu poceo sa Leeroy reptor Rogueom bez N'Zota i za sada ide ok, protiv paladina imam skor 5-0. 

Ljudi se cude zasto se igraju agro spilovi, pa kako drugacije da pobedis Healadina, koji je po tezini igranja dosta laksi od Anyfin Paladina, jer za razliku od Anyfin Paladina ima jace minione koji se bolje bore za board.

Inace, nisam neki ljubitej Paladin klase i moram da se pohvalim da nemam injednu odigranu partiju na rankedu sa njim i to je nesto na sta sam ponosan.

 

Link to comment
Share on other sites

ja bi rekao da ne po svom primeru.. ne znam tacnu cifru, al par meseci sam sve coine na packove davao i nijedan legend nisam dobio :(

Računa se posebno po svakom setu. Dakle teoretski si mogao da zaređaš 39 TGT, 39 Classic i 39 GVG packa i da ne dobiješ legendarnu.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ovih dana igrao Astral Druida, N'Zoth Pallya, "Izaberi oba" Druida, Tempo Warriora, Deathrattle Huntera, Yogg Roguea, Reno Yogg Magea... :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ja igram fandral ramp druida, patrona i par cthun deckova.. probao i midrange shamana

y'shaarj je zapravo odlicna karta (prvi legendary koji sam dobio), do malopre sam mislio da je battlecry a ne svaki potez da ubacuje miniona iz decka u igru =) igram ga u ramp druidu

stvarno ima svih mogucih deckova na ladderu, nzotha planiram da kraftujem uskoro posto sam izvukao i lightlorda

 

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...