Get Adobe Flash player
Debeli

Поплаве 3.0 (2016)

Recommended Posts

kruko   

Baš me zanima da li je nešto rađeno od prošle godine po tom pitanju, verovatno da nije.

Edited by kruko

Debeli   

Baš me zanima da li je nešto rađeno od prošle godine po tom pitanju, verovatno da nije.

kako nije urađeno?!? krađa na radovima je utrostručena od prošle godine!

Touche   

Poplava ove godina kod nas u Arilju je mnogo gora nego pre dve.... Meni vec sad voda na metar od kuce i raste, vodovod odavno prestao sa radom, bar struje jos uvek ima

tortky   

Što je najcrnje od svega, opet će SNS ekipa da pokupi brdo glasova na ovu priču iako apsolutno ništa neće uraditi osim što će otići da se fotkaju malo...

lawl_   

Vodostaj u porastu bukvalno na svim mernim stanicama Save i Dunava, u Panačevu, Smederevu i Šapcu prevaziđena granica redovne odbrane od poplava. Ne verujem da može da se ponovi ona katastrofa od prošle pre dve godine, ali svakako SNS govna na vlasti prstom nisu mrdnula da promene nešto. 

Edited by lawl_

voodoo_   

Javljaju mi iz sela, na potezu od Arilja pa do pola puta do Ivanjice izlila se Moravica (tako se zove, ne tepam joj) i poplavila magistralu, ne može da se prođe. Srećom moji su u brdu pa do njih neće stići, al ovi oko magistrale su dobro najebali.

Inače Moravica je u redovnom režimu duboka pola metra do metar, a magistrala je minimum dva metra iznad nivoa reke, odakle tolika voda jebala majku svoju...

Zwerko   

To su te bujicne poplave, najvise i narastu te male reke, tako je bilo i prosli put. Ja se samo nadam da ce nas ovog puta Bog pogledati posto od nade u saniranje nasipa i slicno nema nista :(

Debeli   

kako bogougodno deluje ova vlast - da se i bezbožnici počinju uzdati u Boga!!! neviđeno u novijoj istoriji...

:)))))))

G!!!   

u sapcu redovno valjda oko 490 sa tendencijom do 520 u sledecih par dana

2014 je bilo 666

Touche   

Ta slika je deo puta of pozege ka lucanima, skoro svake godine je tako. Meni je danas plavno jezero bilo uz zid kuce, voda probila u podrum i garazu, evo vec 6 sati je izbacujemo. Izgleda da krece nivo vode da se spusta, videcemo sta ce biti veceras.

Debeli   

In before:

"Gradite kuce u brdima" - Aleksandar Vucic , Mart 2016

[roflmao]

edit:

fth

Edited by Debeli

tortky   

P5rJUsi.jpg

:)))

Kako treba sav taj narod koji je OPET pogođen poplavama da se skupi i blokira rutu kod Sajma, tunel, autoput i Ibarsku.