Jump to content

Preporuka za FPS


shw.

Recommended Posts

Pošto konačno hardverski mogu da ispunim prohteve i nekih napucanijih AAA smećarskih igara, zanima me neki dobar FPS.

Kriterijumi su sledeći:

- ne retardirani on rails manshooter

- ne neko kvazi-rpg nepotrebni-openworld smaranje

- ne nešto ha ha hi hi smešno (pošto uglavnom nije smešno)

- želim da budem baja car napucavač lik polubog koji seje strah i smrt, npr. kad igram MOHAA na najtežem nivou ja idem i skačem preko stolova da nabijam švabama ukradeni luger u oko, a ne šunjam se okolo zato što imam malo municije

- želim relativno skilerski combat, želim blood, želim gore

Da bude još lakše, osim carskih klasika (dum, rott, q) mislim da je prvi F.E.A.R. jebeno sabijačka igra i hoću taj visceralizam (lol), Quake 4 mi je isto dobra igra, novi Wolfenstein se čini dobrim.

Ključno je da gunplay mora biti dobar, da mora biti bar neke raznolikosti oružja i protivnika i da me priča u ovom slučaju skoro pa uopšte ne zanima (osim ako nije FEAR) - dakle, da dodatno nacrtam, Bioshock je smeće.

Far Cry neki? Crysis? Syndicate? onaj neki Bulletstorm? Šta?!?

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Instalirao sam Duke3D i fantastično se provodim!

Usput, doživeo sam _neverovatan_ nervno-muskularni preskok - prebindovao sam odmah quick kick na Q (moje go to dugme za melee u FPS igrama od Q3, znači više od 15 godina), ali mi prst sam ide na ~ gde je bio default u Djuku!

I cri evrytiem.

  • Upvote (+1) 2

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Pajo to što ti išteš više ne postoji

Ali! Ako bih već morao da preporučim, neka to budu Shadow Warrior rimejk iz 2013, krvi do kolena i borderlands ako si propustio.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Borderlands obrno (dvojku nisam), a SW mi je na listi, ali sam bio u fazonu nešto malo "realnije".

Inače, obrt je doživela ova tema - kad obrnem Djuka, vidim da je BrutalDoom dobio story mode!!!11111

Pušite kurac AAA naslovi

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Ne znam dal' je mator ili nije (iz 2011) ali Bulletstorm na primer deluje kao baš ono što si tražio po opisu - doduše davno sam ga obrnuo, ali mislim da pokriva sve - napucavanje, osećaj "moći", oružja ...

Drugi pick bi bio Wolfenstein novi, dobra je zabava.

Edited by Lucky
Link to comment
Share on other sites

Ah, vidim da mi je vetar naneo sneg preko pretposlednjeg pasusa, pa da pospem NaCl i ponovim - bitno je da gunplay bude dobar.

Bioshock i Metro bi bili dobre pucačine, kada bi se pod pojmom pucačina podrazumevala simulacija laganog duvanja konfeta ka kartonskim kutijama koje se ne nalaze na istoj ravni realnosti kao reč feedback.

Ali hvala za HR, to ću probati. :)

  • Upvote (+1) 2

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

matori skini BF2 BC igra jebeno lomi ;) odlican gameplay grafika i do jaja MP za dz ;) 

Nema nista gore nego kad si na izletu u shumi i doddje delfin i pojede ti sendvice sa tunjevinom.

Dajte mi dopunu za t191.

Napolju je toliko hladno da ljudi umiru od smrti!

Ja najvise volim "siroticu" sa euro-dzemom.. Kako sam smrso ko da sam izaso iz leukemije

~oLd.GaTeX~

Link to comment
Share on other sites

To tori, extra deluje, hvala

  • Upvote (+1) 2

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Pre par dana nasao Unreal Gold sa modom za proper OpenGL, editovo sam malko ini fajl za 3440X1440 rezoluciju i pokrenuo sve.....


...kad je krenuo onaj intro sa kamerom koja leti oko zamka u glavnom meniju i muzika a meni suza u oku [:D] 

13493474_1093312547414489_1593410680_o.j

 

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...